Elementor כמה שאלות לגבי בנית דף נחיתה -

GOLD DESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
כמה שאלות לגבי בנית דף נחיתה :

1- איך עושים מעבר צבע במעבר עכבר על כותרת משנה - כלומר נגיד יש את המילה- בית - אני רוצה שיראו שינוי צבע למילה כשעוברים עם העכבר על המילה .

2- יש לי וידג'ט תיבת טקסט - אני רוצה לשחק עם ריווח בין השורות יש כזה דבר באלמנטור?
זה נותן לי מרווח ממש צמוד בין השורות ולא קריא ככה, או שנותן לי ריווח שנראה שורה חצי ומרווח מידי גדול.

3- יצרתי דף נחיתה וכשאני שולחת למשהו חיצוני קישור לדף נחיתה , וורדפרס מבקש מהם ססמה , למה?

דחוף לי ...
תודה רבה!

ברכי H

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
1- איך עושים מעבר צבע במעבר עכבר על כותרת משנה - כלומר נגיד יש את המילה- בית - אני רוצה שיראו שינוי צבע למילה כשעוברים עם העכבר על המילה .
אולי פשוט לשים כפתור בלי קישור?
2- יש לי וידג'ט תיבת טקסט - אני רוצה לשחק עם ריווח בין השורות יש כזה דבר באלמנטור?
זה נותן לי מרווח ממש צמוד בין השורות ולא קריא ככה, או שנותן לי ריווח שנראה שורה חצי ומרווח מידי גדול.
בטח,
כאן-
1701555118051.png
3- יצרתי דף נחיתה וכשאני שולחת למשהו חיצוני קישור לדף נחיתה , וורדפרס מבקש מהם ססמה , למה?
כנראה העתקת את הקישור של העריכה בוורדפרס, שימי לב להעתיק רק את הדומיין עצמו.

GOLD DESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
איך אני גורמת שיהיה מרווח קבוע בין שורות בטקסט באלמנטור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה