יש עוד שלא הכרתי?

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
חוץ מכל תוכנות האיור המוכרות: פוטושופ וכ' (אדובי).
יש לכם אולי רעיונות לתוכנה פחות מוכרת. עם ממשק נוח, ומקצועית?.
ובשביל ההבנה ששאלה זו לא נשאלה בפרום המאיירות, אוסיף: לאנמציה:).
תוכנה שהציורים שאצייר בה, יוכלו לעבור לתוכנת אנמציה ולזוז. לאינמץ:)

אשמח להצעות רבות.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
את רוצה חינמיות או של סטודיו? יש לי גם וגם

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
טוב מעלה לכאן כמה מחלקת לוקטור וראסטר

וקטור (מקבילות של אילוס)

ראסטר מקביל פוטושופ

תוכנת ראסטר שמדמה ציור מסורתי בחומרים (לדוגמא נפח למשיכת מכחול ולא רק צבע). היא התוכנה הכי יפה בעיני לציור ואת לא תשמעי עליה הרבה כי היא יקרה מאד. קורל. 15 יום נסיון. לא מתאים לאנימציה אבל שווה לדעת שקיים

..

תוכנת מידול חינמית

זה פחות או יותר מה שאני מכירה.. קריטה גם לאנימציה. חלק מהתוכנות כאן ממש טובות חלק פחות זה גם אינדיוידאלי למה מתחברים.

את רוצה גם תוכנות אנימציה בחינם?

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תוכנת ראסטר שמדמה ציור מסורתי בחומרים (לדוגמא נפח למשיכת מכחול ולא רק צבע). היא התוכנה הכי יפה בעיני לציור ואת לא תשמעי עליה הרבה כי היא יקרה מאד. קורל. 15 יום נסיון. לא מתאים לאנימציה אבל שווה לדעת שקיים
מסקרן

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים

קלאסית
(באופנטונז עשו סרטים באורך מלא ולא רק היפנים)

אנימיישן פייפר ממש קלה וחביבה לקלאסית

מצגות

תלת

יש גם אפליקציות בחינם לפלאפון

ואז אפשר להנפיש בכל מקום וגם בנסיעה

אבל יוצא בערך משהו כזה חחח

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וכאן בקישור עוד כמה תוכנות חלק בתשלום

לקלאסית הכי פופלרי כיום טיויפיינט או טונבום והן מאד שונות. טונבום מזכירה מאד את אנימייט רק משוכללת ויקרה בהרבה. טיויפיינט יותר נוטה לקלאסי.

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תודה רבה!!!!!!!
מה את הכי ממליצה מנסיון?

הסרטון לא נפתח:( מסקרן אותי לראות:).

חחח..... את עושה הנפשות בנסיעה?;)

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
למה לא? אם הנסיעה ארוכה.. (לא בנהיגה)

אני הכי אוהבת את אופנטונז כי השליטה באודיו ובתכולת פריימים הכי גבוהה אפשר להקליט ישירות לתוכנה ואפשר להתאים תאודיו ברמת הפריים באקסשיט. זה נוח לדיבוב. זה התוכנה שהכי נוח לי לחשב בה מרחקים ותזמון כי זה כמו הדופשיט המסורתי וברמה מסויימת עוזר לי להבין תזמון גם לתלת כי זה הכי מפורט. יש בה גם אנימציה וקטורית וריג כמו באנימייט ואפשרויןת לערוך תקו. להגיד שהיא הכי נוחה ואניטואיטיבית.. ממש לא. צריך להבין איך שומרים קובץ ועוד כל מיני פעולות לכאורה סופר אלמנטריות דיי מסורבל. אבל שורה תחתונה זו פלטפורמה שעשו ועושים בה סרטים מלאים שהכניסו מעל מליונים.

בקריטה ובקליפ פיינט אפשר רק לייבא אודיו קיים ואי אפשר לערוך אותו בתוכנה בשום צורה

תוכנה להשקעה למסורתי לדעתי זה טיויפיינט. לוקטור טונבום. הן יקרות אבל הן הסטנדרט ששולט כיום בסטודיואים. אבל זה רק אם צריך סרט באורך מלא וקשה לי להמליץ להתחיל בזה כי סרט באורך מלא זה אף פעם לא אנימטור אחד. אנימיישן פייפר היא אחלה למתחילים כי היא מאד ידידותית. יש להם גרסא חינמית הישנה. ויש גרסא חדשה ב80 דולר אם לא טועה. Moho גם אחלה תוכנה ועולה 70 דולר לגרסא רגילה. יש לנם תקופת ניסיון. גאסא מקצועית עולה 300 דוחר

זה מאד מאד תלוי מה הכיוון שאת מחפשת. אם זה ריג אז לכאורה אנימייט וקרקטר נותנים תוצאות הכי מהירות. אפשרי גם באופנטונז אבל מי שרגיל לאדובי יהיה לו קשה.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אחת הסיבות שאנימייט מקצר תהליכים מאד זה הסימבול.. לא יודעת אם הכלי הזה קיים בעוד תוכנות. להנפיש שם זויות מצלמה מטורפות לא ככ אפשרי וצריך לזה את אפטר.. אבל המון אנימציות בסוף מתנקזות לשם לעריכה גם ככה. בקיצור לשימוש לסרטונים אדובי בהחלט תותחים.. לסרט.. לא. אבל זה בעיני זה לאו דווקא נכון.

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי

קלאסית
(באופנטונז עשו סרטים באורך מלא ולא רק היפנים)

אנימיישן פייפר ממש קלה וחביבה לקלאסית

מצגות

תלת

יש גם אפליקציות בחינם לפלאפון

ואז אפשר להנפיש בכל מקום וגם בנסיעה

אבל יוצא בערך משהו כזה חחח

צפה בקובץ המצורף 720980
חחמוד!_סרטון.

מרימדיה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לקלאסית הכי פופלרי כיום טיויפיינט או טונבום והן מאד שונות. טונבום מזכירה מאד את אנימייט רק משוכללת ויקרה בהרבה. טיויפיינט יותר נוטה לקלאסי.
תוכלי לעלות שוב רק את הקישורים לשתי התוכנות הנ"ל, בבקשה.
תודה רבה.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חינמי.. לדעתי יותר פשוטה להתחלה אבל פחות מקצועית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה