דיון כיריים גז או אינדוקציה

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שפיות וטבחיות יקרות,
יש לכן אינדוקציה?
בשלתן על גז?
האם אתן מרגישות טעם אחר במאכלים בבישול על אינדוקציה?
שמעתי שבישול על אינדוקציה יש טעם אחר למאכלים, ויש בעיה בשלבי הבישול, נכון או לא?

וחי בהם!!!!

כל זמן מלעבט זאל זיין גלעבט!!!!
מנוי פרימיום
ואם יש הפסקת חשמל אז א"א לבשל שום דבר
לשכן שלי יש אינדוקציה וביום שישי גשום בחורף נהיה הפסקת חשמל ולא היה לו איך לבשל ולהכין לשבת (אפשר לבשל על הפלטה אך זה אורך הרבה זמן) אז לא היה לו ברירה והוא דפק אצלי וביקש לבשל בביתי.........................
נקודה למחשבה!

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ואם יש הפסקת חשמל אז א"א לבשל שום דבר
לשכן שלי יש אינדוקציה וביום שישי גשום בחורף נהיה הפסקת חשמל ולא היה לו איך לבשל ולהכין לשבת (אפשר לבשל על הפלטה אך זה אורך הרבה זמן) אז לא היה לו ברירה והוא דפק אצלי וביקש לבשל בביתי.........................
נקודה למחשבה!
גם פלטה מחוברת לחשמל...
(אם יש בלעך... אז יש גם כיריים גז)

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
אינדוקציה
חלום
הכל אותו דבר בדיוק!!
וזה משפר את החיים ממש
-אין יותר לשכוח את האוכל על הגז... יש טיימר
מבחינתי זה שווה מכל הכוונים
גם מבחינת נקיון..

הלוחשת לתווים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אינדוקציה זה פינוק כיף!!
מתחמם במהירות, מתקרר במהירות, מראה איסטטי ונקי...

(רק להניח את הסירים בעדינות, כי מדי בחוזקה יכול לגרום לסדק מרגיז לאורך האינדוקציה ואז זה זוועה כי אם נכנס לשם מים, האינדוקציה מתחילה לשחק בעצבים וזה הכי נחמד כשזה קורה בערב שבת... 😤)

טייס

משתמש צעיר
אינדוקציה!!!
לא בר השוואה בכלל
יש לי אחות שבעלה "אנין טעם" ואמר לה שלא מסוגל לותר על הגז, תכלס, היא לא מפסיקה להתחרט.
כל פעם שבאה אלי בוכה על האינדוקציה שאין לה
כששאלה אותי אם לא יפריע לי שיהיה טעם שונה באוכל (לאניני הטעם שבינינו שטוענים שבישול בגז זה לא אינדוקציה😉😉) אמרתי לה שיותר טעים לי כשהאוכל בא בקלות (הבישול באינדוקציה מהיר פי כמה וכמה) וגם מתנקה יותר בקלות (מעבירים ניגוב וחסל סדר הניקיון)
אני לא מזהה הבדלים אבל מקבלת שיש כאלו שחושבים אחרת

חני גרינשטיין

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
למקרי הצורך (הפסקת חשמל, צליית חצילים, שרפת הפרשת חלה וכדו') יש לי כיריים דומינו על גז בשיש החלבי
(הן משמשות אותנו באופן סדיר לבישולים חלביים)

ציפי122

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
כל אלא שבעד אינדוקציה - זה נכון גם לגבי אינדוקציה חד פאזי? זאת האופציה היחידה שיש לי מבחינת החשמל בדירה.
למישהו יש ניסיון עם כיריים כאלו?
זה בהחלט אותו דבר
לי יש בבית אינדוקציה 2 להבות לבשרי ו2 לפרווה (עבור חלבי שמה משטח סיליקון על להבה שיחדנו לכך בפרווה)
שימי לב שאם אין לך תלת פאזי בדירה, תמיד תצטרכי לשמור שלא דולקים יותר מידי גופי חימום בדירה למשל: תנור, בויילר ומכונת כביסה ביחד.

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
כל אלא שבעד אינדוקציה - זה נכון גם לגבי אינדוקציה חד פאזי? זאת האופציה היחידה שיש לי מבחינת החשמל בדירה.
גם לי
ואני לא מתחרטת לשניה אחת
לא מתגעגעת לגז...
ולא מסוגלת לחזור לבשל כך

סבתא מהצפון

משתמש פעיל
אין כמו אינדוקציה
היה לי גז-לא מתגעגעת כלל
אין הבדל בטעם.
הניקיון.
מהירות הבישול-מושלם
לבי כאלה שאין להם תלת פאזי
יש חברות שיש להם כריים אינדוקציה לחד פאזי{בוש.מידהה.סול}

אורחת.

משתמש חדש
אני כן מרגישה הבדל בטעם
אבל זה רק בדברים ספציפים ממש
רוב הבישול אותו טעם
יש קצת קושי בערבוב כי הסיר לא יושב על כירה אז צריך לתפוס אותו ביד אחת וזה ממש מעצבן
זה בגדול המינוסים
ואני שמעתי שלא כדאי לקנות חד פאזי כי זה מאוד חלש ואת מאבדת את היתרון הכי משמעותי של האינדוקציה

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כשעברנו מגז לאינדוקציה היה ל בשבוע הראשון טעם קצת שונה במאכלים, (לא לרעה אלא פשוט משהו קצת אחר)
אח"כ התרגלתי והכל טעים ומצויין, היום תשלמי לי, לא חוזרת לגז.
מבחינתי לבשל על גז זה כמו לעבור עכשיו לבשל על פרימוס...

אגב לי יש חד פאזי ואין לי שום בעיה, בדרך כלל אני לא מגיעה למצב שאני צריכה ארבע להבות באטרף.
חמש עד עשר דקות ראשונות עושים על 9 וזה רותח מיד, אח"כ גם על 6 זה רותח כאילו את בגז בלהבה הכי גבוהה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה