סלולר יש לכם טלפון DOOV? אשמח לעזרה

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
שבוע שעבר קניתי טלפון DOOV רק מה?
עם כל זה שהסוללה שלו חזקה (כמו שפורסם) נגמרת לו הסוללה מהר מידי... יום חמישי היה בו 30 ומשהו אחוזים ביום שישי בבוקר, נגמרו...
לפני כניסת שבת הוצאתי מהטענה (אחרי בערך 6 שעות!!) היה 80 ומשהו אחוזים ובמוצ"ש = 0%!!!
גם לכם זה ככה??

בנוסף, בטלפונים רבים יש אפשרות "לסגור אפליקציות", אם למשל האנשי קשר, שעון מעורר, פתקים וכו' פתוחים אפשר לסגור אותם...
בטלפון הזה אין את זה או שאני פשוט לא יודעת איך עושים את זה... בכל אופן יכול להיות שזה בגלל שהמון אפליקציות פתוחות?

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מי שיעזור לו המידע בקשר לשאלה, אז ככה-
1. בקשר לסוללה - היא אכן נגמרת מהר אבל הסיבה שבגללה הסוללה פשוט נזלה בצורה מדאיגה ומהירה היא בגלל שלא הייתה מוטענת אף פעם על 100%. ברגע שהיה 100% פעם אחת זה התחיל להיות יותר הגיוני קצב הירידה בסוללה.
2. בקשר למחיקת אפליקציות פתוחות, אז יש איזה אפליקציה שם שלוחצים עליה והיא סוגרת את האפליקציות... לדעתי.

גביע האש

משתמש מקצוען
שבוע שעבר קניתי טלפון DOOV רק מה?
עם כל זה שהסוללה שלו חזקה (כמו שפורסם) נגמרת לו הסוללה מהר מידי... יום חמישי היה בו 30 ומשהו אחוזים ביום שישי בבוקר, נגמרו...
לפני כניסת שבת הוצאתי מהטענה (אחרי בערך 6 שעות!!) היה 80 ומשהו אחוזים ובמוצ"ש = 0%!!!
גם לכם זה ככה??

בנוסף, בטלפונים רבים יש אפשרות "לסגור אפליקציות", אם למשל האנשי קשר, שעון מעורר, פתקים וכו' פתוחים אפשר לסגור אותם...
בטלפון הזה אין את זה או שאני פשוט לא יודעת איך עושים את זה... בכל אופן יכול להיות שזה בגלל שהמון אפליקציות פתוחות?
קולט לך גם סים לא כשר? (האם את מצליחה לפתוח אפליקציות עם חיבור אינטרנט בסים ולא דרך וויפי?)
אם כן, אשמח לדעת איזה חברה את בסים
תודה!

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
קולט לך גם סים לא כשר?
קולט.
(האם את מצליחה לפתוח אפליקציות עם חיבור אינטרנט בסים ולא דרך וויפי?)
יש כושר פליי. נגיד אני לא עשיתי מנוי אז יש אפלי' שלא פתוחות. אני פותחת אותן דרך וויפי.

לי יש סים של פרטנר. מה שכן ואולי זה גם בעיה אצלכם, בעבר היה בסים אינטרנט וניתקתי אותו, כשקניתי את הטלפון הזה חזרתי להשתמש גם בסים הלא כשר. הסים לא עבד, זאת אומרת היו שיחות אבל לא אינטרנט, כושר פליי וכו' עד שנזכרתי שפעם חסמנו את זה (לפני בערך 10 שנים...). יכול להיות שזה הבעיה גם בסים שלך.

גביע האש

משתמש מקצוען
קולט.

יש כושר פליי. נגיד אני לא עשיתי מנוי אז יש אפלי' שלא פתוחות. אני פותחת אותן דרך וויפי.

לי יש סים של פרטנר. מה שכן ואולי זה גם בעיה אצלכם, בעבר היה בסים אינטרנט וניתקתי אותו, כשקניתי את הטלפון הזה חזרתי להשתמש גם בסים הלא כשר. הסים לא עבד, זאת אומרת היו שיחות אבל לא אינטרנט, כושר פליי וכו' עד שנזכרתי שפעם חסמנו את זה (לפני בערך 10 שנים...). יכול להיות שזה הבעיה גם בסים שלך.
לא חסמתי.
אבל הטלפון לא קורא את האינטרנט בסים. (יש שיחות, SMS אבל בלי אינטרנט.. עובד רק על וויפי)
למישהו יש מושג האם הבעיה בטלפון ??

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אבל הטלפון לא קורא את האינטרנט בסים. (יש שיחות, SMS אבל בלי אינטרנט.. עובד רק על וויפי)
זה כנראה בעיה עם כושר פליי...
בכל אופן אני בפרטנר, יכול להיות שזה בעיה בחברות אחרות.
לדוגמא, אני רציתי להכניס את הסים הכשר ג"כ (רמי לוי תקשורת) וזה לא נתן לי... עד שהחלטתי פשוט להחזיר את הסים הכשר לטלפון שעד היום הוא היה בו.

גביע האש

משתמש מקצוען
זה כנראה בעיה עם כושר פליי...
מה יכולה להיות הבעיה שם? הרי עם ווי פי זה כן קולט כושר פליי
זה ממש מוזר
אולי הטלפון עצמו חוסם את האינטרנט מהסים? יכול להיות??
כי יש SMS ויש אינטרנט מווי פיי
אז למה שלא יהיה אינטרנט מהסים?

chani k

משתמש רשום
תגידו, איך הטלפון באופן כללי? מרוצים ממנו?
ומישהו יודע אם יש את הטלפון הזה בגירסה בלי אינטרנט או בלי וויפי?
תודה!

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
תבדקי ששמת את זה טוב , אולי לא נכנס טוב
ניסיתי מלא מלא פעמים...
עד שהתייאשתי...
ומישהו יודע אם יש את הטלפון הזה בגירסה בלי אינטרנט או בלי וויפי?
כשאני קניתי אני בעצם בחרתי את הגרסה. יש כל מיני גרסאות יש פרוצות לחלוטין ויש ללא כלום...
תגידו, איך הטלפון באופן כללי? מרוצים ממנו?
דיי נחמד. מסך גדול, טלפון נוח.

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מה יכולה להיות הבעיה שם? הרי עם ווי פי זה כן קולט כושר פליי
זה ממש מוזר
אולי הטלפון עצמו חוסם את האינטרנט מהסים? יכול להיות??
כי יש SMS ויש אינטרנט מווי פיי
אז למה שלא יהיה אינטרנט מהסים?
באמת מוזר.
אולי תנסי לדבר עם החברה?

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יש באינטרנט במחירים יותר זולים משמעותית
יכול להיות, אבל זה כנראה מעלי וכאלה שלא מחייב שהם כשרים..
אני ספציפית קניתי ב- 500 כולל ההתקנה של כושר פליי.
אני יודעת על מקומות שזה היה ב- 700-800 ש"ח...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה