אביזרים לרכב יש לכם גרנדיס על גז? כמה הוא שותה ?

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
יש לכם גרנדיס כמה הוא שותה?
כמה קילומטר לכל ליטר או איך שקוראים לזה?
וכמה עולה בחשבון כל קילומטר?

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בגדול צריכה של גז היא 10% יותר מדלק.
אצלי הרכב לוקח משהוא כמו 1-7
יש פערים גדולים במחירים בגז בין תחנות הדלק השונות,
(המחיר נע בין 2.2 שח ל3.8שח לליטר) ולכן מאוד משמעותי לדעת מה המחיר בתחנה הקרובה לאזור מגוריך.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
(המחיר נע בין 2.2 שח ל3.8שח לליטר) ולכן מאוד משמעותי לדעת מה המחיר בתחנה הקרובה לאזור מגוריך.
הוא לוקח 7 ק"מ בליטר גז?
זה אומר כ40 אג' לק"מ?
מישהו אמר לי שזה כפול מדלק, אתה אומר שזה רק 10%
ואם רוב הנסיעות הם בתוך העיר עדיין זה שווה? למרות שההתנעה היא ע"י דלק?

תודה על המענה

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אתם מדברים על צריכה בתוך העיר? או בינעירוני? כי אותי מעניין כמה לוקח בלי גז? אני בלי גז ולוקח לי בתוך העיר המון באיזור ה1 ל3 ק"מ

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@ההדר שבהדר כמה יצא לך בסוף החשבון?
איך מחשבים אם כדאי?
לא הבנתי את השאלה איזה חשבון, הגרנדיס שלי לא על גז. ואין לי מושג כמה היא לוקחת בגז.
בלי גז היא לוקחת בעירוני 1ל4 (בהודעה הקודמת לא דייקתי כתבתי 1 ל3) בבינעירוני 1ל8, משולב משהו באמצע.
אני בדקתי קילומטרים בעירוני אני נוסע במיכל בין 200 ל220 ק''מ
בבינעירוני באיזור ה400 ק''מ

כוכב לכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

כוכב לכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@כוכב לכת דרך מי קנית?
גם מתעניינים עליו,
אשמח לשמוע תובנות.
תודה
יד2.
רכב מרווח, עם פיזור מזגן גם מאחורה. המקומות מאחורה מתאימים לא רק לילדים.
במחירים ממש סבירים ל7 מקומות.
החיסרון שהוא שותה דלק, אבל אם מחליפים לגז יוצא אפילו חסכוני.
רכב נח מאד.
אם יש לך עוד שאלות, בכיף...

אדריכלות מזווית אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@כוכב לכת תודה,
ממש אשמח,
ככה סמכת על עצמך לפי יד 2 בלי תיווך?
לקחת את הרכב לבדיקה? איפה?
איזה שנתון? כמה ק"מ? כמה עלה?
גם עם הגז הבנתי שזה יוצא משהו כמו 1 ל-7-8 אני טועה?
אשמח ממש לשמוע!!

כוכב לכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@כוכב לכת תודה,
ממש אשמח,
ככה סמכת על עצמך לפי יד 2 בלי תיווך?
לקחת את הרכב לבדיקה? איפה?
איזה שנתון? כמה ק"מ? כמה עלה?
גם עם הגז הבנתי שזה יוצא משהו כמו 1 ל-7-8 אני טועה?
אשמח ממש לשמוע!!
כן, בעלי מבין ברכבים, וגם לקחנו לבדיקה למוסך באיזור.
על גז זה גם יוצא באיזור ה1-7, אבל גז עולה כ3 ש"ח במקום 7.5 לדלק. עדיין לא עשינו גז, אבל משיחה עם הרבה כאלה שעשו- זה ממש חוסך.
2010, 186,000 ק"מ ב23,500 כולל כמה תיקונים שיצא בבדיקה שצריך, ופחחות וצבע בכפר:)
איזה רכב יש לכם כיום?

מה יש

משתמש מקצוען
ג'יי גז בחיפה.
באים לקחת ומביאים רכב חלופי לזמן שהרכב אצלם.
שירות טוב, פריסה נוחה.
יש באזור אשדוד מישהו יותר זול בתשלום במזומן שגם קבלתי עליו המלצות יכולה לברר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה