מידע שימושי כיצד נדע שהודעת הדוא"ל ששלחנו נקראה?

לב ים

משתמש צעיר
עימוד ספרים
מתי התלבטתם לאחרונה האם הנמען אליו שלחתם את ההודעה קרא אותה או שמא מונחת היא עדיין בקרן זוית?
אם זה קורה לכם מידי פעם ואתם משתמשים בדואר ג'ימייל או בדואר שיושב על שרתי גוגל (למשל דואר בסיומת kavnaki או enativ) הפתרון דלהלן הוא בשבילכם...

להמשך האשכול מפורום נתיב לחצו כאן.

בהצלחה!

WEN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
זה עובד רק לאלו שהם לא חסומים?
כי אני חסום והוא לא נותן לי

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
יפה מאוד. שימושי מאוד במיילים עסקיים.

WEN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא זה חסום

7880

משתמש פעיל
עובד לכם? מופיע לי רק וי אחד... שנשלח... גם לבעלי אותו דבר

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם אצלי מופיע רק וי אחד למרות שקראתי את ההודעה במייל השני שלי.

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
השאלה אם זה עובד רק במידה והמקבל גם התקין את התוסף?

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כרגע אני רואה שאצלי כן התווסף הוי השני אבל כנראה לוקח לו די הרבה זמן להראות אותו.

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מותקן אצלי כבר תקופה..

אם עומדים על הוי בלי לחיצה אפשר לראות עוד נתונים.

(הוי השני "מתיירק" באמת אחרי קצת זמן ולא מיידית).

בקיצור, מתה הפרטיות בעוה"ז... :)

קבצים מצורפים

• trackmail.png
    KB 8.7 · צפיות: 0

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
שההודעה שלך היתה מענינת :)
ולא בצחוק, זה פשוט מפחיד! נמחקה הפרטיות לגמרי!

איסתרא בלגינא

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לכל החסומים!
תוכן העמוד בנתיב - בבקשה!

מתי התלבטתם לאחרונה האם הנמען אליו שלחתם את ההודעה קרא אותה או שמא מונחת היא עדיין בקרן זוית?
אם זה קורה לכם מידי פעם ואתם משתמשים בדואר ג'ימייל או בדואר שיושב על שרתי גוגל (למשל דואר בסיומת kavnaki או enativ) הפתרון דלהלן הוא בשבילכם.

לפניכם הצעדים אחד אחרי השני:
א) כדי להנות מהשרות עליכם להשתמש בדפדפן כרום, מכיון שממילא הוא מהדפדפנים הטובים בשוק אם לא הטוב שבהן אז זו לא בעיה.
ב) הורידו את הקובץ המצורף להודעה זו ושמרו אותו.
ג) לחצו על לחצן הפסים בצד השמאלי של שורת הכתובת בכרום, בחרו בכלים נוספים ואז בהרחבות.
ד) פתחו את התיקיה בה נשמר הקובץ שהורדנו, וגררו אותו לתוך חלון התוספים, הדפדפן יבקש רשות להתקין את ההרחבה ויעשה זאת.
ה) כעת יפתח לפניכם דף לבחירת חשבון המייל ואז תתבקשו לאשר את הגישה לפרטיכם. (במידה והאתר נחסם שלחו בקשת פתיחה לנתיב האתר יאושר אוטמטית מיידית)

לאחר שבצענו את הנ"ל הכל מוכן!!!
שלחו מייל למי שתחפצו, פתחו את לשונית דואר יוצא בג'ימייל ותגלו בשורת ההודעה וי ירוק שמציין שההודעה נשלחה לשרתי גוגל. ברגע שההודעה תפתח על ידי הנמען יופיע לצידו וי ירוק נוסף.
ברגע שמצאנו 2 ויים ירוקים ליד ההודעה בידוע שהנמען פתח אותה.

אפשרויות נוספות:
ניתן לקבל הודעת מייל כשההודעה נקראה, כדי לעשות זאת שימו לב לאייקון חדש שנוסף בתיבת כתיבת הודעה חדשה, לחיצה עליו תפעיל את האופציה הנ"ל.
כמו כן נוסף אייקון בצד השמאלי העליון של ג'ימייל, לחיצה עליו תתן לנו את הגדרות התוסף, ותאפשר לנו לעבור על כל ההודעות ששלחנו ועל זמני פתיחת כל הודעה.
בהצלחה.

http://forum.enativ.com/download/file.php?id=18810&sid=c060acbecbef4b5dc9f0ad848cecaae3

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה