כבר לא ילד חלאקה

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
צילומים לקראת גיל מצוות...

קבצים מצורפים

• 1-2ק PNG.png
    1-2ק PNG.png
    KB 179.9 · צפיות: 11
  • 2-2קPNG.png
    KB 447.5 · צפיות: 15

מירי קוגלמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תמונות מקסימות!
אהבתי את הצבעים והתאורה בראשונה

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י wald;2161159:
מזל טוב והרבה נחת!!

תודה... זה לא הבן שלי אבל אני אמסור לאמא שלו :)
גם הבן שלי עוד מעט בר מצווה והסט הזה היה לי הכנה טובה

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י השקעה;2161189:
תודה... זה לא הבן שלי אבל אני אמסור לאמא שלו :)
גם הבן שלי עוד מעט בר מצווה והסט הזה היה לי הכנה טובה

בגלל שכתבת שיש לכם בר מצוה בקרוב לכן חשבתי שהוא שלך.
קבלי את ברכותי גם בלי תמונה ;)

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תמונות יפות.
אהבתי בשניה את הירוק וזהרורי האור מאחורה...

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י דינה גלובינ;2161527:
הראשונה סוף!!!
הפריע לי רק החיתוך ברגליים.

תודה...
התמונה צולמה בעדשת פריים ולא היה מקום לזוז אחורה
נקודת הפוקוס העליונה של המצלמה שלי נמצאת בראשו של הבחור, זה ההסבר לחיתוך.

היה תמונות דומות שצולמו מקרוב יותר אבל זאת נבחרה בגלל המבט לשמיים
מישהי חמודה מהפורום שלחה לי במייל הצעת חיתוך (תודה למירי קוגלמן)
לשיפוטכם

קבצים מצורפים

• חיתוך ק.png
    KB 462.8 · צפיות: 9

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תמונות יפות
גמלי הפריע מאד הרגלים
בזו יש מידי הבה ספיס למעלה

דינה גלובינ

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אומנם החיתוך עדין לא כל כך נכון ברגליים
אך לדעתי יותר טוב מהמקורי

קבצים מצורפים

• 1-2ק%20PNG[1].jpg
    KB 73.9 · צפיות: 9

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י דינה גלובינ;2162373:
אומנם החיתוך עדין לא כל כך נכון ברגליים
אך לדעתי יותר טוב מהמקורי

האמת היא שלא מפריעים לי אישית חיתוכים כאלה, ביחס לפרמטרים אחרים של התמונה. גם החיתוך הזה יפה, תודה

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אגב יש לי אתר חדש שאמור להיות פתוח כבר בנטפרי ונתיב, לגבי אתרוג שלחתי פניה, אשמח לביקורים ואם חסום נא ליידע אותי

http://atiaslibi.wix.com/mysite

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י בתישראל;2163305:

מוזר, שלחו לי מייל שהם בדקו את האתר והוסיפו לרשימה שלהם
ביקשתי שיפתח לכל המשתמשים

רימון, אתרוג אוד לא יצא לי לטפל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה