דרוש מידע כמה זמן נסיעה בבוקר בקו 304 ממודיעין עילית לגבעת שאול?

פרידא

משתמש מקצוען
בגוגל מפות הוא כותב שיציאה מהעיר באזור 7:30 ומגיעים ב-8.
נשמע לי לא ריאלי.
כמה זמן זה באמת?

נחמה למה

משתמש מקצוען
בגוגל מפות הוא כותב שיציאה מהעיר באזור 7:30 ומגיעים ב-8.
נשמע לי לא ריאלי.
כמה זמן זה באמת?
בחיים אי אפשר להסתמך על הזמנים שלהם. זה רק נותן את האופציה להבין מה המסלול שהדרך שלו הכי קצרה (לא מקבל נתונים על פקקים וכד')
רק באיפה בוס תקבלי מידע מדויק ואמין, לפי זמנים ממוצעים מהתקופה האחרונה.
כמובן, צריך לקחת בחשבון שבין הזמנים זה עומס מעבר לרגיל...
בדקתי כמה זמן יקח להגיע ל'גבעת שאול/כתב סופר' אם את עולה במרכז מסחרי:
ב7:30 אמורה להגיע ב8:20 בערך.
אם ב8:05 תגיעי באזור 9:00.
בהצלחה

שפרה ר.

משתמש רשום
מאוד תלוי בשעות כי יש ביציאה מהעיר את כל הפקקים של הבוקר...
ממה שביררתי, אם יוצאים בשש וחצי מגיעים בערך בשבע ורבע, אבל אם יוצאים באוטובוס של שבע-שבע וחצי כבר יש פקקים והנסיעה אורכת בין שעה ורבע לשעה וחצי

English Tech

משתמש פעיל
בדקתי כמה זמן יקח להגיע ל'גבעת שאול/כתב סופר' אם את עולה במרכז מסחרי:
ב7:30 אמורה להגיע ב8:20 בערך.
אם ב8:05 תגיעי באזור 9:00.
נשמע לא כ"כ אמין
בהתחשב בפקקים המטורפים ביציאה ממ"ע
וזה בלי להכיר את המצב בכניסה לי-ם בשעות האלו

פרידא

משתמש מקצוען
תכלס' אם אני צריכה להיות שם בשמונה אני צריכה לצאת בשבע?

נחמה למה

משתמש מקצוען
בתקופת החופש עמוס יותר ביציאה מהעיר בשעות הבוקר או פנוי יותר?
עמוס יותר, בוודאי.
כדאי לך לצאת באוטובוס של כמה דקות לפני 7 (320 לא טוב לך?)

@English Tech זה בהתחשב בממוצע הזמנים של השבוע+ האחרונים.
אמין בהחלט, מניסיון רב עם האתר הזה.
בגלל שכ"כ פקוק זה אורך 20+ דקות נסיעה (היא נתנה כאן מקודם זמן נסיעה של 30 דק')
כמובן שבבין-הזמנים תמיד צריך לקחת ספער נוסף

פרידא

משתמש מקצוען
עמוס יותר, בוודאי.
כדאי לך לצאת באוטובוס של כמה דקות לפני 7 (320 לא טוב לך?)

@English Tech זה בהתחשב בממוצע הזמנים של השבוע+ האחרונים.
אמין בהחלט, מניסיון רב עם האתר הזה.
בגלל שכ"כ פקוק זה אורך 20+ דקות נסיעה (היא נתנה כאן מקודם זמן נסיעה של 30 דק')
כמובן שבבין-הזמנים תמיד צריך לקחת ספער נוסף
ממש תודה
איך יכול לעזור לי 320? אני לא כ"כ מכירה...
אני צריכה להגיע לגבעת שאול

שפרה ר.

משתמש רשום
ממש תודה
איך יכול לעזור לי 320? אני לא כ"כ מכירה...
אני צריכה להגיע לגבעת שאול
חד משמעית עדיף לך 304, הרבה יותר מהיר - חוסך כ1/2 שעה בתוך ירושלים. אם את צריכה לגב"ש ולא להר נוף - יש סיכוי גבוה יותר ששעה תספיק, אבל יכול להיות קצת סיכון עם הפקקים.

שפרה ר.

משתמש רשום
אז זה כן יחסית סוף מסלול. אני יכולה לומר שבפקקים של מוצ"ש לוקח כשעה (כשכל הדרך פתוחה ומהירה ורק עד שילת פקוק), אז קחי לתשומת ליבך ותעשי מה שאת חושבת. בכל אופן - אל תצאי אחרי שבע, הייתי ממליצה אפילו קצת קודם אבל לא בטוחה. בנוסף - אם כך כמובן שאל תיקחי 320, הנסיעה תהיה ארוכה בהרבה

שפרה ר.

משתמש רשום
אם עדיין יעזור לך, אני עובדת שם עכשיו ועוברת למודיעין עילית שבוע הבא, אוכל לעדכן מניסיון...

רחלה 123

משתמש מקצוען
@פרידא לתשומת ליבך עכשיו זה לא הזמן לבדוק את זה כי אין לימודים.
אני התחלתי שם עבודה לפני כשנה וחצי בחודש יולי, הגעתי תוך 45 דק'
התחיל ספטמבר וזה עלה ביותר מחצי שעה
המשיך עוד הזמן והתחילו עבודות בכנפי נשרים - הייתי לפעמים נתקעת בגבעת שאול עצמה 25 ד'!
עזבתי שם בגלל זה, ממש קשוח
בכל אופן בכל עניין הפקקים ממ"ע עד צומת שילת, לא לצאת אחרי חמישה לשבע זה מתכון בדוק להתקע עשרים דק' וחבל

נחמה למה

משתמש מקצוען
@פרידא לתשומת ליבך עכשיו זה לא הזמן לבדוק את זה כי אין לימודים.
אני התחלתי שם עבודה לפני כשנה וחצי בחודש יולי, הגעתי תוך 45 דק'
התחיל ספטמבר וזה עלה ביותר מחצי שעה
המשיך עוד הזמן והתחילו עבודות בכנפי נשרים - הייתי לפעמים נתקעת בגבעת שאול עצמה 25 ד'!
עזבתי שם בגלל זה, ממש קשוח
בכל אופן בכל עניין הפקקים ממ"ע עד צומת שילת, לא לצאת אחרי חמישה לשבע זה מתכון בדוק להתקע עשרים דק' וחבל
נכון.
היציאה ממודיעין עילית מעט לפני שבע זה בכל מקרה,
מאוחר יותר - סיוט! לא ממש משנה לאן...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה