מידע שימושי יש כאן בעלת מעון? כמה הוצאות יש בגלל התמת

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חיים דוביד

משתמש סופר מקצוען
שלום וברכה
לגבי גזירת ליברמן, מעניין אותי לבדוק, כמה כסף באמת יפסידו על זה
הרי היום מוציאים בכל מעון המון כסף, בשביל לעמוד בתקנים של התמת, חלקם דברים ראויים ונדרשים, וחלקם שטויות במיץ עגבניות.

האם יש כאן בעלת מעון שיכולה לכמת [מלשון כמות] כמה כסף למעשה מוציאים בשביל לעמוד בתקן
מה שכמובן לא נצטרך אם לא יקבלו הנחה

יכול להיות שנגלה, שאם מקזזים אחד עם השני, זה לא ייצא פער כזה גדול.

שלג קל

משתמש מקצוען
שלום וברכה
הרי היום מוציאים בכל מעון המון כסף, בשביל לעמוד בתקנים של התמת, חלקם דברים ראויים ונדרשים, וחלקם שטויות במיץ עגבניות.

האם יש כאן בעלת מעון שיכולה לכמת [מלשון כמות] כמה כסף למעשה מוציאים בשביל לעמוד בתקן

אסור להעלות על הדעת מחשבה לזלזל בתקני בטיחות שנועדו לשמור על שלום הילדים.

חיים דוביד

משתמש סופר מקצוען
אסור להעלות על הדעת מחשבה לזלזל בתקני בטיחות שנועדו לשמור על שלום הילדים
לא אמרתי לזרוק את הילדים לכביש, אבל זה יהיה כמו גן פרטי... מה שהולך להיות בכל אופן..., השאלה שלי היא האם אפשר באותה קונסטלציה, לייעל את המערכת, ולהוזיל אותה, באופן שהפער לא יהיה כל כך גדול

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא אמרתי לזרוק את הילדים לכביש, אבל זה יהיה כמו גן פרטי... מה שהולך להיות בכל אופן..., השאלה שלי היא האם אפשר באותה קונסטלציה, לייעל את המערכת, ולהוזיל אותה, באופן שהפער לא יהיה כל כך גדול
מבחינתי זה בדיוק מהות הגזרה.
שזה יהיה כמו גן פרטי, מלא ילדים במקום קטן בלי פקוח. במחיר נמוך שמכסה רק צרכים מינימליים מאד מאד מינימליים.
אולי לא תהיה ברירה. אבל על זה בדיוק אנחנו בוכים.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
הבנתי שמעונות עם סמל לא ימהרו לוותר על הסמל כי עצם תהליך הקבלה הוא ארוך ויקר.

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
על איזה שטויות במיץ עגבניות אתה מדבר?
אין סוף שטויות במיץ עגבניות
אם נמנה אותם יכלה הזמן והם לא יכלו
לא לא ! ממש לא דברים של בטיחות ! הרבה כאבי בטן של פקידים הצריכים להצדיק את עצם העסקתם !
לא רק בתקנים אלא גם בבירוקרטיה המנוונת שהולכת ומסתבכת כל העת

הפוך על הפוך

משתמש מקצוען
שלום וברכה

בחודשי לא מוצאים כמעט כלום בגלל התמ"ת.
(ואם כוונתך למספר הילדים על כל מטפלת, מדובר בדרישה נורמטיבית ביותר ששינוי בו יפגע לרעה הן בילדים והן במטפלות)
תקני התמ"ת שעולים כסף, הם בעיקר בבניית המעון, ששם יש דרישות מאוד גבוהות,
אך א. הם מאוד חשובות לבטיחות הילדים.
ב. המעונות הקיימים כבר השקיעו שם את הכסף.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
כאחת שמתכננת מעונות אני מסכימה עם @הפוך על הפוך
רב ההוצאות זה לפני בניית המעון עד קבלת סמל מעון רשמי של תמת
לא בקלות כדאי לוותר על תקני הבטיחות הללו הם קריטיים ברובם לבטיחות של הילדים
מעונות פרטיים זה הרבה יותר בעיתי וצריך לסמוך על המפעיל נטו שזה לא דבר מוצלח כי יש לו אינטרסים מנוגדים

חיים דוביד

משתמש סופר מקצוען
אין סוף שטויות במיץ עגבניות
אם נמנה אותם יכלה הזמן והם לא יכלו
לא לא ! ממש לא דברים של בטיחות ! הרבה כאבי בטן של פקידים הצריכים להצדיק את עצם העסקתם !
לא רק בתקנים אלא גם בבירוקרטיה המנוונת שהולכת ומסתבכת כל העת
מידיעה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה