כללי טיפוגרפיה, חוקי מרכאות

שבלונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מתי נכון להשתמש במירכאות פותחות/סוגרות.
אני יודע שבתחילת וסוף ציטוט יש הבדל, במקורות, בראשי תיבות ובקיצורים - מה הנכון?
אני סמנו את התשובה הנכונה.

בבקשה - רק מי שמבין....
תודה!

קבצים מצורפים

• כללי טיפוגרפיה.JPG
    KB 36.4 · צפיות: 18

יוססיי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לפי מה שידוע לי, כל השינוי בין המרכאות הוא רק באנגלית או בשפות לטיניות אחרות. בעברית אין שום הבדל ותמיד משתמשים באותו סימן בנאלי ופשוט ללא שינוי וכו' - שני קווים ישרים או מוטים באלכסון קצת מצד ימין לשמאל.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י יוססיי;790515:
לפי מה שידוע לי, כל השינוי בין המרכאות הוא רק באנגלית או בשפות לטיניות אחרות. בעברית אין שום הבדל ותמיד משתמשים באותו סימן בנאלי ופשוט ללא שינוי וכו' - שני קווים ישרים או מוטים באלכסון קצת מצד ימין לשמאל.
נכון.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
בקיצור, בשלושת הדוגמאות - תשובה 2 היא הנכונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה