יש לך שואב אבק ואת מרוצה ממנו?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אשמח לשמוע חברה ודגם

המליצו בחנות על DAVO ציקלון מה אומרים?
יש לי חשק לשואב רטוב ויבש שישאב גם מסילות של חלונות בצורה טובה

תודה רבה

esti1

משתמש צעיר
יש לי DAVO ואני מאוד מרוצה.

אמרו לי על הרטוב יבש שהוא נהרס יותר מהר. לא יודעת מנסיון....

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אסתי תודה יש לך רק יבש?
צקלון?

אשמח לעוד מידע
אם יש מצב לדגם מומלץ יעזור לי מאד

mama

משתמש חדש
לגיסתי יש תומאס והיא מאוד מרוצה

הוא גם שואב ושוטף ומגיע עם המון אביזרים ומברשות. ממה שראיתי מאוד מוצלח.

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
הדאבו נראה נהדר.

אני העדפתי רטוב יבש.

לפני כמה שנים רכשתי רטוב יבש של ווקס. עוצמת היניקה שלו היתה מעולה.
הוא היה נח וכייפי לעבודה, אבל הפלסטיקים שלו נשברו אחד אחד...
עד שכבר היה שווה לי לקנות חדש מלחדש את החלפים.

שנה שעברה קניתי גולדליין, אמרו שהוא זול ומצויןן. אז אמרו. חוץ מרעש לא עשה כלום.
נתתי אותו השנה למשהי עם אזהרה שהוא משחק ילדים.

שמעתי שהטובים ביותר הם של קנווד, אבל לא מצאתי בחנויות.

כרגע השנה קניתי הובר - אבל טרם ניסיתי, אעלה התרשמות בההמשך היום.
מבחינה חיצונית הוא נראה די מסיבי (דוד נירוסטה) ויש לו חלקים מאד מוצלחים שלא ראיתי בחברות אחרות.

קורס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י הכול לטובה;2490481:
יש לי של MONSTER והוא מעולה, רטוב/ יבש, מסילות ומשטחים, עם עוצמה..

גם לי יש אותו.
מרוצה מאד.

בתישראל

משתמש פעיל
יש לך מורפי ריצ'רד אולי?
איך Morphy Richards 71066?
קראתי עליו המלצות
אני מחפשת משהו בסביבות 500 ש"ח

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י הכול לטובה;2490481:
יש לי של MONSTER והוא מעולה, רטוב/ יבש, מסילות ומשטחים, עם עוצמה..
גמלי יש אותו.
מרוצה מאוד!
ממליצה בחום!

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י y&m;2490330:
הדאבו נראה נהדר.

אני העדפתי רטוב יבש.

שנה שעברה קניתי גולדליין, אמרו שהוא זול ומצויןן. אז אמרו. חוץ מרעש לא עשה כלום.
נתתי אותו השנה למשהי עם אזהרה שהוא משחק ילדים.

.
גמני קניתי אותו("כתום, יפה עובד טוב"-כך אמר המוכר)
וזרקתי אותו לאשפה אחרי שנה אחת של שימוש. לא שווה! מרעיש זוועה!

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
לא מצליחה להעלות לכאן תמונות.
מה המייל שלך?
ישלי תמונות שלו-
ויכולה לשלוח!

חלזונות

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
מרוצה מאד מסול 2000W נראה לי שהמוכרת אמרה משהו על צקלון, שזה סוג המייבש ולא החברה
יש לי כבר כמה שנים, שואבת בעצמה

עכשיו התבלבלת יותר?

לייקית

משתמש מקצוען
MONSTER- אפשר בבקשה המלצה על דגם ספציפי?
תודה זה יעזור לי מאד!

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י לייקית;2492053:
MONSTER- אפשר בבקשה המלצה על דגם ספציפי?
תודה זה יעזור לי מאד!

הרגע הסתכלתי על שלי.
אין על זה מס'/סוג דגם.
מונסטר 1200 וואט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה