כי מציון תצא תורה

• פותח הנושא miri
  • פורסם בתאריך

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
דוד לפני ארון ברית ד'
2.jpg
2.jpg

מענדי בריל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הציור נהדר!! מפריע לי שלא כ"כ מובן איפה המלך בתמונה. אה, זה זה שם, מאחורה? כדאי להבליט אותו יותר אם שייך.
להעיר, שמשמע שדוד פשט את בגדי מלכותו בפני הארון. וכן כתב במלבי"ם:
"ודוד כו' בטל כבודו מפני כבוד ה' בג' ענינים, א) בגופו שכרכר ורץ בכל עז לפני [דמי] ארון ה', ב) במלבושיו שהיה חגור אפוד בד כלבוש הכהנים ועובדי ה' לא [לית] לבוש מלכות שלא להראות גאוה לפני [דמי] ה', ובשני אלה [איירי] התיחד דוד מן העם, כי לפי גדולתו צריך הוא להראות הכנעה לפני [דמי] הבורא כמ''ש (ברכות לד : ) המלך כיון שכורע שוב אינו זוקף, ועל זה [תבר] אמר ודוד, ג) מה שהשתתף עם כלל ישראל. שעל זה [תבר] אמר, (טו) ודוד וכל בית ישראל מעלים את ארון ה' בתרועה ובקול שופר לעורר שמחה וגיל" עכ"ל

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
הציור נהדר!! מפריע לי שלא כ"כ מובן איפה המלך בתמונה. אה, זה זה שם, מאחורה? כדאי להבליט אותו יותר אם שייך.
להעיר, שמשמע שדוד פשט את בגדי מלכותו בפני הארון. וכן כתב במלבי"ם:
"ודוד כו' בטל כבודו מפני כבוד ה' בג' ענינים, א) בגופו שכרכר ורץ בכל עז לפני [דמי] ארון ה', ב) במלבושיו שהיה חגור אפוד בד כלבוש הכהנים ועובדי ה' לא [לית] לבוש מלכות שלא להראות גאוה לפני [דמי] ה', ובשני אלה [איירי] התיחד דוד מן העם, כי לפי גדולתו צריך הוא להראות הכנעה לפני [דמי] הבורא כמ''ש (ברכות לד : ) המלך כיון שכורע שוב אינו זוקף, ועל זה [תבר] אמר ודוד, ג) מה שהשתתף עם כלל ישראל. שעל זה [תבר] אמר, (טו) ודוד וכל בית ישראל מעלים את ארון ה' בתרועה ובקול שופר לעורר שמחה וגיל" עכ"ל
פששש...
מגלה בקיאות

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
על חשבוני...

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
וווואאוו
נעתקה נשמתי. איזו השקעה

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מירי זה מעלף! איזה כיף ללקוח שלך!

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
המלצה-
להוסיף קונטרסט(יותר הבדל בין כהים ובהירים) בחלק הקרוב למצלמה, צירפתי גם קובץ הדגמה וגם קובץ פוטושופ של ההדגמה
untitle22.jpg

דבר נוסף- אלומות האור כרגע נראות קצת כמו אבק, אולי תנסי לשים את השכבה שלהם באוברליי ולשחק קצת עם הבהירות שלהם, או לחילופין לעשות אותם יותר לבנים.
כל זה היא רק דעתי הקטנה, כמובן שמאוד יכול להיות שאני לגמרי לא בכיוון,
תכלס חוץ מ2 התיקונים הקטנים האלה..-זה מושלם!

קבצים מצורפים

• untitle22.psd
    4.6 MB · צפיות: 25
נערך לאחרונה ב:

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
תודה אני אוהבת יותר עדין אבל בהחלט למטרת ספרי ילדים מתאים יותר חזק

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה אני אוהבת יותר עדין אבל בהחלט למטרת ספרי ילדים מתאים יותר חזק
אפשר לעשות את זה יותר עדין, זה רק הדגמה גסה,
אבל הרעיון של ההצעה שלי זה לתת הרגשה של עומק (במציאות, דברים קרובים נראים קונטרסטיים יותר מהרחוקים) , ולברוח מהרגשה של ציור "שטוח"

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
המלצה-
להוסיף קונטרסט(יותר הבדל בין כהים ובהירים) בחלק הקרוב למצלמה, צירפתי גם קובץ הדגמה וגם קובץ פוטושופ של ההדגמה
צפה בקובץ המצורף 333072
דבר נוסף- אלומות האור כרגע נראות קצת כמו אבק, תנסי לשים את השכבה שלהם באוברליי ולשחק קצת עם הבהירות שלהם.
חוץ מ2 התיקונים הקטנים האלה..- מושלם!
סליחה מראש אם אני קצת חולק אתך כפרה שלי אבל נכון לעדן יותר את הקונטרסט. כל היופי של האיור המקורי הוא כאילו מעונן, כמו מין חלון. שוב סליחה עיניים שלי.

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
סליחה מראש אם אני קצת חולק אתך כפרה שלי אבל נכון לעדן יותר את הקונטרסט. כל היופי של האיור המקורי הוא כאילו מעונן, כמו מין חלון. שוב סליחה עיניים שלי.
כפרהה..
אתה יודע מה קרה לבנאדם האחרון שחלק עלי, כן?
:) סתם,
כן אתה צודק, אפשר לעדן את זה הרבה יותר וגם לעשות את זה בצורה פחות שיטתית מאיך שאני עשיתי ויותר לפזר את זה קצת פה קצת שם, זה היה רק הדגמה איך לתת קצת עומק.

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ציור יפיפה ויחיד במינו!
יש תחושה כזו זכה ויהודית, אותנטי!

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
תודה לכולם ושאול יצחק אני לא הרגשתי יכולה לחלוק אבל אם ר' ירחי חולק אני בצד שלו

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
ואו זה מדהים ברמות
כבר פעם שלישית ביומיים האחרונים שאני מחפשת את האשכול כדי להנות מהציור
אולי כדי להרגיש שהייתי שם
זה כ"כ מיוחד, ואו ענק
תמשיכי לצייר דמויות מהתנ"ך מעוררי רגשות נפלאים כאלו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה