עיצוב פנים כיור לנטילת ידיים בכניסה לבית

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

sigal202

משתמש רשום
שלום
מנסה לבנות נישה לכיור לנטילת ידיים האם יש לכם רעיונות שעשיתם בבית שלכם אשמח לראות
מבחינת עיצוב ומבחינת הגודל
רוחב 40 ס''מ בערך

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש על זה בערך מיליון אשכולות...
מצרפת תמונה שמתאימה מבחינת הגודל והעיצוב
(יש לי עוד, אבל שלא מתאימות למידות...)
כיור-דו-צדדי_optimized.jpg

sigal202

משתמש רשום
אני לא מצליחה לראות את האשכולות מחפשת משהו בסגנון הזה הדילמה:
1. מה עדיף לשים מדף עץ ומאליו כיור עמוק או ממש ארון עם כיור?
2. איך לחפות את הקיר הפנימי של הכיור ? בקרמיקה של הסלון או בצבעים של השיש במטבח ,יש לי גם עמוד שנשאר באיזור אולי בכלל לחפות בבריקים את העמוד ואת האיזור של הכיור באותו הצבע? הכיור נמצא מול הסלון והמטבח

קבצים מצורפים

• Screenshot_2024-07-08-14-23-14-898_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-07-08-14-23-14-898_com.android.chrome.jpg
    KB 791.5 · צפיות: 96
  • Screenshot_2024-07-08-14-20-42-410_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-07-08-14-20-42-410_com.android.chrome.jpg
    KB 761.8 · צפיות: 103

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נישה עם קירות משני צדדים ורוחב 40?
מה העומק?
לא יהיה נח בכלל ליטול ידיים בנישה כ"כ צרה עם קירות משני צדדים

עורכת קליפים

משתמש פעיל
לא יהיה נח בכלל ליטול ידיים בנישה כ"כ צרה עם קירות משני צדדים
אבל מה לעשות אם זה מה שהקבלן בנה?
לנו גם יש כזו נישה, אבל נראה לי של 45 ולא מרגישים צפוף מידי.
מנסה לבנות נישה לכיור לנטילת ידיים האם יש לכם רעיונות שעשיתם בבית שלכם אשמח לראות
אנחנו עשינו כיור מאד יפה אבל העיצוב קלאסי לא משהו מקורי כמו הכיור זהב שהעלתה פה,
אם מעניין אותך לראות תמונה אני אצלם.

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

sigal202

משתמש רשום
אבל מה לעשות אם זה מה שהקבלן בנה?
לנו גם יש כזו נישה, אבל נראה לי של 45 ולא מרגישים צפוף מידי.

אנחנו עשינו כיור מאד יפה אבל העיצוב קלאסי לא משהו מקורי כמו הכיור זהב שהעלתה פה,
אם מעניין אותך לראות תמונה אני אצלם.​
כן אשמח לראות​

Persona

משתמש חדש
אני לא מצליחה לראות את האשכולות מחפשת משהו בסגנון הזה הדילמה:
1. מה עדיף לשים מדף עץ ומאליו כיור עמוק או ממש ארון עם כיור?
2. איך לחפות את הקיר הפנימי של הכיור ? בקרמיקה של הסלון או בצבעים של השיש במטבח ,יש לי גם עמוד שנשאר באיזור אולי בכלל לחפות בבריקים את העמוד ואת האיזור של הכיור באותו הצבע? הכיור נמצא מול הסלון והמטבח

הנישה ממש צרה מה שיצור חוסר נוחות בנטילת ידיים. אם היה אפשר להוריד קירות מהצדדים היה לך עדיף.(נראה שהן גם בעומק לא זהה)
במידה ולא, חייבים לחפות את כל שלושת הקירות (המים עלולים להשפריץ) בגוון לא מעמיס. אם את כן רוצה לעשות ענין בפינה תוכלי לשלב אריח דומיננטי בקיר החזיתי וגוון חלק משתלב ב2 הקירות.
בקשר לארון-זה שיקול שלך. הפלוסים בארון זה תוספת אחסון(מגבות, גלילי טישיו) והסתרת הצנרת של הכיור.

sigal202

משתמש רשום
התמונה לא שלי
אבל חשבתי לעשות קיר מכל צד
העומק 40 אורך 50 הערך​

Persona

משתמש חדש
התמונה לא שלי
אבל חשבתי לעשות קיר מכל צד
העומק 40 אורך 50 הערך​
קיר ואריחי חיפוי בדכ גונבים מהצדדים ומקטינים עוד יותר. אם הנקודת חשמל שלך שם בתקרה או בקיר החזיתי למה בעצם צריך קירות?

sigal202

משתמש רשום
קיר ואריחי חיפוי בדכ גונבים מהצדדים ומקטינים עוד יותר. אם הנקודת חשמל שלך שם בתקרה או בקיר החזיתי למה בעצם צריך קירות?​
כי זה בתוך הסלון ליד הקיר אני שמה ארון ספרי קודש​

Persona

משתמש חדש
כי זה בתוך הסלון ליד הקיר אני שמה ארון ספרי קודש​
במידה ואת בונה על שימוש נוסף בקיר כמו העמדת ספרי קודש עליו או לידו תיהי חייבת לעשות לפינה עיצוב רגוע ושקט(ספרים יוצרים את העומס בעיניים כבר)
אם לא ויש לך תקציב-תוכלי לחצוץ בין הפינה לסלון עם משרביה שהיא דקה יותר ומאווררת בעין.

sigal202

משתמש רשום
האם מישהי עשתה כיור לנטילת ידיים 40*50 בין שני קירות ? ובהמשך הקיר ספרייה יפה לספרי קודש​

sigal202

משתמש רשום
במידה ואת בונה על שימוש נוסף בקיר כמו העמדת ספרי קודש עליו או לידו תיהי חייבת לעשות לפינה עיצוב רגוע ושקט(ספרים יוצרים את העומס בעיניים כבר)
אם לא ויש לך תקציב-תוכלי לחצוץ בין הפינה לסלון עם משרביה שהיא דקה יותר ומאווררת בעין.​
סימנתי בעט כחול זה הקיר שעליו אני שמה כיור לנטילה בערך 50-55 ס''מ ולידו ארון ספרי קודש איך להוריד ביניהם האם לעשות קיר גבס או פולימרים? האם מישהי עשתה? יש תמונה להראות לי איך זה משתלב? בעצם לחצוץ בניהם כדי שהארון לא ירטב כשעושים נטילה​

קבצים מצורפים

• IMG_20240710_194802.jpg
    IMG_20240710_194802.jpg
    1.6 MB · צפיות: 27

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה