כישורים

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
איזה כישורים צריכים להיות לאנימטור, לדעתכם?
ולמה?. יש לי חברה שרוצה לדעת. ואני אוספת לה את דעתכם.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כסא נוח. מתיחות לשחרור הצוואר.

חחח

תלוי באיזה תחום

אם בהנפשת דמויות אז יכולות להבין מכניקה של הגוף האנושי (ושל בעלי חיים והשלד מאד דומה. זה עוזר להבין איזה תנועה אפשרית ואיזה לא ומה הטווח), הבנה בכוחות פיזיקאלים לא רק איך פועלים אלא מה גורם להם לפעול, אינרציה, תזמון ומרחקים, יכולת לחשב דברים מסויימים חלקם מסובכים (פריים זה זמן במציאות, מסלול תנועה בקשתות, לופים וכו) יכולות משחק וסיפור, עריכה, אם 2די אז ציור, תפיסה טובה לתוכנות. המון תרגול של 12, או 21 עקרונות

להבין שהכל אפשרי וזה תחום שמגשים חלומות. אבל צריך כאמור כסא נוח במיוחד.

מעניין מאד לראות מה יגידו האלופים/אלופות כאן בפורום על השאלה הזו :)

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
יצרתיות, המון טאצ' טעם טוב, שימת לב לפרטים, יכולת התמדה והשקעה, יכולת הבחנה ותפיסה מרחבית, קליטה [ואנגלית!]
סבלנות ברזל, ומשמעת עצמית - ללמידה הרבה מעבר לקורס שהיא תעבור .
זה תחום שכל הזמן מתקדם ולכן זה חובה.

בכללי כדי להיות עצמאי/ת בתחום, בטחון עצמי, אמון בעצמה וביכולות שלה, ורצון לגדול ולהצליח.

המון הצלחות!

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
כסא נוח. מתיחות לשחרור הצוואר.

חחח

תלוי באיזה תחום

אם בהנפשת דמויות אז יכולות להבין מכניקה של הגוף האנושי (ושל בעלי חיים והשלד מאד דומה. זה עוזר להבין איזה תנועה אפשרית ואיזה לא ומה הטווח), הבנה בכוחות פיזיקאלים לא רק איך פועלים אלא מה גורם להם לפעול, אינרציה, תזמון ומרחקים, יכולת לחשב דברים מסויימים חלקם מסובכים (פריים זה זמן במציאות, מסלול תנועה בקשתות, לופים וכו) יכולות משחק וסיפור, עריכה, אם 2די אז ציור, תפיסה טובה לתוכנות. המון תרגול של 12, או 21 עקרונות

להבין שהכל אפשרי וזה תחום שמגשים חלומות. אבל צריך כאמור כסא נוח במיוחד.

מעניין מאד לראות מה יגידו האלופים/אלופות כאן בפורום על השאלה הזו :)
לא יפה!
ממש הזכרת לי שאני צריכה לקנות כיסא נוח;)

אולי מעניין אותך גם...