יתרון האור מן החושך

• פותח הנושא Shia
  • פורסם בתאריך

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
הבן שלי באור יום

קבצים מצורפים

• light.jpg
    1.2 MB · צפיות: 6

r_a

משתמש פעיל
תמונה יפה!
[כל הכבוד לקטנצ'יק שמשתף פעולה יפה עם הנסיונות על מצלמה החדשה...]

מיכאל דב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
התיחסות :

לפני מעשה: הייתי מנסה להסתיר את הידית שמאחריו ע"י נטית המצלמה שמאלה . הרקע של תמונה כזאת צריך להיות נייטרלי ע"מ שיתן העצמה לאובייקט.
לאחר מעשה : לפחות הייתי חותך את התמונה לגובה שלא יראו את הספרים מצד שמאל של הפריים.

ברמה טכנית : תאורה יפה. מבט טוב ( ישיר וסקרני ). ומחמיא למצולם ולצלם!!

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מבט מקסים ומסקרן והייתי רוצה ליראות עוד מהפנים שלו.
הרקע מפריעה לי הגופיה לא מתאימה לספרי קודר ברקע...

nechama

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תמונה חמודה! תפיסה טובה. עדיף שמקור האור במקרב זה יהיה יותר מול המצולם, אלא אם כן רוצים להשיג תמונה דרמטית. לגבי הרקע העירו

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
תודה רבה לכל מי שמתייחס, ובפרט למי שמייעץ מבחינה מקצועית איך להשתפר. אני לומד הרבה בזכותכם.

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
shia ברשותך, ניסיתי לשפר לאור ההארות כאן.
בן פורת יוסף...:)

קבצים מצורפים

• יהושע.jpg
    KB 914.4 · צפיות: 10

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
כפי שאמרו,
בגרעין יש יופי בתמונה.

רק המסביב הארון, הגופיה וכו'... מורידים.

צל99

משתמש פעיל
הצד הימני חשוך מדי.
בהיעדר רפלקטור- היה עדיף לסובב אותו טיפה ימינה (שלו) כדי שהאור יהיה על רוב הפנים שלו.

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
דווקא הניגודיות בין הגופיה לספרי הקודש יוצרים עניין בתמונה, נותן תחושה של יום שישי בצהריים, הכנות לשבת בדרך למקלחת (השיער לא רטוב מספיק לאחרי :)), מסדרים את הסלון לכבוד שבת.

מצד שני התמונה אם אני מבין נכון נועדה להיות אמנותית יותר, תאורה טבעית מצד אחד עם צללית נחמדה. כאן אני מסכים שהלוקיישן לא הכי מתאים.

לגבי התאורה עצמה, היא פשוט נהדרת, רק קצת לסובב את הראש של המצולם לשמאל, לכלול את העין יותר בתוך האור וזה יהיה עוד יותר טוב.

אגב, ילד מותק!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה