כמה שאלות בבנית ארון גבס

אומנות הסת"ם

משתמש פעיל
לפני שנה בניתי ארון גבס לבד בלי לדעת כללים, עכשיו אני הולך לבנות שוב אבל אני רוצה לעשות את זה לפי התקן,
א.לפי מה שידוע לי בבנית השלד, שכל הברזלים שבמצב מאונך הם ניצב, וכל מה שבמצב מאוזן הם מסלול, אם זה צודק או שיש כללים אחרים,
ב. המדפים בארון יהיו מזכוכית ולכן צריך לפני זה בבנית השלד לחבר במקום של המדפים מסלול, השאלה לאיזה כיון יהיה המסלול, הגב על המדף או הדופן.
הוספתי 3 תמונות, 1. הארון הראשון 2. תוכנית (לא מדויקת) של השלד 3. הדמיה של הארון שאני הולך לבנות

תודה רבה

קבצים מצורפים

• ארון גבס.jpg
    KB 35.8 · צפיות: 37
  • תוכנית עמודים.jpg
    תוכנית עמודים.jpg
    KB 34.3 · צפיות: 34
  • הדמיה.jpg
    הדמיה.jpg
    KB 19.3 · צפיות: 34

ניוזמן

משתמש פעיל
עבודה נהדרת
כמה עלו מדפי הזכוכית האם כל אחד מידה שונה וכמה מ"מ רוחב הם
מנסיוני כדאי מאד להוסיפ היכן שאמרים להיות תלויות המדפים בתוך הנצבים קרש שעומד על הרצפה בתך הניצב לחזק עם ברגי גבס ואז החוזק של המדפים אין להשוות ואפשר אפי, הרבה ספרים

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בתור לא מקצוען בעליל בתחום הגבס...
אני שמתי בתוך המסלול שעליו תלויים המדפים, קורת עץ 5 על 5 כך שלבורג יהיה בשר להיתפס בו.

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה