כונן גיבוי הפסיק לעבוד

dafnat

משתמש מקצוען
יש לי דיסק קשיח חיצוני עם גיבוי של כל החומר שלי במחשב.
פתאום הוא לא נדלק. תוך כדי עבודה, נכבה ולא נדלק. ניסיתי להחליף כבל להחליף יציאת USB. וכלום.
מה אפשר לעשות? החומר הלך?

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
יש לי דיסק קשיח חיצוני עם גיבוי של כל החומר שלי במחשב.

מה אפשר לעשות?
זה כל המטרה בכונן גיבוי
שאם הלך המקור זורקים את המקור לפח קונים חדש ומעתיקים מהגיבוי
ואם הלך הגיבוי זורקים את הגיבוי לפח קונים חדש ועושים גיבוי מחדש

dafnat

משתמש מקצוען
זה ישמע מצחיק, אבל זה ממש עצוב ומלחיץ. גיביתי את כל החומר כי שלחתי את המחשב לתיקון וידעתי שיחליפו דיסק קשיח והכל ימחק. ועכשיו אני רוצה להחזיר את החומר למחשב, ובאמצע העבודה הוא נכבה (הנורה שלו נכבתה) והמחשב לא קורא אותו.
כל החומר שלי של שנים עבודה.

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לפעמים הכניסת USB שלהם נהרסת וצריך לקנות מגירה חדשה

dafnat

משתמש מקצוען
האם יש אפשרות לתקן את זה האם החומר בפנים נפגע?

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לך לחנות מחשבים ותבקש מהם לקנות
לפני כן כדאי לנסות אם זה הבעיה תחבר את הכונן ותזיז בעדינות! את החיבור למעלה ולמטה ותראה אם המנורה נדלקת/נכבת אם כן זה הבעיה

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
זה ישמע מצחיק, אבל זה ממש עצוב ומלחיץ. גיביתי את כל החומר כי שלחתי את המחשב לתיקון וידעתי שיחליפו דיסק קשיח והכל ימחק. ועכשיו אני רוצה להחזיר את החומר למחשב, ובאמצע העבודה הוא נכבה (הנורה שלו נכבתה) והמחשב לא קורא אותו.
אכן עצוב

על פי התיאור
ובאמצע העבודה הוא נכבה (הנורה שלו נכבתה) והמחשב לא קורא אותו.
על פי התיאור - אם לא הזיזו את הדיסק תוך כדי עבודה - קשה להאמין שמדובר בבעיה של כבל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה