יש למשהו מושג לגבי הסרט בתלת מימד

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חולדי

משתמש חדש
ומה אוביקטיב קשור להופעה?
את/ ה העורכ/ת או הסופר/ת?
תשתף משהוא מבפנים.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אתם מתכוונים לסרט של מ.ברזל "ההצגה חייבת להימשך"? או שישנו עוד סרט תלת מימד?(כי המשקפים המצולמות בפרסומת הם כחול אדום, כ"כ זו בודאות הצגה לבנות.)

חולדי

משתמש חדש
נכתב ע"י אך;649493:
אתם מתכוונים לסרט של מ.ברזל "ההצגה חייבת להימשך"? או שישנו עוד סרט תלת מימד?(כי המשקפים המצולמות בפרסומת הם כחול אדום, כ"כ זו בודאות הצגה לבנות.)
:rolleyes:גם זה סרט בתלת מימד, אבל כאן דיברו על משהוא אחר המוקרן בחלק מהשעות גם לגברים.
פרטים אפשר למצוא בעמודים קודמים בהודעה זו

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
בהחלט קפיצת מדרגה מההיבט המקצועי.
האם זה תחילתו של עידן חדש בתעשיית הבידור החרדית?
ואם כן, כמה זה ישרוד? האם יש כאן בשורה לאנשי המקצוע לביקושים חדשים?
ימים יגידו! ברמת התעסוקה המקצועית אני מקוה שתחום זה יתפתח ויספק מקורות פרנסה לאנשי מקצוע.

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
גם לאה לנדא שותפה לתסריט

mishehoo

משתמש צעיר
זה רק נראה לי שכולם פתחו חיישנים בקורתיים מאוד.?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י prog;649515:
האם זה תחילתו של עידן חדש ב
תעשיית הבידור החרדית?
ימים יגידו! ברמת התעסוקה המקצועית אני מקוה שתחום זה יתפתח ויספק מקורות פרנסה לאנשי מקצוע.

הגדרת פשוט מעולה
מעניין כמה היא בקרמן מוברגת טוב בציבור החרדי כדי שלא יצאו עליה (מגיירת ידועה אחרי הכל)

maor700

משתמש רשום
נכתב ע"י prog;649515:
האם זה תחילתו של עידן חדש בתעשיית הבידור החרדית?

החוויה הקולנועית מתחלקת ל2 תוכן וחוויתיות.

חויתיות- איכות התמונה והסאונד, תלת מימד, כיסאות זזים וכד' (אולי אפשר להכניס כאן גם אפקטים וויזואלים)

תוכן- מהו התוכן המועבר באמצעות כלי החוויה ובקיצור איכותו של התסריט המשחק והבימוי וכמה הסיפור הוא מעניין ומרגש.

צירוף של שני הדברים תוכן וחוויה יצור הנאה בידורית חוויתית מושלמת.
עד כאן הקדמה.

ובאשר לנידון דידן-
סרט שמתהדר אך ורק בפן החוויתי (לא הוזכרה ולו מילה על תסריט וכד') יכול להיות הצלחה מסחררת רק פעם אחת מי שראה כבר פעמיים שלוש סרט באיימקס אם הוא יראה בפעם הרביעית סרט חלש מבחינה עלילתית הוא יצא מאוכזב וזה לא משנה כמה המשקפיים עולות.
החוויה באה לשרת את העלילה לעומת זאת עלילה טובה יכולה להצליח גם אם הפן החוויתי לא יהיה ברמה הכי גבוהה.

מי שהיה בהקרנה הראשונה בראשיתו של הקולנוע ראה סרט קצר של רכבת קיטור אמנם אנשים יצאו המומים ואין ספק שזו הייתה חוויה בלתי נשכחת אבל בפעם הבאה שהוא יבקר בקולנוע הם יזדקקו למשהו יותר רציני כדי לא לאכזב אותו.

ובקיצור אינני יודע מה טיבו של הסרט אך אם הצד החזק שלו יהיה בפן החוויתי לדעתי זה עניין של תופעה חולפת, ניתן לעשות כסף מהחוויתיות רק פעם פעמיים (וזה מה שהם עושים פה כסף נטו) אח"כ הם יזדקקו לרמה קולנועית (עלילה משחק בימוי וכד') גבוהה יותר כדי למשוך אנשים ולשחזר הצלחות.
עליית מדרגה? כמו שזה נראה, רק ברמת הציוד והחוויה.

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
תסריט ברמה גבוהה במיוחד!

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י maor700;649682:
החוויה הקולנועית מתחלקת ל2 תוכן וחוויתיות.

חויתיות- איכות התמונה והסאונד, תלת מימד, כיסאות זזים וכד' (אולי אפשר להכניס כאן גם אפקטים וויזואלים)

תוכן- מהו התוכן המועבר באמצעות כלי החוויה ובקיצור איכותו של התסריט המשחק והבימוי וכמה הסיפור הוא מעניין ומרגש.

צירוף של שני הדברים תוכן וחוויה יצור הנאה בידורית חוויתית מושלמת.
עד כאן הקדמה.

ובאשר לנידון דידן-
סרט שמתהדר אך ורק בפן החוויתי (לא הוזכרה ולו מילה על תסריט וכד') יכול להיות הצלחה מסחררת רק פעם אחת מי שראה כבר פעמיים שלוש סרט באיימקס אם הוא יראה בפעם הרביעית סרט חלש מבחינה עלילתית הוא יצא מאוכזב וזה לא משנה כמה המשקפיים עולות.
החוויה באה לשרת את העלילה לעומת זאת עלילה טובה יכולה להצליח גם אם הפן החוויתי לא יהיה ברמה הכי גבוהה.

מי שהיה בהקרנה הראשונה בראשיתו של הקולנוע ראה סרט קצר של רכבת קיטור אמנם אנשים יצאו המומים ואין ספק שזו הייתה חוויה בלתי נשכחת אבל בפעם הבאה שהוא יבקר בקולנוע הם יזדקקו למשהו יותר רציני כדי לא לאכזב אותו.

ובקיצור אינני יודע מה טיבו של הסרט אך אם הצד החזק שלו יהיה בפן החוויתי לדעתי זה עניין של תופעה חולפת, ניתן לעשות כסף מהחוויתיות רק פעם פעמיים (וזה מה שהם עושים פה כסף נטו) אח"כ הם יזדקקו לרמה קולנועית (עלילה משחק בימוי וכד') גבוהה יותר כדי למשוך אנשים ולשחזר הצלחות.
עליית מדרגה? כמו שזה נראה, רק ברמת הציוד והחוויה.

ב-ד-י-ו-ק-!!!---

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אז מה באמת זה סרט שגוייר?
כי זה נורא נשמע ככה.

שקוף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י obyektiv;649685:
תסריט ברמה גבוהה במיוחד!

תגיד לי. אתה מקבל אחוזים אם אני משתכנעת?;) מה אתה באמת קשור לעסק הזה?
זה נראה כאילו אתה המפיק...

זה נשמע משהו גרדיוזי... אם זה הולך להכנס... חלאס על כל עורכי הסרטים "הרגילים"..:( להת' לדינה פרלשטין ושות' וכל מפיקות הסרטים למיניהם...
(שהולכות ומתרבות כמו פאניות.. מיום ליום.. או כמו מכולות.. מה שתבחרו יותר מתאים..:D)

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
ובכן. אין לי קשר להפקה. לא אחוזים לרוח ולא בהשקעה. סה"כ קצת ידע. אני מכירה משהו שיש לו קשר להפקה והוא סיפר ונקב בשמות. מכיון שלא קבלתי רשות אני לא יכולה לכתוב מעבר למה שהופיע בפרסומות.
אני לא חושבת שזה הולך להכנס. זה אטרטיבי יותר כמובן, אבל הציבור שלנו לא מצדיק מבחינה מספרית השקעות כאלה.

mishehoo

משתמש צעיר
כפי שאני שמעתי מנערים שראו את זה הכיוון הפסימי שהיה פה בפורום אכן הוכיח את עצמו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה