יש לכם נסיון עם משקפיים לתינוקות?

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אחרי בדיקות והתייעצויות הוחלט שבתי בת 9 חודשים צריכה להרכיב משקפיים אבל לא תיארתי לעצמי כמה קשה זה יהיה, היא לא מוכנה בשום אופן להתרגל אחרי שאני כבר יושבת ומשחקת איתה חצי שעה וחשבתי שכבר התרגלה היא מורידה שוב,
מה עושים???

sari

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
חוט קשירה מאחור

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חוט ניסיתי זה עזר רק שלא תזרוק את המשקפיים על הרצפה אבל אני לא יכולה להדק חוט כ"כ חזק עד כדי כך שלא תוכל להוריד את זה כי זה יכאב לה..

sari

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
רופאת ילדים מאד גדולה אמרה לי, כשהיא תראה שהיא פשוט רואה יותר טוב היא בכלל לא תנסה להוריד את זה, וכך באמת היה ..., אולי בימים הראשונים ניסתה להעיף,
אבל תוך כמה ימים למדה שזה פשוט שווה לה להשאר איתם.(היתה בת שנה)

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה גם מה שאמרו לי אבל עבר כבר 6 שבועות והיא מתרגלת רק להוריד את המשקפיים, יש לי תחושה שהיא יותר משוחררת ורואה טוב יותר בלי המשקפיים

sari

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
השאלה האם התאמת המספר נעשתה ע"י מומחה?
אני הולכת לפרופ' בעל שם מנהל מח' עיניים באחד מהבתי חולים המובילים
השיטה שלו גם אם יש צורך במס' גבוה תמיד להתחיל מנמוך יותר כדי להרגיל את העין...

חנה פכמן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
יש משקפיים שנרכסות עם "תיק תק" מאחור, ויושבות עם גשר מיוחד על האף כדי שיהיה נוח.
אם תרצי אברר פרטים מדויקים

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הלכתי לרופאה מומחית מוכרת מאוד וביחד עם האופטורטיסטית קבעו את המס' והמשקפיים קניתי במקום המתמחה למשקפי תינוקות עם גשר על האף ובאמת זה יושב טוב אבל כל זה לא משכנע את תינוקי המתוקה

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כמה נקודות שאם תקפידי עליהם היא לא תוריד את המשקפיים מנסיון:
1. שלא יהיו משקפיים כבדות(הפלסטיקים של היןם מידי כבדות לילד לפעמים, תחפשי משהו קל.
2. שהמספר יהיה נכון
3.שאת תהיי שלמה עם המשקפיים - כי זה קשה לאמא יותר מלילד

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י יוכיש;1101357:
זה גם מה שאמרו לי אבל עבר כבר 6 שבועות והיא מתרגלת רק להוריד את המשקפיים, יש לי תחושה שהיא יותר משוחררת ורואה טוב יותר בלי המשקפיים
כדאי ללכת לבדוק עם אכן העדשות עשויות טוב.
כשהבן שלי היה בן ארבע הוא לא הוציא את המשקפיים, אבל הציץ מעליהן כל הזמן. העדשות פשוט לא נעשו נכון.
את צריכה לבדוק האם אכן המשקפיים מתאימות לילדה.
זה מספר + או -?
כי עם + הם מסתרים יפה גם בלי, ויותר קשה לשכנע אותם להרכיב את המשקפיים.

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה מספר + או -?
כי עם + הם מסתרים יפה גם בלי, ויותר קשה לשכנע אותם להרכיב את המשקפיים.[/QUOTE]
+

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
זה גם הרבה תלוי בסוג של המשקפיים.
הבן שלי התחיל להרכיב משקפיים בגיל הזה בערך. בהתחלה זה היה נראה בלתי אפשרי, בסופו של דבר קנינו משקפיים בחנות בטרופיק בכנפי נשרים, שהם טובים מאוד בלהתאים את המשקפיים לילד. היינו אצלהם כמה פעמים עד שהמשקפיים היו ממש בדיוק, ורק כך הצלחנו לגרום לבן שלנו להרכיב משקפיים.
אחר כך כבר קנינו בעינית, ואנחנו מאוד מרוצים מהמשקפיים.
שיהיה בהצלחה!
זה לא קל וזה גם עלול להיות מאוד מתסכל, אבל תדעי שבסופו של דבר, בעז"ה, זה מצליח.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
גם אנחנו הרכבנו בגיל הזה משקפים וב"ה לא היה בעיות
אבל בהמשך קרה כמה פעמים אצל ילדים אחרים שהעדשות לא היו נכונות
לי פעם עשו בטעות את המרכזים בהפרש מילימטרי קטן וזה השפיע עליי בסחרחורות למשך שבועיים
לדעתי תלכי עם המשקף לרופאה שתבדוק שהמספרים שנתנה אכן נעשו באופן תקין
ואולי באמת להרגיל אותה להלביש בזמן שהולכים לטייל בעגלה (שאז היא אמורה להיות יותר רגועה)
או כשעסוקים איתה במשחקים
כך היא תתרגל מתוך הנאה

הרבה הצלחה!

פרוזה

משתמש סופר מקצוען
מצטרפת להמלצה על טרופיק. גם לבן שלי עשיתי בגיל שנה והוא התרגל במהירות מפתיעה.
חובה ממש בכל מקרה של חשד לבדוק שוב שאכן מספר העדשות תואם את המרשם. היה לי סיפור לא מזמן עם ילד בן חמש שעשיתי לו בחנות יוקרתית מאד ואחרי כמה שבועות שמתי לב שהילד שחיבב מאד את נושא האותיות, פתאום משתמט מלחזור עליהן ומתעצבן ממש בניקוד. הלכתי לרופא שיש לו בחדר מכשיר הבודק את מספר העדשות. היה פער של שלושה (!) מספרים בפלוס. עשו לו פשוט לפי המרשם הראשון שהיה במחשב ולא לפי העדכני. טעות לעולם חוזרת ואם היא לא מתרגלת כל כך הרבה זמן מומלץ מאד לבדוק.

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ראשית תודה לכל העונים, המעודדים והמייעצים, זה מאוד עזר לי.
נראה לי שדבר ראשון אלך לבדוק לה את העדשות של המשקפיים בחנות שקניתי -כי לפי מה שנראה לי מבחינת הסוג משקפיים זה מצוין ומתלבש עליה מאוד טוב - ואח"כ גם אצל הרופאה מבחינת המספר.
אם יש למישהו להוסיף משהו אשמח להחכים, ושוב תודה לכולם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה