כמה שאלות בבנית ארון גבס

אדריכלות ועיצוב פנים >> תוכן מקצועי

אבל קשה באשדוד: הרב אהרון איינהורן נפטר לאחר ייסורים
מאשדוד מגיעה הידיעה על פטירתו של הרב אהרון איינהורן, אב לתשעה ילדים שנפטר בגיל 44 אחרי ייסורים קשים. הרב איינהורן היה מחנך מוערץ ואיש חסד שפעל...
והזוכה המאושרת היא:
אחרי ימים ארוכים ואלפי פניות מרגשות התקיימה היום ההגרלה של מבצע מגשימים חלום בבית פרוג. האמת, לא ידענו כמה ביקוש יש לרכישת מקצוע בתחומים הנלמדים...
עטוף בטלית: יומו האחרון של הגאון הרב גולדבלט זצ"ל
עם צאת החג פורסמה הידיעה הקשה על פטירתו של תושב שכונת עזרה הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל, אב ל-12 ילדים ש-9 מתוכם טרם נשאו. הרב חיים טודרוס זצ"ל...
מיטת קומותיים בתכנון מותאם כמו שאף פעם לא ראיתם: סקירה בתמונות
אם בראש שלכם עולה תמונה של מיטת קומותיים של פנימייה, או מיטה נפתחת ונגללת – כאן תוכלו לגלות עיצובים אחרים לגמרי...

אומנות הסת"ם

משתמש פעיל
לפני שנה בניתי ארון גבס לבד בלי לדעת כללים, עכשיו אני הולך לבנות שוב אבל אני רוצה לעשות את זה לפי התקן,
א.לפי מה שידוע לי בבנית השלד, שכל הברזלים שבמצב מאונך הם ניצב, וכל מה שבמצב מאוזן הם מסלול, אם זה צודק או שיש כללים אחרים,
ב. המדפים בארון יהיו מזכוכית ולכן צריך לפני זה בבנית השלד לחבר במקום של המדפים מסלול, השאלה לאיזה כיון יהיה המסלול, הגב על המדף או הדופן.
הוספתי 3 תמונות, 1. הארון הראשון 2. תוכנית (לא מדויקת) של השלד 3. הדמיה של הארון שאני הולך לבנות

תודה רבה

קבצים מצורפים

ניוזמן

משתמש פעיל
עבודה נהדרת
כמה עלו מדפי הזכוכית האם כל אחד מידה שונה וכמה מ"מ רוחב הם
מנסיוני כדאי מאד להוסיפ היכן שאמרים להיות תלויות המדפים בתוך הנצבים קרש שעומד על הרצפה בתך הניצב לחזק עם ברגי גבס ואז החוזק של המדפים אין להשוות ואפשר אפי, הרבה ספרים

יש לך את הכישרון הייחודי לנצל חללים, להתמצא בעיצוב עכשווי ולהעניק סגנון אחיד לעיצוב בתים ומשרדים? קורס עיצוב ואדריכלות פנים בפרוג יפתח לך דלתות לתחום מבוקש, מרתק ורווחי במיוחד!

tadmit

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בתור לא מקצוען בעליל בתחום הגבס...
אני שמתי בתוך המסלול שעליו תלויים המדפים, קורת עץ 5 על 5 כך שלבורג יהיה בשר להיתפס בו.

בהצלחה

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

515

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה