דרוש מידע יש לך מנקה? תיכנסי לכאן

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
מה היא עושה אצלך כל שבוע? אשמח לפירוט איך וכמה
אני קצת מבולבלת וחדשה בנושא...
בגדול הבית נראה נקי כשנכנסים אבל תוך כמה שניות חוזר כמובן לקדמותו.. היא יותר משקיעה בסדר מאשר בניקיון
ובנוסף, מרגישה שכמה שאני אומרת לה לעשות דברים, מה שאני מוסיפה לה, היא מחפפת נורא
המקרר במצב ממש לא טוב מבחינת ניקיון והיא אפילו לא מסתכלת לכיוונו
או למשל כבר הפסיקה לפנות כלים יבשים מהמתקן יבוש
ועוד דוגמה שירותים ואמבטיה משאירה לסוף ועושה את זה ב10 דקות למרות שאני מבקשת לנקות היטב.

• תודה
Reactions: Ins

שירלי

משתמש צעיר
תכתבי לה מה אמורה לעשות באותו יום ועל מה את מעדיפה שתקח יותר תזמן ותנקה יסודי..
כחה תבוא בלי להתבלבל ותדע מה צריכה לעשות באותו יום..

נפטון

משתמש מקצוען
אצלינו כל שבוע אומרים מה חשוב לנו, לפעמים הבית נקי ואז ההתמקדות בחלונות תריסים/ארונות מסוימים/מקרר/תנור
לפעמים רק שטיפה יסודית של כל הרצפות, לפעמים הכל חפיף.... כשהיא באה אומרים לה את סדר העדיפויות להשבוע.
כמובן שאם נשאר לה זמן היא מנקה דברים נוספים.

כשלא מרוצים מומלץ להחליף... עברנו כמה וכמה מנקות, יש כאלו שיודעות להגדיל ראש ויש כאלו שצריכים כל דבר ברחל בתך הקטנה

FLY HIGH

משתמש מקצוען
בשבוע שממש חשוב לי נקיון יסודי אני דואגת שלא יהיה לה מה לסדר והיא תצטרך רק להקדיש את כל הזמן לנקיון.
ספונז'ה יסודית כולל הזזת רהיטים זה בייסיק וכנ"ל נקיון יסודי ממש ומקיף לחדרי השירותים ואמבטיה.
מעבר לזה כל שבוע משהו אחר. (חלונות, מקרר, כלים, גיהוצים, דלתות וכדו')

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אין בנמצא מנקות
עד שמצאתי אותה...........:(
אולי ממש לעקוב ולהדריך איך את אוהבת, אני יודעת שזה מתיש אבל לפעמים זו הדרך היחידה.

מדגישה אם היא חפפנית כרונית הדבר היחידי שיעזור הוא פיטורין....

שירה הדסה

משתמש פעיל
אצלי הבעיה הפוכה
רק מנקה לא מסדרת בכלל
והקטע שהכי מטריף אותי זה שהיא לא מסדרת אחריה
אחרי שהיא הולכת אני צריכה לעבוד איזה שעה להחזיר את הכל למקום
מגב, סמרטוטים וכו'

s.y

משתמש מקצוען
תגידי לה כל פעם מה היא צריכה לנקות ותעברי אחריה לראות שהיא עשתה טוב
אם את רואה שלא נקי אז תעירי לה בעדינות שזה לא נקי

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
רעיון הקטע של לסדר ממש טוב לפני שהיא מגיעה שתתפנה נטו לניקיון!
התחלתי לעבור אחריה ולראות מה היא עושה, כי כשמשאירים אותה לבד היא עוד יותר מחפפת
אני רוצה כל שבוע לתת לה משימות
היא כל שבוע עושה חלונות. אני מאוד אוהבת!!! אבל בעלי טוען ובצדק שזה מיותר
ושאני לא הייתי עושה כל שבוע חלונות כשניקיתי לבד עד לא מזמן

סתםם

משתמש פעיל
כמה זמן המנקה נמצאת אצלכם בבית?
מה היא מספיקה?
אם אני אמורה להשאירר לה בית נורמאלי של משחקים לא מידי הרבה מפוזרים ועוד כמה דברים קטנים לשים במקום + אני מצפה שתשטוף א"כ הבית (שירותים אמבטיה ושני חדרים מסודרים ) וגם תעשה כל שבוע משהו אחר חלונות מקרר גז וכד' אמור להספיק לה 4 שעות?
אני עכשיו מנסה לחשב כמה אני אמורה לצפות מהעוזרת

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
אצלי היא נמצאת 5 שעות ושתבינו, זה רק מהפחד שתתפטר כי איפה שאנחנו גרים
אנשים תופסים מנקות מתחת לבניין ומשכנעים אותן לעבור אליהם!!!
ואני בתקופה שלא יכולה בלי מנקה כי נמצאת המון מחוץ לבית

Yael Mor

משתמש מקצוען
מה היא מספיקה?
אם אני אמורה להשאירר לה בית נורמאלי של משחקים לא מידי הרבה מפוזרים ועוד כמה דברים קטנים לשים במקום + אני מצפה שתשטוף א"כ הבית (שירותים אמבטיה ושני חדרים מסודרים ) וגם תעשה כל שבוע משהו אחר חלונות מקרר גז וכד' אמור להספיק לה 4 שעות?
כמה זמן זה לוקח לך? אמור להיות אותו הדבר. יש לי גם 2 חדרים וכו’, לוקח לי גג שעתיים כל זה, כולל הזזה של כל הרהיטים וסדר. תוסיפי לזה מקרר/ גז וכד’, 4 שעות אמור להיות די והותר.

חן5

משתמש פעיל
אני בתור בחורה הייתי מנקה וילה, רק על ניקיון רגיל של הבית (סדר + שטיפה + שירותים ומקלחות בכל הבית) היה לוקח לי 4 שעות.
אז לדעתי ניקיון של בית יותר קטן + חלונות או מקרר- כן יכול להיות 4 שעות (אבל גז? לא לוקח הרבה זמן לנקות את זה)

ערסל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מה היא מספיקה?
אם הבית באמת מוכן לניקיון = אין בלאגן שצריך לסדר אלא נטו להרים כסאות ולהזיז מיטות
זה אמור לקחת בין שעתיים וחצי לשלוש

ממליצה לך פשוט להתחיל
ולראות כמה זמן הבית שלך צריך לזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה