עזרה כל מנויי "אתרוג" - נא להכנס לפה!

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
אתרוג-פלוס עושים שדרוג לסינון שלהם, וזה לכשעצמו דבר מבורך מאד. שהתמונות יהיו מסוננות יותר, וכו' וכו'.
אבל בשבוע האחרון, כל סרטון שמועלה פה, או בפורום אחר, נחסם אוטומטית. בלי אפשרות לבדיקה אפילו וכדומה.
וזה דבר שלא אמור להיות בשום פנים ואופן!!!!
אם רוצים, שיעשו "לחץ לבדיקה", והם יבדקו ויאשרו מיידית [רק שכבר שנים שהתייאשתי מלחכות לרובוט האוטומטי שלהם].
אני מבקש מכל החברים פה, שמנויים באתרוג, אם יכולים לעורר את הנושא, לשלוח מייל לפניות הציבור של אתרוג
contactus#rimon.net.il
ולעשות כל מה שאפשר - שהסינון יהיה הטוב ביותר והנח ביותר!!!

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
זה מה שמופיע על כל סרטון:

קבצים מצורפים

• תקלה.PNG
    תקלה.PNG
    KB 147 · צפיות: 35

סמוי מן העין

משתמש צעיר
העניין הוא שחיסמת התמונות שם היה דבר באמת נחוץ
הסינון לא היה משהו
לי זה באמת דחוף שהסרטונים יעבדו כי אשתי לומדת פה ואין לה אפשרות לראות שידור חוזר...
דיברתי עם נציג שלהם היום והוא אמר לי שאם אני רוצה אני אשאר "בחסימה" הישנה.
א קיצער או שיהיה זרם של לקוחות שיעזבו אותם או שהם יבינו לבד שאפשר לחסום תמונות ובנוסף להשאיר את הסרטונים פתוחים.

אטיאס מירי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פניתי אליהם והם ענו לי:

תודה לך על הפניה.
לאחר בדיקה של וועדת הרבנים שבפיקוח בד"צ בני ברק.
הוחלט להחזירך למסלול סינון התמונות הקודם באתרוג באופן קבוע (גלישה עם תמונות נשים) ללא צורך בטיימר או בקשה באזור האישי .

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
פניתי אליהם והם ענו לי:

תודה לך על הפניה.
הוחלט להחזירך למסלול סינון התמונות הקודם באתרוג באופן קבוע (גלישה עם תמונות נשים) ללא צורך בטיימר או בקשה באזור האישי .
איך הם אישרו את זה???

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אתרוג-פלוס עושים שדרוג לסינון שלהם, וזה לכשעצמו דבר מבורך מאד. שהתמונות יהיו מסוננות יותר, וכו' וכו'.
אבל בשבוע האחרון, כל סרטון שמועלה פה, או בפורום אחר, נחסם אוטומטית. בלי אפשרות לבדיקה אפילו וכדומה.
וזה דבר שלא אמור להיות בשום פנים ואופן!!!!
אם רוצים, שיעשו "לחץ לבדיקה", והם יבדקו ויאשרו מיידית [רק שכבר שנים שהתייאשתי מלחכות לרובוט האוטומטי שלהם].
אני מבקש מכל החברים פה, שמנויים באתרוג, אם יכולים לעורר את הנושא, לשלוח מייל לפניות הציבור של אתרוג
contactus#rimon.net.il
ולעשות כל מה שאפשר - שהסינון יהיה הטוב ביותר והנח ביותר!!!
אחרי הרבה שנים עזבתי ועברתי לנטפרי..
יש כמה דברים מרגיזים אבל בסך הכל שווה, כי באתרוג יום יש חסימה ויום אין..
הרבה פרצות.
למשל בפינטרסט או הכל פתוח או הכל חסום.
בנטפרי הרבה יותר טוב מהבחינה הזו כל תמונה מסוננת לעצמה.

הקונספט של אתרוג לא עובד

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
פניתי אליהם והם ענו לי:

תודה לך על הפניה.
איזה גיבובי מילים
כאילו שהם באמת הלכו לוועדת הרבנים ושאלו אותם שאת רוצה עם תמונות נשים כולל נשים לא צנועות והרבנים "אישרו" את הדבר ...

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני יש לי אתרוג ואני ממש לא מרוצה מהחסימה שלהם הסיבה היחידה שאני לא עוזב אותם זה שאני חיב ואצאפ נגיש על המחשב אם יש למישהו פתרון על זה אשמח לשמוע..

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני יש לי אתרוג ואני ממש לא מרוצה מהחסימה שלהם הסיבה היחידה שאני לא עוזב אותם זה שאני חיב ואצאפ נגיש על המחשב אם יש למישהו פתרון על זה אשמח לשמוע..
במקרים שבאמת מצדיקים את זה אפשר להגיש בקשה לוועדה הרוחנית

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה