כמה אפשר לבקש על הקלדה

ניצוצות

משתמש צעיר
אני לא יודעת האם השאלה שלי שייכת לפורום זה, אבל אולי משהו ידע לענות לי.
כמה אפשר לקבל היום עבור הקלדה. האם המחיר עדיין על 40 ש"ח ל-10,000 מקשים? האם זה תלוי באיכות העבודה? והאם יש הבדל בין גבר לאישה?
תודה.

ניצוצות

משתמש צעיר
אף אחד לא יודע לענות לי?
ואולי השאלה שלי לא שייכת לפורום זה? אז לאיזה פורום כן?
אולי יהיה בכל אופן משהו שיוכל לענות לי. יש לי לקוח שרוצה להתחיל אצלי פרויקט, ואני רוצה לבקש מחיר הוגן, גם לי וגם לו.

ניצוצות

משתמש צעיר
נכתב ע"י לו יצוייר;415096:
תתסתכלי בקישורים האלו:
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=30236
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=38224
ואולי תעשי גם חיפוש עם המילים: מחיר הקלדה.

תודה רבה!
בדקתי וקבלתי תשובה.
אגב, תגידי לי איך הגעת לזה? כשאני עושה חיפוש מופיע "מצטערים וכל ההמשך". נראה לי שעדיין לא הצלחתי אף פעם למצוא משהו בחיפוש.

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
כשעושים חיפוש בדף הראשי של הפורומים, למעלה יש "חיפוש" ומקום לטקסט, הוא מפנה ישר לחיפוש דרך גוגל שממוקד רק ב'פרוג'. לא בלשונית של חיפוש.

ניצוצות

משתמש צעיר
נכתב ע"י לו יצוייר;415166:
כשעושים חיפוש בדף הראשי של הפורומים, למעלה יש "חיפוש" ומקום לטקסט, הוא מפנה ישר לחיפוש דרך גוגל שממוקד רק ב'פרוג'. לא בלשונית של חיפוש.

תודה!
עזרת לי מאוד.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה