עיצוב פנים כיור לנטילת ידיים בכניסה לבית

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

sigal202

משתמש רשום

מצרפת 2 תמונות של פינות נט"י שתכננתי בכניסה לבית,
השניה כרגע רק בהדמיה, עוד לא ירד לביצוע.
צפה בקובץ המצורף 1704701
צפה בקובץ המצורף 1704702

מאוד יפה אבל לא מתאים אצלי הדירה מאוד קטנה לכן הרבה התלבטויות האם להוסיף קיר גבס ליד הכיור של הנטילה או להצמיד ארון ספרי קודש לכיור רק לחצוץ הפולימר כדי שלא ירטב

Persona

משתמש חדש
סימנתי בעט כחול זה הקיר שעליו אני שמה כיור לנטילה בערך 50-55 ס''מ ולידו ארון ספרי קודש איך להוריד ביניהם האם לעשות קיר גבס או פולימרים? האם מישהי עשתה? יש תמונה להראות לי איך זה משתלב? בעצם לחצוץ בניהם כדי שהארון לא ירטב כשעושים נטילה​
יש לך את הספריה שבעצם מסתירה את אזור הכיור, אם תעשי כיור עמוק זה יספיק מבחינת בטיחות הספריה, קיר גונב שטח ויחייב חיפוי

blue eagle

משתמש מקצוען
מצרפת 2 תמונות של פינות נט"י שתכננתי בכניסה לבית,
השניה כרגע רק בהדמיה, עוד לא ירד לביצוע.
צפה בקובץ המצורף 1704701
צפה בקובץ המצורף 1704702
יש לי גם כזאת נישה בבית
60 רוחב על עומק 35/ 40
השאלה אם לחפות גם את 2 הקירות הצדדים כמו פה
או רק את האמצעי...
זה יצא יפה?
@א שיינפלד @seven up
וכל שאר המעצבות פה

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי גם כזאת נישה בבית
60 רוחב על עומק 35/ 40
השאלה אם לחפות גם את 2 הקירות הצדדים כמו פה
או רק את האמצעי...
זה יצא יפה?
@א שיינפלד @seven up
וכל שאר המעצבות פה
מבחינה פרקטית, עדיף לחפות גם מהצדדים כדי למנוע מהקיר לקבל רטיבות.
מבחינה עיצובית, שניהם יכולים להיות יפים,
ענין של טעם.

אשכרה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני עשיתי לבד
קניתי בריקים ורובה
את הכיור קניתי ביד 2 ב250 ש"ח + הברז
יצא שלמות
1720676072372.png

sigal202

משתמש רשום
יש לך את הספריה שבעצם מסתירה את אזור הכיור, אם תעשי כיור עמוק זה יספיק מבחינת בטיחות הספריה, קיר גונב שטח ויחייב חיפוי​
ראיתי דוגמא כזו האם אוכל לעשות דבר כזה? זה בעצם לבנות קיר גבס ואז מסגרת לארון עם קיר גבס מישהי עשתה ככה? איך יצא?​

קבצים מצורפים

• Screenshot_2024-07-11-08-36-50-888_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-07-11-08-36-50-888_com.miui.gallery.jpg
    KB 792.4 · צפיות: 56

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה