כמה משלמים על הנדסת תוכנה

NCMI

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כשאני בררתי על לימודים-אמרו לי 10,000 לשנה...
תכלס שילמתי רק על 2 סמסטרים בינתיים כבר יותר מהסכום הנ"ל...
אני לומדת באו"פ אז יש שם מלגת קיום(נראהלי רק לחרדים...)-12,000
ויש את קמח ומשרד החינוך...
מה זה או"פ?

שירה שרה

משתמש צעיר
לא הבנתן אני שואלת על לימודים בסמינר (כלומר תעודת מה"ט)
אני לומדת עכשיו לתעודה של משרד החינוך..
קיבלנו מלגה של משרד החינוך בלבד... וד"א שפרח לא מאשרים בכול הסמינרים לבנות שלומדות הנדסאים.. אז קחי בחשבון..
זה יעלה לך כסף.. אבל כמו שמישהי ציטטה פה-זה שווה את זה, לא רק מבחינת לימודים...

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אני לומדת עכשיו לתעודה של משרד החינוך..
קיבלנו מלגה של משרד החינוך בלבד... וד"א שפרח לא מאשרים בכול הסמינרים לבנות שלומדות הנדסאים.. אז קחי בחשבון..
זה יעלה לך כסף.. אבל כמו שמישהי ציטטה פה-זה שווה את זה, לא רק מבחינת לימודים...
מי שלומדת הנדסת תוכנה מטעם משרד החינוך זכאית למלגה??? וואלה תוכלי לעלות פרטים יותר נרחבים בנידון??? תודה מראש!!
* יש מלגות נוספות שאפשרי לקבל בתור בנות סמינר.

gp

משתמש צעיר
כשאני בררתי על לימודים-אמרו לי 10,000 לשנה...
תכלס שילמתי רק על 2 סמסטרים בינתיים כבר יותר מהסכום הנ"ל...
אני לומדת באו"פ אז יש שם מלגת קיום(נראהלי רק לחרדים...)-12,000
ויש את קמח ומשרד החינוך...
מה זו מלגת הקיום? את מתכוונת לסיוע כלכלי של האופ/אלף המלגות?

שירה שרה

משתמש צעיר
מי שלומדת הנדסת תוכנה מטעם משרד החינוך זכאית למלגה??? וואלה תוכלי לעלות פרטים יותר נרחבים בנידון??? תודה מראש!!
כן. בעיקרון מי שלומדת הנדסאים מקבלת מלגה.. אין מה להתלהב זה לא מלגת ענק-משהו בסביבות 1400 שח.כמעט כל המגמה שלי קיבלה, זה תלוי בהכנסות ההורים ועוד.. אבל 98% קיבלו...

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
כן. בעיקרון מי שלומדת הנדסאים מקבלת מלגה.. אין מה להתלהב זה לא מלגת ענק-משהו בסביבות 1400 שח.כמעט כל המגמה שלי קיבלה, זה תלוי בהכנסות ההורים ועוד.. אבל 98% קיבלו...
איך מגישים בקשה מלגה??? או שזה דרך הסמינר???

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
* יש מלגות נוספות שאפשרי לקבל בתור בנות סמינר.
כן, זה דרך הסמינר.. מוסיפים 3 תלושי משכורת אחרונים.. הסמינר ייתן לכן. אבל זה רק למי שעושה תעודה של משרד החינוך
אוקי, זה גם לשנה א' וגם לשנה ב'???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה