כמה עמודים מהקומיקס שאני עובד עליו

yoyoBL

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
כל הזכויות שמורות, אין להדפיס, אין להוריד, אין לאכל מול המסך, אין לאכל מאכלים לא בריאים, ואין לשאול אותי מה הקשר.
תודה. ושבוע טוב :)

קבצים מצורפים

• 4.jpg
    1 MB · צפיות: 33
  • 6.jpg
    1.1 MB · צפיות: 32
  • 11.jpg
    KB 881.8 · צפיות: 30
  • 21 1.jpg
    KB 969.2 · צפיות: 33
  • 24.jpg
    KB 914.9 · צפיות: 30

N.O

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יפה מאוד! חבל שאין את הכתוביות...

Danbarlev

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פשוט נפלא!
יש עמוד א' שנראה שכתוב "סוף" כאשר הכוונה כמובן"פוף"...
לא פשוט!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
וואו, נהדר!!!
אהבתי מאד!!!
כרגיל - המלל כמעט מיותר,
הציון הגבוה שקומיקס יכול לקבל.

b.m

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י yoyoBL;670625:
כל הזכויות שמורות, אין להדפיס, אין להוריד, אין לאכל מול המסך, אין לאכל מאכלים לא בריאים, ואין לשאול אותי מה הקשר.
תודה. ושבוע טוב :)
שכחת להוסיף- המחקרים הוכיחו כי העישון הורג.

קומיקס מקסססים, ממש מושלם!

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מעולה. הכיתוב שלך בד"כ משעשע, חבל שחסר, אבל הרי אין לשאול שאלות ;)
(עבודה לצייר את 770 הא?...)

yoyoBL

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י אבוקדו;670736:
סתם שאלה, אתה קשור לדן בר-לב?
סגנון ציור דומה, והניק...
מה זאת אומרת קשור, וודאי, הלא הוא אחי הגדול והמוכשר..

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מקסים!!! אהבתי הכל, נושא כלבבי וביצוע מעולה!

r_a

משתמש פעיל
כרגיל,
ציורים מרתקים, קלילים ומשעשעים כאחד!

אבוקדו

משתמש רשום
נכתב ע"י yoyoBL;670761:
מה זאת אומרת קשור, וודאי, הלא הוא אחי הגדול והמוכשר..

ידעתי!!!!!:D
ואף אחד לא האמין לי...:(

(רק עכשיו אני שם לב בחתימה שיש את השם שלך):eek:

אסתי הס

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
ציורים משובבי לב, מעוררי סקרנות ומציתי דמיון.
חמודי ומלאי חיים.

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם היו לי טונות של זמן פנוי הייתי עובר על כל אשכולות הפורום.
דא עקא וכו'....
:)

אושר

משתמש מקצוען
נפלא נפלא,
אמנם אין כיתוביות,
אבל כמו שאומרים :"סוף טוב- הכל טוב!"
:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה