דרוש מידע כמה משלמים לגוי של שבת

מצב
הנושא נעול.

LogIn

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
כמה לשלם לפיליפינית של שכנה שלנו
שקפצה בראש השנה לכבות את הגז?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
20-50 שח

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
תלוי כמה זמן זה לקח לה
80 בוודאי שלא
30 נשמע הגיוני (ויש מצב שחבילת שוקולד תספיק במקרה כזה)

הי זה ציפי

משתמש רשום
אני לא חושבת שיותר מ20 שח.
ואם אי לא דיברה על זה ולא ביקשה אז זה מעולה חבילת שוקולד(רק שיהייה לה בא לפעם הבאה....)

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נראה לי צריך לשאול את השכנה כמה נותנים בד"כ

איך שתקרא לי

משתמש חדש
אצלינו ברשמי בכלל אם זה גוי של שכנה אז הוא פשוט לא דורש תשלום אבל מביאים לו 40 ש"ח כמו ששאר הגויים דורשים ברשמי

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
אצלנו יש מחיר על הדלת (איפה שהגוי מתגורר)
ואם אין, אפשר לשאול את השכנה מה מקובל
בדר"כ כמה עשרות...

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
אני לא חושבת שיותר מ20 שח.
ואם אי לא דיברה על זה ולא ביקשה אז זה מעולה חבילת שוקולד(רק שיהייה לה בא לפעם הבאה....)
לפעמים זה גורם לגוי לא לצאת לקריאות בפעמים הבאות...
צריך לקחת את זה בחשבון.

רבקה 000

משתמש רשום
איזה הזיה ב"ה שאני לא גרה בבני ברק אצלינו בירושלים אזור חרדי יש בסוף הרחוב בית של גויים וכל פעם הם ממש נהנים שקוראים להם לעזרה ובחיים לא מצפים לכסף זה לכיף שלהם וכל פעם מרוויחים איזה מאכל טעים פרוסת עוגה או שוקולד

הדס99

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איזה הזיה ב"ה שאני לא גרה בבני ברק אצלינו בירושלים אזור חרדי יש בסוף הרחוב בית של גויים וכל פעם הם ממש נהנים שקוראים להם לעזרה ובחיים לא מצפים לכסף זה לכיף שלהם וכל פעם מרוויחים איזה מאכל טעים פרוסת עוגה או שוקולד
מהכרות בירושלים עובדים זרים ממש מצפים לתשלום .. כנראה כל מקהר לגופו .. נראה לי שאצלכם חריג..

לארג'

משתמש סופר מקצוען
אכן בירושלים הגוי נהנה שקוראים לו ולא חולם לקבל כסף בתמורה
כנראה באיזורים מסויימים סומכים יותר מידי על הגוי ולכן גובה שכר.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
כדאי לתת להם משהו אחרי החג או השבת.. ולא באותו רגע עצמו- (אני מתכוונת לתשלום על הפעולה ...)
אנחנו נוהגים לתת שי צנוע,
מארז שוקולדים עם מכתב תודה
או שהיתה פעם אחת ששכחנו משאף בתוך הרכב והגיעה בחורה אחת גרמנית שעזרה לנו ואז הבאנו לה בצאת השבת מארז של קרמים מללין...

נערך לאחרונה ב:

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
בירושלים, קראנו לפיליפינית של השכנים כדי להדליק מזגן (היה בשבת חמה עם אורחים רבים, לא הסתפקתי לרגע אם מותר, לא מבינה מה הצד שאסור).
נתתי לה אחרי השבת מעטפה עם 20 ש"ח וחבילת שוקולד נחמדה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה