יש לכם משהו שמפריע לכם במחשב והייתם רוצים שתיהיה תוכנה שתפתור את זה?????

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יעל גר

משתמש רשום
אני צריכה לעשות פרויקט גמר בתכנות - מדעי המחשב ואני צריכה רעיון,
אם יש לכם איזו שהיא בעיה שתרצו שתיהיה תוכנה שתפתור את זה - תגידו לי את הרעיון ואם אני יעשה את זה אני ישלח לכם את התוכנה,
ככה שתינו נרוויח - לי יהיה רעיון ולכם פתרון!!!!!!!
תודה,

מירי ב

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
דבר ראשון - שיהיה בהרבה הצלחה!
מהניסיון שלי בפרויקט הגמר - הציון לא הלך לפי הרעיון המהפכני אלא לפי רמת הביצוע והחשיבה לפרטים שיהיה מוצלח ולא יפול בבדיקות מכשילות.
לכן אני ממליצה לך לקחת פרויקט שתדעי שתוכלי לעשות אותו בצורה המושלמת ביותר ולא תסתבכי איתו ותפספסי את הפינישים האחרונים.
שוב בהצלחה!

ציפורת הנפש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
ובד"כ לא חייבים שזה יעבוד בהרצה!!!
הרבה פעמים זה על הקוד בלבד.

אבל אני אחשוב על רעיון.
בהצלחה!

יעל גר

משתמש רשום
ברור שהכי חשוב שיהיה משהו שאפשר לעשות אבל אם יש גם רעיון טוב אז למה לא???
תודה - מקווה שיהיה לך רעיון...

mini mouse

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
אני הייתי הולכת על משהו שיתן ניסיון מבוקש. נסי ללכת על אפליקציה לאנדרואיד מבוססת מיקומים או שאר חיישנים. זה יפה עדכני ושימושי ביותר.

הרעיון שלי: אפליקצית עזר לנהג הזהיר, היא מזהה שוויז מופעל - ז"א הפלאפון במצב נהיגה, וכאשר מגיעה שיחת טלפון או הודעה, היא מחזירה אוטומטית הודעה קולית \ כתובה: אני בנהיגה אחזור אליך בהמשך. (האמת מאמינה שקיים כבר בשוק). מסתבר אפשר להרחיב אותה עוד קצת כדי להשתמש בחיישנים המובנים.
בהצלחה בכל מקרה.

mini mouse

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
רעיון נוסף מסוג שונה: הרחבה לתוכנות קיימות - add in. החל מתוכנות אופיס וכלה בהרחבות לויזואל סטודיו בעצמו. (אצלינו בחברה פיתחו כמה אנשים עם יוזמה אישית תוסף פנימי לויזואל סטודיו עבור אפשרויות חיפוש מתקדמות ברחבי הsolution - שימושי מאד לפרוייקטי ענק שלא קל להתמצא בהם).

בכל מקרה הצלחות! העיקר תתמקדי במשהו שקל לסגור מכל הפינות.

מיכל.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
mini mouse, אהבתי את הרעיון הראשון אבל רק רציתי להוסיף שאצלנו (השנה) לא כ"כ המליצו לכתוב באנדרואיד כי זה די מועד לפורענות...

בהצלחה רבה!

נתין

משתמש פעיל
אני קורא את התגובות החכמות מאוד וחושב שהיום הנשים החרדיות פשוט יותר משכילות ויותר חכמו מהגברים
וזה מענין!!!!!!!

dafnat

משתמש מקצוען
יותר משכילות זה לא בהכרח יותר חכמות!!!

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
כמנחת פרוייקטים (לשעבר, נמאס לי די מהר :)) אני מייעצת לך בחום להתרחק מאנדרואיד ומחיישנים למיניהם. זה לא כזה קל למי שלא מכיר, הבודקים רגילים לרמה מאד גבוהה של גרפיקה ושל חווית משתמש.
הייתי נשארת בתחום המחשב.
ההצעה של פלאגין היא הצעה מצוינת.

הצעה נוספת:
אחרי שלאחרונה ביליתי המון זמן טלפוני עם אישה נחמדה שלא מספיק מכירה מחשב ורגילה לפלאפון והיתה צריכה דברים די פשוטים במחשב, ובהתבסס על בקשות עזרה של אנשים בפרוג, הייתי מציעה את התוכנה הבאה:
הקלדת טקסט חופשי של מה שאת רוצה והתכנה באמצעות סדרת אנימציות ושאלות תסביר לך בדיוק מה לעשות או תבצע במקומך את הפעולות.
לדוגמא מישהי תקליד בתוכנה: "אין לי חיבור לאינטרנט", והתכנה תבדוק לה מה בדיוק הבעיה.
או "אני רוצה להעתיק קובץ מאונקי לשולחן העבודה" והתכנה תסביר לה איך.
או "נמחק לי קובץ" וכן הלאה וכן הלאה.
נדרשת פה עבודה לא פשוטה בתחום הבינה המלאכותית, שזה תחום שמאד הולך, ובתחום הביטויים הרגולריים, אבל יכול לצאת מזה פרוייקט מאד יפה.

המון הצלחה וס"ד!

נעליים

משתמש מקצוען
הרעיונות שלי:
1# תוכנה שאפשר להפעיל מחדש כל הדרייברים בווינדוס בלי לעשות הפעלה מחדש
אני חיפשתי דבר כזה מזמן ולא מצאתי

(יש לי דברים שהם נופלים מידי פעם {כמו התוספות של העכבר} והפיתרון הלא נעים הוא להפעיל המחשב מחדש) לכן דבר כזה נראה לי פשוט ויועיל

#2 גם איזה תוס' לוורד לעשות מ"מ הטקסט הוא יחפש מתוך איזה תוכנה כמו DBS\בר אילן\תורת אמת או איזה אתר אחרת כמו mechon-mamre.org או וויקיטקסט יש היום הרבה לא מכיר כ"כ כולם
דהיינו לבחור כמה מילים ללחוץ (לחיצה ימין, או סתם) "חפש" ושהוא יגיד לך איפה זה אם אפשרות להכניס מיד (או לבחור אם יש יותר מ-1 אפשריות) ע"י לחיצת אישור (דורש כמובן גם כמה אופציות לוגמא עם המילה פרק או בלי או עם המילה עמוד א או רק ב. וכו')
או שהוא יחפש איפה שכתוב לדוגמא 'כמו שכתוב'\דכ'\דכתיב\שנא'\שנאמר וכדו' ואז כנ"ל

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
נכתב ע"י נעליים;n5007828:
הרעיונות שלי:
1# תוכנה שאפשר להעפיל מחדש כל הדרייברים בווינדוס בלי לעשות הפעלה מחדש
אני חיפשתי דבר כזה מזמן ולא מצאתי

(יש לי דברים שהם נופלים צידי פעם {כמו התוספות של האכבר} והפיתרון הלא נעים הוא להעפיל המחשב מחדש) לכן דבר כזה נראה לי פשוט ויועיל

אפשר דרך מנהל ההתקנים של ווינדוס. אם תרצי אסביר לך איך.

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תוכנה לחסימת הגלישה במחשב לפי שעות ביממה
לא תלוי בדפדפנים
כלומר שאדם יוכל להגדיר שהוא יכול לגלוש רק 3 שעות ביום (נניח....)

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י אבק;n5007944:
תוכנה לחסימת הגלישה במחשב לפי שעות ביממה
לא תלוי בדפדפנים
כלומר שאדם יוכל להגדיר שהוא יכול לגלוש רק 3 שעות ביום (נניח....)

כבר יש!
מאד פשוט ובכל מחשב, העלו כאן אשכולות בעבר.

יעל גר

משתמש רשום
וואוו כמה רעיונות יפים!!!!
תודה לכולם אני יבדוק את האפשרויות ואבחר מבין כולם (גם לפי דרישות הפרויקט)
אעדכן אותכם...

נעליים

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פרוגיוזר;n5007919:
אפשר דרך מנהל ההתקנים של ווינדוס. אם תרצי אסביר לך איך.

כן, אבל נראה לי שזה לא כ"כ אוטומטי (יש צורך לבטל ולאפשר שוב, וגם לא עזר לבעיה שלי)
כמו לחיצה על restart וזהוא

אמנם מצורי USB אפשר לנתק ולחבר שוב, אבל דברים שמחוברים ישיר להמחשב ובפרט דרך קבע שם זה לא....

הכותל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אחותי למדה הנדסת תוכנה והיא הלכה למישהו שהיא מכירה באיזשהי חברה והוא אמר לה על תוכנה שההם רוצים והיא בנתה לו, ובמבחן דבר ראשון הם נתנו לה ציון על הרעיון שהם מאד נהנו, וחוץ מזה הם נתנו לה ציון על פיתוח הרעיון.
נראה לי שכדאי לך גם לחפש חברה שיכולה לתת לךרעיון למשהו שהם צריכים.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה