כמה זמן לוקח להוציא משכנתא?

rabshi

משתמש רשום
כמה זמן לוקח להוציא משכנתא לדירה יחידה?
מי יכול לעזור לנו להוציא משכנתא בזמן קצר?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
במקרה קיצוני ולחוץ אפשר אפילו ב 3 שבועות. הסטנדרט זה חודש ואולי קצת יותר..
הקורונה כ כ לא צפויה שאפילו אני כיועץ לא רוצה ממש להתחייב רק עכשיו הבנקאי שאני עובד איתו בניגוד כבר שבוע וחצי אז הכל יותר איטי כי המזכירה השניה הכפול עבודה .. וכו..
מה ההתחייבות שלך בחוזה?

שלומיקו

משתמש רשום
אני צריך לקחת משכנתא עד נובמבר דירת קבלן חדשה.
אני כבר יכול ברעיון להתחיל עכשיו לקחת.
האם מומלץ עכשיו?(בגלל הקורונה)
או שהריביות נמוכות?
חל"ת נחשב עכשיו עם המצב?
תודה מראש!

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני צריך לקחת משכנתא עד נובמבר דירת קבלן חדשה.
אני כבר יכול ברעיון להתחיל עכשיו לקחת.
האם מומלץ עכשיו?(בגלל הקורונה)
או שהריביות נמוכות?
חל"ת נחשב עכשיו עם המצב?
תודה מראש!
תמיד טוב לתכנן וכמה שיותר מוקדם. ככה תוכל לסדר דחוף את העוש אם צריך. לסדר תלושים אם צריך. הרבה דברים שיכולים לשפר לך משמעותית את הרביות.
בלי קשר כן כדאי עכשיו כי כרגע הריביות בשוק מעולות ואי אפשר לדעת מה ילד יום..
המלצה שלי . תתיעץ עם מבינים מה לעשות. יועץ משכנתאות זה מאוד מומלץ למי שלא מבין. לפחות להכוונה ויעוץ.
בגדול תכתוב פה. כמה הנכס כמה משכנתא מתבקשת. יש הלוואות? עוד תקין?כמובן כמה הכנסות נטו. נוכל לתת לך עצות ראשונות מפה

שלומיקו

משתמש רשום
תמיד טוב לתכנן וכמה שיותר מוקדם. ככה תוכל לסדר דחוף את העוש אם צריך. לסדר תלושים אם צריך. הרבה דברים שיכולים לשפר לך משמעותית את הרביות.
בלי קשר כן כדאי עכשיו כי כרגע הריביות בשוק מעולות ואי אפשר לדעת מה ילד יום..
המלצה שלי . תתיעץ עם מבינים מה לעשות. יועץ משכנתאות זה מאוד מומלץ למי שלא מבין. לפחות להכוונה ויעוץ.
בגדול תכתוב פה. כמה הנכס כמה משכנתא מתבקשת. יש הלוואות? עוד תקין?כמובן כמה הכנסות נטו. נוכל לתת לך עצות ראשונות מפה
הנכס עלה 1400000.
שילמנו כבר 700 נשאר לקחת משכנתא של 700
אין לנו הלוואות בכלל.
הכנסות נטו באזור 11/12 יתכן ובחודשים הקרובים יהיה קצת יותר.
תודה מראש!

שלומיקו

משתמש רשום
הנכס עלה 1400000.
שילמנו כבר 700 נשאר לקחת משכנתא של 700
אין לנו הלוואות בכלל.
הכנסות נטו באזור 11/12 יתכן ובחודשים הקרובים יהיה קצת יותר.
תודה מראש!
דרך אגב אם אנחנו משלמים היום שכירות 3000 זה משהו שיכול לעזור במשכנתא שהם רואים שאנחנו מוציאים כל חודש סכום שקרוב למה שנצטרך להחזיר?
או שזה לא קשור..
כי יועץ אחד אמר לנו שזה יעזור

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
דרך אגב אם אנחנו משלמים היום שכירות 3000 זה משהו שיכול לעזור במשכנתא שהם רואים שאנחנו מוציאים כל חודש סכום שקרוב למה שנצטרך להחזיר?
או שזה לא קשור..
כי יועץ אחד אמר לנו שזה יעזור
ברור שזה יעזור. מבחינת הכנסות אתם בסדר. השאלה אם אתה רוצה ללכת להתחיל תהליך לבד . או לקחת יועץ. החלטה שלך. כן הייתי ממליץ להתחיל בתהליך ולא לחכות. ריביות מעולות כרגע מי יודע מה יהיה. .
בהחלט יד מה להתייעץ. אם תקחו רק 45 אחוז מהנכס הריביות הם יותר טובות. השאר תקחו בהלוואה שהבנק נותן בדרך כלל ללוקחי משכנתא. נקרא סינרגיה.. זה כבר טיפ חשוב.. לגבי התמהיל שזה הכי חשוב להבין בשביל לחסוך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה