למסירה יש לך קלטות סיפורים לילדים?

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הילדות שלי ממש אוהבות לשמוע קלטות ואין כבר לקנות היום. נשמח למי שיש למסור קלטות מעניינות.
תזכו למצות

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הילדות שלי ממש אוהבות לשמוע קלטות ואין כבר לקנות היום. נשמח למי שיש למסור קלטות מעניינות.
תזכו למצות
אם את מחפשת דווקא למסירה, אין לי.
אבל יכולה להמליץ בחום רותח על לשכת התעסוקה.
פשוט תענוג צרוף. מחיר הוגן. וחומר איכותי מאוד.

אגב, משום מה מונח לי בראש שקוראים לזה לשכת "התעסוקה", אני עכשיו רואה באתר שקוראים להם לשכת "הילדים"... ;)

מרים ב.

משתמש רשום
יש לך טייפ?
ואו נוסטלגיה
מאד הייתי רוצה להשיג
יש כאלה היום בחנויות?.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
למה דווקא קלטות?
אפשר לקנות דיסקים עם הסיפורים מהקלטות של פעם...
לדוגמא את של "השומרות" אפשר לקנות ב5 ש"ח לסיפור, מחסדי נעמי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה