בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
חבל שבנט לא התייעץ איתי.
יש לי רעיון להוסיף לנאום שלו.
"הצלחנו בשנה אחת, לעשות את מה שלא עשו פה שתים עשרה שנה. להוציא את המדינה מהשיתוק והסחרור הפוליטי. במשך 12 שנים שנתניהו היה ראש ממשלה היו שש-שבע מערכות בחירות, ובקדנציה שלי לא היה אף מערכת בחירות."

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
כנראה אתם לא עוקבים אחרי מהלך המשפט ומה שמתברר על כל מה שעומד מאחורי ושיטת החקירות.
ואל תשכחו את הבעיות שהיה לניצן, הפחד של מנדלבליט וכו' וכו'
אני עוקב אחר מהלך המשפט יותר מאשר אלו ששומעים רק טיפות מידע מסוננות בקפידה ע"י המערכת הביביסטית.

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
זה לא נכון תבדוק ותראה מה קרה בכל מקום אם היו"ר מצליח כמו לפיד כל מי שמצייץ עף כל טיל
פשוט במקום שאנשים יכולים לפתח חלומות קל להם לחרחר ריב ולשאול למה הוא נלחם בהם
ולכן יש מפלגה שלמה בכנסת שקיבלה בבחירות האחרונות 6 מנדטים שכל כולה היא אנשים שהסתכסכו עם ביבי
וגם בנט ושקד
אוי נו באמת

מגל

משתמש רשום
עמית סגל: בחירות בספטמבר .
20.6.2022 18:46
בנט ולפיד בהודעה רשמית - ״לאחר שמוצו הניסיונות לייצב את הקואליציה - נפתלי בנט ולפיד סיכמו: הצעת חוק תובא בשבוע הבא לאישור הכנסת. לאחר אישורה תתבצע הרוטציה באופן מסודר״.
20.6.2022 18:45
דרמה! עמית סגל: הכנסת מתפזרת.
הבחירות יהיו באוקטובר

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני עוקב אחר מהלך המשפט יותר מאשר אלו ששומעים רק טיפות מידע מסוננות בקפידה ע"י המערכת הביביסטית.
ומה אתה שומע?
אין יותר מדויק מפרוטוקולים!
עברתי על הפרוטוקולים ומי שלא אומר שהתביעה קרסה בתיק 4000 הוא אידיוט!

112123

משתמש מקצוען
שיקלי הוכרז כפורש ואינו יכול לרוץ במפלגה קיימת לכנסת.
מצוין הוא יקים מפלגה שתשאב את קולות מצביעי בנט וגדעון
בבחירות הקודמות אמרו על גנץ והעבודה ומרצ ורע"ם שהם הולכים להיעלם - והם הצליחו ובגדול.
היה מיצ'ינג של השמאל להעביר להם קולות

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה