דרוש מידע יש לכם כביסל? יש תועלת במגירות או שלקנות רק מעמד סלסלאות (כמו בחנויות של הכל בשקל))

תרצונת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני מסתפקת על קניית כביסל כדי לסדר את הכביסה
השאלה היא האם יש ענין בכביסל בעצם הדבר שהכביסה במגירות
או שזה פשוט ממין ומספיק בשביל זה לקנות עמודון של סלסלאות גדולות כמו שיש בחנויות של הכל בשקל
צירפתי כאן את התמונות של הסלסלאות שאני שואל עליהם?

ההבדל במחיר גדול ובשל כך השאלה.

אמיין כי המכונה שלי עומדת בצמוד למקום של הכביסה , כך שלא צריך לסחוב את זה בבית. 2483239_4.jpg 2019-02-19.jpg

אחת צפונית

משתמש מקצוען
לי יש מפלסטיק עומד אחד על השני באותו סגנון שצלמת ומשרת אותי בנאמנות וביעילות. לא מוצאת שום ענין להוציא ככ הרבה כסף על כביסל

גרפיקה יהלום

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי כביסל כבר כמה שנים
אני נהנית מזה מאד!
עדיין כמו חדש, מכיל הרבה, מסילות טובות הכל נוסע חלק, ממליצה!

avim10

משתמש מקצוען
או שזה פשוט ממין ומספיק בשביל זה לקנות עמודון של סלסלאות גדולות כמו שיש בחנויות של הכל בשקל

אמיין כי המכונה שלי עומדת בצמוד למקום של הכביסה , כך שלא צריך לסחוב את זה בבית.
מתעניין גם - איפה קונים את הסלסלאות האלו?

112123

משתמש מקצוען
מתעניין גם - איפה קונים את הסלסלאות האלו?
חנויות על סף סגירה
אני קניתי לבני משפחה 5 סלסלאות 45 או 50 ס"מ ב-50 ש"ח הכל (משומשות) או לי קניתי מחנות אחרת 5 של 60 ס"מ מחולקות ל-2 ב 120 ש"ח

shira1

משתמש חדש
אני קניתי לאחרונה את הרב סל של כביסל כמו העמודון שבתמונה, אני מאוד מרוצה
(ניתן לקנות במקום יותר זול רק צריך לברר שלא מחליד)
לדעתי זה יותר נח מהכביסל
החיסרון של זה שצריך להתכופף כדי להוציא את הכביסה מהתא התחתון - אני שמתי שם את המגבות
וכן זה יותר רחב אז אם יש לך מקום צר, עדיף את הכביסל
החיסרון של שניהם זה האסטטיקה כי הכביסה לא מוסתרת, זה מתאים למרפסת כביסה/חדר שרות במקום שפחות מול העיניים

גלידה

משתמש מקצוען

אמיין כי המכונה שלי עומדת בצמוד למקום של הכביסה , כך שלא צריך לסחוב את זה בבית. 2483239_4.jpg 2019-02-19.jpg
תראי, בגדול כמובן יותר נח מגירות נשלפות, זה לוקסוס, בעיקר במגירות התחתונות שלא צריך להתכופף,
אם יש לך את הכסף, אז שווה, ואולי תחליטי ששווה לך להתאמץ ולשלם יותר בשביל הנוחות הזאת, כי זה השקעה להרבה שנים.
אבל אם קשה לך להתמודד עם התשלום, אז בוודאות תהני גם מהסלסלאות הלא נשלפות, שזה לבד כבר נוחות חיים.
יש לי נסיון כי היה לי את שתי הסוגים

תרצונת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תראי, בגדול כמובן יותר נח מגירות נשלפות, זה לוקסוס, בעיקר במגירות התחתונות שלא צריך להתכופף,
אם יש לך את הכסף, אז שווה, ואולי תחליטי ששווה לך להתאמץ ולשלם יותר בשביל הנוחות הזאת, כי זה השקעה להרבה שנים.
אבל אם קשה לך להתמודד עם התשלום, אז בוודאות תהני גם מהסלסלאות הלא נשלפות, שזה לבד כבר נוחות חיים.
תודה על המענה
ולא נשפך מהסלסלאות החוצה?
כי הפתח שלהם נראה קצת גדול

Bingo

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני קניתי סלסלאות כמו של כביסל בחנות טמבור.
הם מתלבשות אחת על השניה מצוין ואת מחליטה כמה את רוצה.
יצא לי הרבה יותר זול מהכביסל וזה ממש אותו דבר...
משהו כזה-

קבצים מצורפים

• f7c9c481.jpg
    f7c9c481.jpg
    KB 366.8 · צפיות: 174

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש לך תועלת שזה במגירות?
תלוי איפה הכביסל עומד.
אם זה עומד לך ממש ליד המכונה, באמת לא נראה לי שיש צורך במגירה.
אצלי, הכביסל נמצא בחדר אחר, אז נוח לי שאני מוציאה את המגירה ולוקחת אותה למכונה.

תרצונת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני קניתי לאחרונה את הרב סל של כביסל כמו העמודון שבתמונה, אני מאוד מרוצה
(ניתן לקנות במקום יותר זול רק צריך לברר שלא מחליד)
לדעתי זה יותר נח מהכביסל
החיסרון של זה שצריך להתכופף כדי להוציא את הכביסה מהתא התחתון - אני שמתי שם את המגבות
וכן זה יותר רחב אז אם יש לך מקום צר, עדיף את הכביסל
החיסרון של שניהם זה האסטטיקה כי הכביסה לא מוסתרת, זה מתאים למרפסת כביסה/חדר שרות במקום שפחות מול העיניים
האם הסלסלאות טובות גם לכמות של מכונה 9 ק"ג?

זושא כץ

משתמש מקצוען
אני קניתי מחנות הכל בשקל 6 סלסאות כאלה ברוחב 60 ס"מ
זה מצוין מאד מתלבש היטב אחד על השני
ניתן גם לקנות מעמד עם גלגלים
ונכנס בזה המון כביסה וכלום לא נשפך
ניתן גם לקנות מחלקים למדפים כדי לחלק את המקום לדוג' לסמרטוטים וגרביים וכו'
המעלה על כביסל שכל הסלסלאות הם בגודל גדול, כמדומני שכביסל זה חלק גדול וחלק קטן

יהודי רגיל

משתמש פעיל
לא הבנתי, המגירות גם עולות כלפי מעלה שלא צריך להתכופף?
לי יש סלסלות שעלו בזול והן מצוינות!
כפי שצוין הן עומדות במקום פחות גלוי, ויש להן גלגלים כך שאפשר להניע בקלות ממקום למקום.

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
בכביסל לוקחים את המגירה המלאה
למתחת הפתח של המכונת כביסה והמעבר של הכביסה למכונה יותר קל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה