כונן דיסקים לא נפתח..

mitria4567

משתמש פעיל
מה יכולה להיות הבעיה שהכונן דיסקים לא נפתח
וגם לא מופיע במחשב שלי קיצור דרך לכונן דיסקים??
(אין לי שום גישה לפתוח את הכונן..)
דחוף מאודד

תודה מראש.

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מתחת לכונן דיסקים יש פתח בצורת עיגול קטנטן,
יש לפתוח סיכת משרד וליישר אותה,
להכניס את חוט המתכת של הסיכה לתוך הפתח עד כמה שניתן,
כונן הדיסקים אמור להפתח.

אני וביתי

משתמש מקצוען
תודה!!!!!!!! מדהים!!!!!!!!!!
אני כבר מעל שנה שלא מצליחה לפתוח והיה תקוע שם דיסק מאווד חשוב. ועכשיו בשניה זה נפתח.
תזכו למצוות!!!!!!!!

אני וביתי

משתמש מקצוען
איך אני מצליחה להעביר שירים מדיסק למחשב??
קניתי דיסקיים חדשים אבל אני מפחדת להכניס אותם למערכת לפני שאני מגבה אותם.
כי אחרונה כל דיסק שאני מדליקה נסרט מיד.[עם כל הזהירות!]

aba

משתמש צעיר
פשוט להפליא.. תפתחי את הדיסק בווינדוס מדיה פלייר (נגן ברירת המחדל) ואז תלחצי בריבועים בצד ימין למעלה בחלון שיפתח תלחצי על "ארגן" (שוב בצד ימין למעלה) ושם "אפשרויות" ואז "העתק מוסיקה מתקליטור" (יש שם גם אפשרות לעשות תמיד העתקה אוטומטית) (אני מאמין שב"מוסיקה" בווינדוס 10 אפשר גם לעשות את זה אבל אני עדיין עם 7..)

נעמי ר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תנסי להפעיל בתוכנה media player classic עם הלוגו של ה123... ולעשות קובץ, שמור בשם, (file, save as) ולבחור איפה לשמור. ואם הדיסק לא מוגן מאד זה שומר את זה שם.

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י aba;n5062436:
פשוט להפליא.. תפתחי את הדיסק בווינדוס מדיה פלייר (נגן ברירת המחדל) ואז תלחצי בריבועים בצד ימין למעלה בחלון שיפתח תלחצי על "ארגן" (שוב בצד ימין למעלה) ושם "אפשרויות" ואז "העתק מוסיקה מתקליטור" (יש שם גם אפשרות לעשות תמיד העתקה אוטומטית) (אני מאמין שב"מוסיקה" בווינדוס 10 אפשר גם לעשות את זה אבל אני עדיין עם 7..)

להגדיר בהגדרות את איכות השמע ואת הפורמט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה