Elementor כמה לוקחים?

#לאה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
אני חושבת 1500
תודה!
זה מחיר שהוא די מוחלט או שלפי הצורך של הלקוח זה ישתנה?
כלומר, אם אני עושה לו משהו קצר יחסית בלי הרבה כפתורים, ווידג'טים וכו' כי פשוט אין צורך אז זה יצא לו זול יותר ממשהו ארוך שדורש יותר השקעה?
אני ממש חדשה בתחום מול לקוחות ולא יודעת לתמחר...
אז תודה על התגובה!

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
תודה!
זה מחיר שהוא די מוחלט או שלפי הצורך של הלקוח זה ישתנה?
כלומר, אם אני עושה לו משהו קצר יחסית בלי הרבה כפתורים, ווידג'טים וכו' כי פשוט אין צורך אז זה יצא לו זול יותר ממשהו ארוך שדורש יותר השקעה?
אני ממש חדשה בתחום מול לקוחות ולא יודעת לתמחר...
אז תודה על התגובה!
לא יודעת אבל אני לומדת עכשיו בניית אתרים וזה מה שאמרו לנו, זה מתחיל מ1500

MyHost

משתמש פעיל
D I G I T A L
דף נחיתה ללא עמודים בשוק זה תלוי בהתאם למורכבות ואם נדרש תוכן ועיצוב ולוגו וכד'.
ללא עמודים, ללא חנות, שיש לוגו + תמונות + מלל ואין העמוד מורכב מדי המחיר יכול לנוע בין 600-1500 + מע"מ בשוק תלוי מוניטין וברמת העבודה וכמות העבודה שיש לסטודיו..

בברכה,
דין - MyHost - אחסון אתרים.

#לאה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
דף נחיתה ללא עמודים בשוק זה תלוי בהתאם למורכבות ואם נדרש תוכן ועיצוב ולוגו וכד'.
ללא עמודים, ללא חנות, שיש לוגו + תמונות + מלל ואין העמוד מורכב מדי המחיר יכול לנוע בין 600-1500 + מע"מ בשוק תלוי מוניטין וברמת העבודה וכמות העבודה שיש לסטודיו..

בברכה,
דין - MyHost - אחסון אתרים.
תודה רבה על התשובה המפורטת! זה עזר לי מאד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה