כיצד נבחר מחשב חזק לרנדרינג - מאמר חדש

mooshonov

משתמש רשום
עיצוב גרפי
שלום חברים יקרים,

כתבתי מאמר חדש בנוגע לבחירת מחשב חזק בראי ההשקעה הכלכלית שעומדת בפני כל מי שהולך לרכוש מערכת מחשב חדשה.
https://www.israel3d.co.il/build-power-pc/

מקווה שהמאמר יעזור לכם לרכוש או לקבל הבנה עמוקה יותר ותובנות חכמות לקראת הרכישה.

משה.

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
הי, משה
תתחדש על האתר המשופר
מתי הפורום חוזר לפעול ?

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
מושיקו! איזה אורח כבוד!

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אני מדביק פה משהו מהפורום השכן:
בואו נפתח את זה:
אלו שעובדים ביישומי תיב"ם (תכן וייצור בעזרת מחשב, ובעברית פשוטה, תלת-מימד), נוטים לרכוש מערכות של גיימינג.

משקיעים עוד כמה מאות שקלים בלוח לגיימינג, ועוד כמה מאות/אלפים במעבד שכל יתרונו הוא בהמהרה, כשלא מבצעים אותה.

אולי הגיע הזמן לשנות פאזה ולשים דגש על אמינות במקום ביצועים? מעבד קסאון בסיסי ולוח תואם יעלה אותו מחיר של המערכת גיימינג. או מערכת מתקדמת ואמינה של I7 לא מסדרת X שתעלה כמה אלפים פחות ותרשה לכם לשדרג כל 3 שנים במקום כל 5...

מה אתם אומרים?

פשוט, בשונה מכרטיס מסך, אני חושב שכדאי לוותר על טיפה ביצועים זניחים בלוח מול אמינות. במיוחד אם לא עושים אוברקלוקינג.

שימחה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה
מאמר מפורט ומפרט
שיביא לי בע"ה הרבה תועלת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה