דרוש מידע יש לכם איי רובוט?

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
@bracha@elish11 @מונה ליזה
יש לי פלאפון כשר אפשר להשתמש בו בלי סמארטפון, בלי אפליקציה?
אפשר.
אבל לא יהיה לך את כל האופציות.
תצטרכי להדליק אותו ידנית כל פעם. (ולא תוכלי לתכנת אותו בשעה קבועה כל יום)
לא תוכלי להגדיר לו את עוצמת השאיבה.
לא תוכלי לעקוב אחריו איפה הוא כבר עבר ואיפה לא. (באפליקציה הוא מצייר לך את המסלול שלו).

5151

משתמש רשום
אפשר.
אבל לא יהיה לך את כל האופציות.
תצטרכי להדליק אותו ידנית כל פעם. (ולא תוכלי לתכנת אותו בשעה קבועה כל יום)
לא תוכלי להגדיר לו את עוצמת השאיבה.
לא תוכלי לעקוב אחריו איפה הוא כבר עבר ואיפה לא. (באפליקציה הוא מצייר לך את המסלול שלו).
אפשר להתחבר לאפלקציה ע"י אימולטר

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
רק שיואמי. גם למי שאין אפליקציה.
היה על זה אשכול ענק
@bracha@elish11 @מונה ליזה
יש לי פלאפון כשר אפשר להשתמש בו בלי סמארטפון, בלי אפליקציה?

היום הצלחתי סוף סוף לחבר את המכשיר דרך סמארטפון של אדם זר, וכעת יש לי גישה דרך אפליקציה המתוקנת על המחשב - בתוך בלוסטאקס. נחמד מאד כל האופציות הנוספות,

אפשר לראות שם עד כמה החלקים בלויים, מסלול הניקוי, בחירת חדרים מסוימים, קירות וירטואלים וכו'.
אה, וגם ללחוץ על 'איפה המכשיר' ולשמוע אותו מצייץ מאיזה חדר...

אימא של

משתמש מקצוען
היום הצלחתי סוף סוף לחבר את המכשיר דרך סמארטפון של אדם זר, וכעת יש לי גישה דרך אפליקציה המתוקנת על המחשב - בתוך בלוסטאקס. נחמד מאד כל האופציות הנוספות,

אפשר לראות שם עד כמה החלקים בלויים, מסלול הניקוי, בחירת חדרים מסוימים, קירות וירטואלים וכו'.
האופציה הכי שימושית ונוחה מהאפחיקציה היא לסמן אזור ניקוי ולשלוח את הרובוט לנקות שם פעם או ךעמיים ושלוש.
משתמשת בזה המון.
אצלי כל בוקר כשאנחנו בעבודה/לימודים הרובוט נדלק ומתחיל לנקות כללי את כל הבית אחרי ארוחת צהריים או ערב מסמנת רק את אזור המטבח לדג' והרובוט נוסע לשם ומתחיל לנקות.

דבורה2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אין על שיואמי!!!!!
שינה לי את החיים......
הבית נקי ונעים בזכותו עם ילדים קטנים שמלכלים
מדליקה כל ערב בסוף הבלגן ומי שנכנס שואל כל הכבוד ששטפת......
ממליצה מאדדדדד

קניתי בארץ ב1500 עם משלוח עד הבית ושנה אחריות

מישהי אחת

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אין על שיואמי!!!!!
שינה לי את החיים......
הבית נקי ונעים בזכותו עם ילדים קטנים שמלכלים
מדליקה כל ערב בסוף הבלגן ומי שנכנס שואל כל הכבוד ששטפת......
ממליצה מאדדדדד

קניתי בארץ ב1500 עם משלוח עד הבית ושנה אחריות
איזה דגם?

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

אפשר הסבר ? איך מתקינים במחשב?

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אשמח לדעת מה זה אומר
הבלוסטאקס למשל הוא אימולטור. יש עוד תוכנות שמדמות סמארטפון, ועליהם ניתן להתקין אפליקציות.

אפשר הסבר ? איך מתקינים במחשב?

תורידי התקנה של bluestacks - https://www.bluestacks.com/blog/bluestacks-exclusives/how-to-install-bluestacks-windows-10.html

אח''כ תורידי קובץ apk של mi home - האפליקציה של שיאומי - https://softstribe.com/app/app/com-xiaomi-smarthome-apk-download

זכור לי שיש איזה הגדרה שצריך לעשות באמצע, לא בטוחה.
המון הצלחות, ואשמח לעזור אם יהיו עוד שאלות.

(אני אישית לא הצלחתי לחבר את המכשיר דרך המחשב, הייתי חיבת למצוא סמארטפון. אבל הניהול אח''כ הוא רגיל לחלוטין.)

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הבלוסטאקס למשל הוא אימולטור. יש עוד תוכנות שמדמות סמארטפון, ועליהם ניתן להתקין אפליקציות.

תורידי התקנה של bluestacks - https://www.bluestacks.com/blog/bluestacks-exclusives/how-to-install-bluestacks-windows-10.html

אח''כ תורידי קובץ apk של mi home - האפליקציה של שיאומי - https://softstribe.com/app/app/com-xiaomi-smarthome-apk-download

זכור לי שיש איזה הגדרה שצריך לעשות באמצע, לא בטוחה.
המון הצלחות, ואשמח לעזור אם יהיו עוד שאלות.

(אני אישית לא הצלחתי לחבר את המכשיר דרך המחשב, הייתי חיבת למצוא סמארטפון. אבל הניהול אח''כ הוא רגיל לחלוטין.)
מנצלשת...
הורדתי בלוסטאקס והתקנתי את האפליקציה, הבעיה היא שהוא לא מזהה בשום אופן את הרובוט במחשב, את יודעת אולי למה? מה אפשר לעשות?

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L

גם אני לא הצלחתי, (האמת שיש לי מחשב נייח ואין לי התקן בלוטוס במחשב. לא יודעת אם קשור)
בכל מקרה אחרי שפעם אחת חיברתי דרך סמארטפון - האפליקציה מזהה כבר את הרובוט.

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
גם אני לא הצלחתי, (האמת שיש לי מחשב נייח ואין לי התקן בלוטוס במחשב. לא יודעת אם קשור)
בכל מקרה אחרי שפעם אחת חיברתי דרך סמארטפון - האפליקציה מזהה כבר את הרובוט.
בסמארטפון היית צריכה גם להתקין את האפליקציה? ושם לחבר את הרובוט?
ומייד אח"כ במחשב כבר ראית את הרובוט באפליקציה?

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בסמארטפון היית צריכה גם להתקין את האפליקציה? ושם לחבר את הרובוט?
ומייד אח"כ במחשב כבר ראית את הרובוט באפליקציה?

כן. (אח''כ הסירו את האפליקציה כדי שהילד לא יפעיל בטעות ;) )
מיד אח''כ ראיתי אצלי את הרובוט ויכולתי לשלוט בו. אצלי למשל ראיתי שהוא מוגדר על העוצמה הכי חלשה (מתוך 4) ואין אפשרות לשנות זאת ידנית. זה היה מאד משמעותי בשבילי.

הרובוט נכנס מתחת למיטות, ספות, מקרר?
מה הגובה של השיאומי?

לא נכנס. הגובה שלו קרוב ל10 ס"מ.

חני פ.

משתמש פעיל
D I G I T A L
גם אנחנו קנינו את השיאומי S6.
מאוד מאוד מרוצים.
עובד כל יום. בבוקר מנקה את החדרים, ובלילה את הסלון והמטבח.
אנחנו מפעילים אותו דרך האפליקציה. (יש לנו טאבלט)
וזה מאוד נח, כי הגדרנו מראש שכל יום ב 3 בלילה ינקה את הסלון והמטבח.
(כמובן בלי שבת, יש גם בזה שליטה...) ובאזור 10 בבוקר את החדרים.
והכל אוטומטי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה