יש עכשיו הפגנות???

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יעקב יש;2501360:
במקביל להיערכות לעצרת הרבבות בראשות גדולי התורה ביום שלישי בירושלים נגד מעצר בני הישיבה, נמשכות גם היום ההפגנות, כשלראשונה נערכו הפגנות גם בשעות המוקדמות של הבוקר והצהרים ; עשרות נעצרו * ההפגנות צפויות להחריף לקראת שעות אחה"צ והערב * בהודעה שנשלחה למפגינים הועבר המסר להפגין ולהיעצר, נמשיך להפגין בדרכי שלום וללא אלימות "עד טיפת דמינו האחרונה"

אני לא מעודכנת.
אמורה להיות עצרת גדולה ביום שלישי?
אם כן, איפה ובאילו שעות?
אני פשוט מתכננת יום נסיעות ביום הזה ולא רוצה להתקע.

!music

משתמש צעיר
נכתב ע"י שולה;2501378:
אני לא מעודכנת.
אמורה להיות עצרת גדולה ביום שלישי?
אם כן, איפה ובאילו שעות?
אני פשוט מתכננת יום נסיעות ביום הזה ולא רוצה להתקע.

מלכי ישראל-שרי ישראל
לא מומלץ בכלל להתקרב לאיזור הזה..

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מחר בבוקר יש הפגנות?

דבורה ק

משתמש פעיל
באיזה שעה זה נקרא אחה"צ אצלם? לגבי יום שלישי.
חשוב לדעת לא להתקע בגללם.

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יעקב יש;2501360:
במקביל להיערכות לעצרת הרבבות בראשות גדולי התורה ביום שלישי בירושלים נגד מעצר בני הישיבה, נמשכות גם היום ההפגנות, כשלראשונה נערכו הפגנות גם בשעות המוקדמות של הבוקר והצהרים ; עשרות נעצרו * ההפגנות צפויות להחריף לקראת שעות אחה"צ והערב * בהודעה שנשלחה למפגינים הועבר המסר להפגין ולהיעצר, נמשיך להפגין בדרכי שלום וללא אלימות "עד טיפת דמינו האחרונה"

רבבות?

אוניה

משתמש צעיר
ההפגנות האלו זה גזל זמן מוחלט!!!!!!!
אכזריות! אטימות!!
כנוסעת בתח"צ אני נאלצת להמתין בתחנות עקב ההפגנות ההזויות האלו זמן רב מאוד +להתקע בפקקים ארוכים
בושה!! בושה!!
והמון חילול ד' יוצא מזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה