כאבי גב עם הקרנה לרגל שמאול במשך חצי שנה

היכל מלך

משתמש רשום
אני סובל כבר חצי שנה מכאבים בגב תחתון עם הקרנה לרגל שמאול שהכאב כל הזמן מטייל ברגל שמאול
אני נמצא בטיפול כירופרקטיקה וזה די הוציא אותי מהכאב הכרוני העוצמתי מאוד, אבל עדין הכאב לא עוזב ידוע למישהו כל איזה טיול מומלץ תודה רבה

חברים

משתמש פעיל
מזדהה מאוד (חשבתי שכתבו בשמי) גם אני ניסתי כל מיני טיפולים, בסוף הלכתי לקופ"ח ןהופניתי לצילום על הגב וזה הראה שהמבנה הגרמי של חוליות מראה שינויים ניוונים. מה שהומלץ לי זה פיזיוטרפיה. אחרי חנוכה אבדוק לעומק.
בריאות איתנה

רחלקר

משתמש רשום
יכול להיות דלקת בשריר באזור האגן או בעצב האישיאס
מומלץ על עיסוי מקצועי
אוכל להמליץ בטלפון 0527623145

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הייתי ממליצה ללכת לרופא בקופה (אורטופד)
עם הפניה לC.T. לראות דבר ראשון מה זה..

אם יש הקרנה לרגל שמאל זה נשמע פריצת דיסק

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
יש לי פריצת דיסק.
עברתי הכל מה שהכי עזר לי זה הספר הנ''ל" מאחורי כאב הגב" - הוצאת המודיע.
וכמובן קבלות טובות...

היכל מלך

משתמש רשום
תודה רבה לכולם על העזרה ממש מרגש
כן זה בלט דיסק
איפה ניתן לרכוש את הספר

GREEN102

משתמש רשום
צילום מקצועי
יש לי פריצת דיסק.
עברתי הכל מה שהכי עזר לי זה הספר הנ''ל" מאחורי כאב הגב" - הוצאת המודיע.
וכמובן קבלות טובות...

מענין האם זה פתר את הבעיה או רק את הכאבים??
אם לכאב יש מקור של בעיה אז איך זה יכול לפתור אותה?

אשמח לשמוע איפה ניתן לרכוש את הספר!

נחמי3

משתמש מקצוען
זה הכל נחמד
אבל כנראה גם צריך טיפול רפואי
מומלץ על פרופסור מירובסקי מאסף הרופא

זה בית חולים ששייך למדינה ולכן העלויות זולות, תבדוק איך להגיע לשם...
בהצלחה

לכחצעיהחמ

משתמש רשום
אני סובל כבר חצי שנה מכאבים בגב תחתון עם הקרנה לרגל שמאול שהכאב כל הזמן מטייל ברגל שמאול
אני נמצא בטיפול כירופרקטיקה וזה די הוציא אותי מהכאב הכרוני העוצמתי מאוד, אבל עדין הכאב לא עוזב ידוע למישהו כל איזה טיול מומלץ תודה רבה
האם צרכת בעבר/כיום מדרסים כי זה גם משהו שאצלי התברר בעבר כגורם לכאבי גב עזים

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
מענין האם זה פתר את הבעיה או רק את הכאבים??
אם לכאב יש מקור של בעיה אז איך זה יכול לפתור אותה?

אשמח לשמוע איפה ניתן לרכוש את הספר!
תקרא תבין.
לא יודע תפנה להודיע. קניתי לפני כמה שנים - לא זוכר איפה.

ch1

משתמש רשום
עיצוב גרפי
@היכל מלך,
האם מצאת פתרון לכאבים? האם יש למישהו רעיון נוסף מה אפשר לעשות?
מחפשים גם פתרון לנושא

היכל מלך

משתמש רשום
כן ב"ה יצאתי לגמרי
יש פיזוטרפיסט מצויין שעושה גם דיקור מערבי [לא סיני קצת קשה להסיבר פה את ההבדל]
קוראים לו נתנאל לוי אם אתה צריך אני יכתוב את המספר שלו
בשילוב עם הורדה במשקל
וקניית כיסא מתאים [אני גבוה לא כל אחד צריך]
וכן מזרון קשה [לא חייב אורטופדי וכו']
אם יש משהו ספציפי שקשה לך תכתוב ואני ישמח לעזור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה