רכישות בחו"ל כל השאלות שיש לכם על עלי אקספרס [ללא קישורים כלל]

השקעות וכלכלה

תואר ראשון במדעי המחשב - מיועד לבוגרות סמינר.
אוטוטו מסתיים לו הרישום הסדיר לתכנית המדהימה של מכללת רבבה, לתואר ראשון במדעי המחשב, המיועד לבוגרות סמינר. תפסנו את רכזת הרישום רחל בן עוזיאל...
אנחנו עוברים דירה,  אתם מקבלים מבצע שלא מותיר לכם ברירה!
מבצעים שכאלה לא נראו כבר זמן רב בענף המתנות והמזכרות. רשת 'שמחונים' מכריזה על שבוע של מבצעי חיסול משתלמים במיוחד על כל מוצרי החנות, בסניף בני ברק...
הרבה תלבושות, מקום אחד בקליק אחד
עוד מילדות תושבי בני ברק יודעים שתלבושת אחידה קונים בשרייבר, אמנם לכל בית ספר יש מסורת אחרת וניואנסים שונים בתלבושת, לפעמים היא בצבע ורוד, תכלת...
נייר שתיין, נייר שמנמן ומעצב מקצוען
הפעם נלמד על ניירות צמאים, ניירות מבריקים וניירות עקשניים. כל מה שגרפיקאית צריכה לדעת לפני שהיא מתחילה לעצב חוברת או אפילו מודעה. מה יקרה אם נבחר...

rubi

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אתה לא צריך לשלם בפייפאל, רק תעבור לתשלום בפייפאל ואח"כ סגור את החלון שנפתח ותעבור להזמנות לתשלום ותשלם באשראי.
ברור
רק שצריך שיהיה לי חשבון פעיל בפיפיאל
אחרת אי אפשר להתקדם לתשלום
ולאור מה שכתבו אכן זה מה שעשיתי
אבל שאלתי באופן עקרוני מי שאין לו חשבון פיפאל

rabin

משתמש פעיל
ברור
רק שצריך שיהיה לי חשבון פעיל בפיפיאל
אחרת אי אפשר להתקדם לתשלום
ולאור מה שכתבו אכן זה מה שעשיתי
אבל שאלתי באופן עקרוני מי שאין לו חשבון פיפאל
לא צריך חשבון פעיל, ההזמנה נשמרת ישר כשאתה עובר לתשלום ונפתח החלון.

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
עשיתי הזמנה באלי והמוכר לא שלח את המוצר בתוך הזמן וההזמנה בוטלה האם אני מקבל אומטית את הכסף בחזרה?

פרחים

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
תוך 15 יום מהיום שזה היה צריך להגיע צריך ללחוץ על הלחצן שהסחורה לא הגיע ואז מקבלים חזרה כסף.

אם לא מודיעים בזמן לא מקבלים.

קוראים לי #C

משתמש פעיל
אין מה לעשות, אם כבר שילמת הכסף יחזור אוטומטי.
זהו שההשמנה בוטלה לפני כשבוע ועדיין לא ראיתי החזר
וכשכתבתי למוכר הוא שלח לי קישור לTRACK אבל הקישור לא תקין....
מה עושים במקרה כזה?
גם אין לי אופציה לפתוח סכסוך

rabin

משתמש פעיל
זהו שההשמנה בוטלה לפני כשבוע ועדיין לא ראיתי החזר
וכשכתבתי למוכר הוא שלח לי קישור לTRACK אבל הקישור לא תקין....
מה עושים במקרה כזה?
גם אין לי אופציה לפתוח סכסוך
האם ההזמנה בוטלה בעלי אקספרס או רק בפרטי מעקב?

P.R.

משתמש צעיר
יש לי מספר מעקב של משלוח מאלי שרשום לי שמוכן לאיסוף אך אין לי מושג איפה אני אמורה לאסוף אותו, בדר"כ אני מקבלת מספר מדף למייל, הבעיה היא שגם כשאני מכניסה בדואר ישראל את המספר מציין כי אין מידע על משלוח מדלת לדלת.
בימים האחרונים גם קיבלתי הודעה קולית ממספר מסויים שיש לי משלוח בחנות מינימרקט משהו רחוק ממני, (פשוט בדר"כ אני מקבלת ליש חסד, ליד מקום מגורי), אין לי בעיה לגשת לשם הבעיה שנתנו לי 2 קבוצות מספרים ללא אותיות לועזיות, איך אני יכולה לדעת האם זה קשור באמת למשלו, והאם יתנו לי את המשלוח רק ע"י כך שאתן להם מספר (ללא אותיות כלל).

אשמח לעזרה מהמומחים.
תודה מראש!

rabin

משתמש פעיל
יש לי מספר מעקב של משלוח מאלי שרשום לי שמוכן לאיסוף אך אין לי מושג איפה אני אמורה לאסוף אותו, בדר"כ אני מקבלת מספר מדף למייל, הבעיה היא שגם כשאני מכניסה בדואר ישראל את המספר מציין כי אין מידע על משלוח מדלת לדלת.
בימים האחרונים גם קיבלתי הודעה קולית ממספר מסויים שיש לי משלוח בחנות מינימרקט משהו רחוק ממני, (פשוט בדר"כ אני מקבלת ליש חסד, ליד מקום מגורי), אין לי בעיה לגשת לשם הבעיה שנתנו לי 2 קבוצות מספרים ללא אותיות לועזיות, איך אני יכולה לדעת האם זה קשור באמת למשלו, והאם יתנו לי את המשלוח רק ע"י כך שאתן להם מספר (ללא אותיות כלל).

אשמח לעזרה מהמומחים.
תודה מראש!
בדרך כלל מספיק השם ללא מס' משלוח.

P.R.

משתמש צעיר
ואיך אני באמת יודעת אם הטל' שקיבלתי מדבר על המשלוח?
יעזור אם אכתוב פה את המספר, ומשהו יוכל לדעת אם זה באמת טל' של חברת משלוחים?

זה ממש מוזר, בכל המקומות שאפשר להזין את מספר המעקב, מציין לי ממתין לאיסוף, אך אין מקום איסוף!
מה עוד אפשר לעשות כדי לדעת את מקום האיסוף?

rabin

משתמש פעיל
ואיך אני באמת יודעת אם הטל' שקיבלתי מדבר על המשלוח?
יעזור אם אכתוב פה את המספר, ומשהו יוכל לדעת אם זה באמת טל' של חברת משלוחים?

זה ממש מוזר, בכל המקומות שאפשר להזין את מספר המעקב, מציין לי ממתין לאיסוף, אך אין מקום איסוף!
מה עוד אפשר לעשות כדי לדעת את מקום האיסוף?
מסתבר שזה המשלוח המדובר.. מה המספר אנסה לבדוק.

אולי מעניין אותך גם...

נתן גלנט | איזה כיף לקבל טלפון מתחנן ומיוסר מחברת האשראי, נכון? רק תסכים... בבקשה...
Natan Galant
תודות שהתקבלו
66
תגובות
13
"זכויות יוצרים"? כל השאלות שאתם חייבים לדעת במאמר שלפניכם - לחוות דעת מקצועית!
המאורות
5.00 star(s) 1 דירוגים
תודות שהתקבלו
13
תגובות
16
סקירות
1
התעדכן
ניהול האתר
תודות שהתקבלו
1
התעדכן
כך תרצפו את הבית שלכם בצורה טובה, יעילה ויפהפייה
תמי רוטנברג
5.00 star(s) 1 דירוגים
תודות שהתקבלו
8
תגובות
5

לוח דירות נופש

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

379

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

אולי מעניין אותך גם...

נתן גלנט | איזה כיף לקבל טלפון מתחנן ומיוסר מחברת האשראי, נכון? רק תסכים... בבקשה...
סיפור קצר שקרה בשנת תשפ"ט, ובו מציאות בלתי אפשרית ומורכבת מאוד לעיכול, מומלץ לצרוך פרוביוטיקה טרם הקריאה...
"זכויות יוצרים"? כל השאלות שאתם חייבים לדעת במאמר שלפניכם - לחוות דעת מקצועית!
שלום וברכה לכל גולשי 'פרוג' היקרים. בעקבות כך, שנקלענו לסיטואציה לא נעימה בחודש האחרון, של תביעה רצינית של חברת פלאש 90 בעקבות פרסום תמונות באתר...
5.00 star(s) 1 דירוגים
אוטוטו מסתיים לו הרישום הסדיר לתכנית המדהימה של מכללת רבבה, לתואר ראשון במדעי המחשב, המיועד לבוגרות סמינר. תפסנו את רכזת הרישום רחל בן עוזיאל...
כך תרצפו את הבית שלכם בצורה טובה, יעילה ויפהפייה
המבחר של ריצוף וחיפוי לרצפה ולקירות הוא עצום: גוונים, גדלים, טקסטורות אינסופיות. לכן חובה להגדיר לעצמנו את הכיוון הרצוי, וגם אז - לא ללכת להרבה...
5.00 star(s) 1 דירוגים
אם החיים שלנו היו ווינטג'
מי שמכיר אותי, יודע, שיש לי אהבת אמת לפריטי וויטג' מוכנה להתפשר על פריטי רטרו, בלית ברירה ילקוט עור-צ'אק שמלת כותנה קלילה לבת שלי-צ'אק נעלי בובה...
למעלה
לשיחת ווטסאפ עם בית פרוג
צ'אט בווטסאפ בנושאי יעוץ לימודים, פדגוגיה ומזכירות
היי, אפשר לדבר איתנו, אנחנו כאן!