דרוש מידע יש לה המוווווון שיער

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
בחורה שיש לה המוווון שיער (ראש)
השיער נופל ומכסה את כל הפנים
(יוצר סוג של משולשים מעל העיניים...)
יש איך לדלל? (שיער חלק)
וגם כשאוספתהגומיה אחרי כמה דקות משחררת את השערות,
והכל בפנים, כי יש המווון.
יש מה לעשות?

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
אולי אפילציה או לייזר?
באזור המצח
לא זה העניין.
כשהשיער אסוף בצורה הדוקה(מחזיק רק כמה דק') המצח לא כ"כ קטן.
הבעיה שכל השיער נופל לכיוון המצח, ומסתיר את כל הפנים.
וגם אם מצליחים לאסוף את זה-השיער נראה מאוד נפוח, אבל אין כ"כ איך להוריד אותו:(

studio-outline

משתמש מקצוען
לא זה העניין.
כשהשיער אסוף בצורה הדוקה(מחזיק רק כמה דק') המצח לא כ"כ קטן.
הבעיה שכל השיער נופל לכיוון המצח, ומסתיר את כל הפנים.
וגם אם מצליחים לאסוף את זה-השיער נראה מאוד נפוח, אבל אין כ"כ איך להוריד אותו:(
לא הבנתי, מה הסיבה שהשיער נופל?:unsure:

ששונית

משתמש מקצוען
יש גומיות שנראות כמו חוטי טלפון והן מחזיקות שיער הכי רך ודק
קישור לגומיות כאלו מאליאקספרס (אין לי מושג לגבי האיכות של הקישור הזה, רק לדוגמא)

היייי
לי יש גם כמות שיער מטורפת(עוד לא נפגשתי במישהו עם שיער יותר עבה משלי) ומתנפח כמו תלתלים
ועשיתי החלקה ושיקום אומנם העובי לא ירד אבל הנפח ירד כולו
היום הרבה יותר קל לי גם מבחינת המראה(לא הייתי מוצאת שום מקום שהשיער היה עומד נורמלי וכיום אני עושה גם קוקו גבוה וזה נראה ממש טוב)
וגם מבחינת התנהלות(בשיער עבה יש המון קשרים וכמה שפותחים זה נקשר עוד ועכשיו גם אחרי הים אני יכולה לסרק את השיער בשניות בלי שום סבון)

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
היייי
לי יש גם כמות שיער מטורפת(עוד לא נפגשתי במישהו עם שיער יותר עבה משלי) ומתנפח כמו תלתלים
ועשיתי החלקה ושיקום אומנם העובי לא ירד אבל הנפח ירד כולו
היום הרבה יותר קל לי גם מבחינת המראה(לא הייתי מוצאת שום מקום שהשיער היה עומד נורמלי וכיום אני עושה גם קוקו גבוה וזה נראה ממש טוב)
וגם מבחינת התנהלות(בשיער עבה יש המון קשרים וכמה שפותחים זה נקשר עוד ועכשיו גם אחרי הים אני יכולה לסרק את השיער בשניות בלי שום סבון)
לא נראה לי שהחלקה תעזור.
יכול להיות שזה גם הכיוון צמיחה...
אבל גם כשהשיער מאוד רטוב-השיער נופל קדימה.
נראה שכאילו אין לו מקום אחר...

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
אפשר לעשות דילול אצל כל ספרית/פאנית (אם הבנתי נכון את הבעיה)אם יש לך שיער איכותי את יכולה גם למכור
זה מה שהיא רצתה, אבל מברור אצל ספרית-היא אמרה שעושים רק בשיער מתולתל. (וגם זה רק כשממש אין ברירה....)
מכירה מישהי טובה שעושה?

הדס.ט

משתמש צעיר
גל לשיער
אני מתולתלת ומאז שאני זוכרת את עצמי אני משתמשת בגל בלמעלה של השיער
הקוקו רך עם קרם
אבל הלמעלה תפוס עם גל איכותי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה