מידע שימושי יש עסקן שיכול להזיז ענינים בקופ"ח כללית / ביטוח לאומי?

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שכנה שלי, אלמנה מבוגרת. אשה מקסימה ועצמאית מהזן של הדור הקודם עם כאבים איומים בברכיים + סחוס ש"הלך" וכו'
הפנו אותה להידרותרפיה ודחו אותה בלך ושוב עד שקיבלה תשובה שהם לא מאשרים כי זה לא בסל
ההליכה מאוד מאוד קשה לה והיא לא מוותרת לעצמה "אם אשב בבית אתנוון לגמרי"...
גם ביטוח לאומי לא מאשרים לה כי מבחינתם היא בריאה...
האם צריכים להיות סיעודיים 100% על כסא גלגלים שיאשרו?!
מי יכול לקדם ענינים?

ניוזמן

משתמש פעיל
כללית קופה על הפנים
אנחנו היינו זקוקים להורמון גדילה היה לנן את כל האישורים ממכבי , מטעמים מסוימים עברנו לכללית אך הם דרשו את הכל מחדש וזה כולל אינספור בדיקות ואבחונים , וזה לאחר שזאת ששכנעה אותנו לעבור , מטעם הקופה , הבטיחה לנו הררי הבטחות , כל פעם שהיינו צריכים עזרה לא היינו יכולים להזיז כלום רק בתקשורת עם אותה אחת שהייתה מזיזה לנו משהו , אין שום עזרה מצד המזכירות , אח"כ היא עזבה את העבודה כך שגם אליה לא היינו יכולים לפנות , כמו"כ בדיקה שהיא לא שגרתית היינו צריכים לסוע לשניידר כל פעם וזה לחכות חודשים
ואחרי הכל ל א קבלנו את הזריקות
לאחר 3 רבעונים שלא נענינו התייאשנו עברנו חזרה למכבי
מה כבר רצינו , היה לנו את כל האישורים ממכבי וזה דבר שלא סובל כ"כ דיחוי
בקיצר יסורי נפש על לא כלום
תשמעו לי תעופו משם ומהר

בנושא של סחוס זה קריטי כי עם ממשיכים ללכת עם שחוס פגום זה מחמיר את המצב שיתכן שיצטרכו ניתוח ,וגם אם צריך לפעמים מספיק החלפת חצי מפרק ולא מפרק שלם, כך שאם "מתגברים " בסופו של דבר זה יכול להזיק , וזה לא סובל דיחוי.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כללית קופה על הפנים
זה אני יודעת!
לא תמיד פשוט לאנשים מבוגרים לעבור קופה כשיש להם תיק רפואי ורופאים שהם מכירים

העצמות שלה זזו והרגליים עקומות + כאבי תופת ושום דבר לא עוזר
הפנו אותה להידרותרפיה וכאמור לא מאשרים
יש עם מי לדבר?

קפוצון

משתמש מקצוען
באיזה עיר היא גרה?
אפשר לדבר עם איש הקשר בקהילה בד"כ יש נכונות מאוד גולה לעזור
וכן לפעמים הברכה שבה עושים את ההידרוטרפיה מסוגלת לעזור

בינה

משתמש מקצוען
אם היא בי"ם שתתייאש מראש...
אני בזמנו ניסיתי לפנות בבקשה לזבולון המבורגר (נראה לי שכך קוראים לו) והסביר לי אם לא מאשרים אין לו מה לעזור...
יש לי חברה שצריכה התחייבות דחופה ולא מאשרים לה.

קפוצון

משתמש מקצוען
בירושלים אני לא מכירה ,
אבל ניתן לגשת למזכירות בסניף ולשאול מי איש הקשר בקהילה

yafa

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
יש עסקן מעולה בשם ר' משה רוזנגרטן. הוא ממש מלאך. ויכול לעזור
אם צריך את הנייד שלו - אפשר לפנות אלי בפרטי.

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי תחושה שיש מנגנונים היסטוריים במדינה שמשהו טבוע בDNA שלהם והם לא מסוגלים להשתנות גם אם יחליפו שם ולוגו ומשרד פרסום כגון קופ"ח כללית,(הסתדרות בשם המקורי)אגד, רשות הדואר ובזק, (משרד התקשורת בעבר) כמה שינסו להיות נחמדים תמיד תצוץ הביוקרטיה

יעקבי

משתמש צעיר
יש שם את
מנהל קשרי הקהילה המחוזי הרב רוזנגרטן, איש נפלא שישמח לעזור!
צריכים לברר פרטיו.

ולגבי ביטו"ל - לא מובן מה הקשר... הם יתנו את הטיפול?
לענין קצבה במדה והיא עברה גיל פרישה, לא תקבל כלום - ולא קשור למצבה, כי אז הסטטוס בביטו"ל משתנה לגמרי אלא אם כן חלילה במצב של סיעודי, אז מגיע מטפל וכו'.

אך בכללות, בנוגע לכך, מי אמר שהברכיה היא שמצילה את הברכיים? אולי טיפול אחר כן מציעים בקופה בשביל זה? כדאי לה להתייעץ עם רופא ועוד כמה בשביל לדעת שעושה את המיטב ולא מפספסת בינתיים משהו אחר.

בריאות שלימה לכולם!

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש שם את

מנהל קשרי הקהילה המחוזי הרב רוזנגרטן, איש נפלא שישמח לעזור!
צריכים לברר פרטיו.

ולגבי ביטו"ל - לא מובן מה הקשר... הם יתנו את הטיפול?
לענין קצבה במדה והיא עברה גיל פרישה, לא תקבל כלום - ולא קשור למצבה, כי אז הסטטוס בביטו"ל משתנה לגמרי אלא אם כן חלילה במצב של סיעודי, אז מגיע מטפל וכו'.

אך בכללות, בנוגע לכך, מי אמר שהברכיה היא שמצילה את הברכיים? אולי טיפול אחר כן מציעים בקופה בשביל זה? כדאי לה להתייעץ עם רופא ועוד כמה בשביל לדעת שעושה את המיטב ולא מפספסת בינתיים משהו אחר.

בריאות שלימה לכולם!
ברור שהיא בקשר עם הרופא ושום דבר לא עוזר!
ניתוח אמור לעזור לאנשים צעירים יותר
בכל מקרה אמרו לה שזה לא ירפא אלא רק יקל

yafa

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
שלחתי לך את המספר בפרטי.
רפואה שלמה.

תבשרי פה שהשכנה הבריאה בעז"ה! :)

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם היא בי"ם שתתייאש מראש...
אני בזמנו ניסיתי לפנות בבקשה לזבולון המבורגר (נראה לי שכך קוראים לו) והסביר לי אם לא מאשרים אין לו מה לעזור...
יש לי חברה שצריכה התחייבות דחופה ולא מאשרים לה.
יש עסקן מעולה בשם ר' משה רוזנגרטן. הוא ממש מלאך. ויכול לעזור
אם צריך את הנייד שלו - אפשר לפנות אלי בפרטי.

דווקא לנו שניהם עזרו להשיג התחיבות בכללית, שאמרו לנו שאין סיכוי!

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מעדכנת
בעצת בנותיה הם הגיעו למסקנה שבכל מקרה ללכת להר הצופים זה לא בשבילה, המונית יקרה והפרוזדורים ארוכים
היא התחילה ללכת לבית טובי העיר שקרוב אלינו ומשלמת באופן פרטי 160 ש"ח לחצי שעה
יש מצב לקבל החזר בכללית מושלם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

רגשות ללא האנשה • אתגר 55

לוח מודעות

למעלה