כמה שאני לא אוהבת את החורף

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עוד שאלה אחת ודי!

המטריה והמגף הסט זה שלך/שלה??
הכל מושלם!!!!!!

בעצם אולי זאת הבת שלך??:p

דבורי ליברמן

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תודה לכולכן!!!
ריקי, העונה הזו הבנות שלי יצאו מקופחות :(
אולי בקיץ נשלים להן
הלקוחה הביאה את המגף והמטריה, גם אני אהבתי

רות נזרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
דבורי אלופה אחת!
לוקיישן מושלםםםם ומיוחד!
התמונה השלישית פוסטר!!

♦ברכי קעניג♦

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
סט מגניב ברמות!!!
אוהבת ממש את הצבעים!!
אחד הקשיים של החורף זה הקור הלא נסבל, אחרת הייתי מצלמת כל יום את הצבעים המושלמים והשקיעות המאלפות.

פחות מתחברת לתמונות עקומות בגוף מלא, בתמנוות תקריב הן פשוט מעולות ומתבקשות, בתמונות של גוף מלא בגלל שיש קן אופק מאד ברור, זה קצת מציק בעין.

דבורי ליברמן

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
שוב תודה לכולם על הפרגון, שמחה שאהבתם

סט מגניב ברמות!!!

פחות מתחברת לתמונות עקומות בגוף מלא, בתמנוות תקריב הן פשוט מעולות ומתבקשות, בתמונות של גוף מלא בגלל שיש קן אופק מאד ברור, זה קצת מציק בעין.
ברכי תודה, לגבי העוקם, לא היתה ברירה, רציתי את כל המשך השלולית בתמונה, אז האופציה היתה או עקום-שלא מפריע לי מאד, או להכנס לשלולית, שפחות התחשק לי :)

tzipi.w

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
פלא שאת אוהבת את התמונות...
הפוזות.
התאורה.
העיבודים.
הכל, אבל ממש הכל מושלם!

אולי מעניין אותך גם...