דרוש מידע יש טעם לערער על טסט? או שזה מכור?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אחרי הרפורמה באם הערעור התקבל מקבלים רישיון לא מבחן חוזר
זה נכון?
בטוח זה נכון.
אבל בד"כ בפסילה הם כותבים עוד פרמטרים שלא ניתן להוכיח אותם בצילומים כמו חוסר הסתכלות במראות, הצימדות בלימות וכד'.
חבל על הזמן!
אל תתפתו לערער.. תבלעו ותמשיכו הלאה

הונגרי אמיתי

משתמש מקצוען
היום נבחנתי ועלה לרכב טסטר שלאחר מכן התברר שהוא מהמדקדקים ואצלו עובר רק מי שיש לו 0 טעויות. (המורה אמרה לי שהיא ראתה שהוא מגיע היא הבינה שזה לא עם סיכוי גבוה).

העניין הוא שהיו לי אפס טעויות!!
הכשיל אותי ואת הנבחנת שאיתי גם.

הטסט היה כ"כ טוב שהייתי בטוחה שעברתי.
נהגתי בביטחון והכל הלך חלק כולל חניה.

מה שמקומם יותר מהכל - במהלך הטסט של זו שנבחנה איתי הטסטר העיר לה הערה על שהיא עברה נתיב, היא אמרה לו שהיה תמרור שהנתיבים מצטמצמים ולכן היא עברה בצדק והוא השתתק!!
ואז כדי להציל את כבודו אמר: "לפחות הסתכלת במראה?"

ואצלי בטסט עמדנו בכביש דו סטרי ובנתיב שמולי עמד רכב תקוע וכולם עקפו אותו וסטו לנתיב שלי אז המתנתי מעט, הטסטר אמר לי "תכנסי לנתיב תחבורה ציבורית מימינך מעט ותמשיכי" וזה אסור על פי החוק!!
אמרתי לו שזה נתיב שאסור להיכנס אליו והוא השתתק שוב!! אבל דחק בי שאגלוש מעט רק עם 2 גלגלים ואוכל להתקדם, אז באמת עשיתי זאת אך הגלגלים בקושי עלו על הנתיב תחבורה ציבורית (מעין מפרץ כזה).
הוא התרצה והמשכתי...

פתאום אני שומעת שנכשלתי...
זה פשוט לא יאומן.

איך יודעים מה הסיבה לפסילה??
האם יש טעם לערער? או שזה מכור?
כמה זמן עד שנותנים תשובה?
הבנתי שהכל מצולם, זה יעזור לי בהוכחות?

תודה למי שיכול לעזור.
איזה עיר זה היה??

אבן שלמה

משתמש מקצוען
הניסיון שלי אומר שערעור גם אם הוא נכון ב100 אחוז (כמו טעות בין הנבחנים) לא מתקבל!!!, אם תרצו יש לי מספר של מפקח - אחראי על ערעורים באחד מהאזורים (באישי) - אולי כדאי לערער ולראות בסרטון שאכן לא היה משהו חריג, ואחרי שלא מתקבל לדבר איתו ולהתעקש. (אצלי זה עבד בסיוע של לשכת ח"כ מקלב בזמנו)

אלזה

משתמש חדש
הניסיון שלי אומר שערעור גם אם הוא נכון ב100 אחוז (כמו טעות בין הנבחנים) לא מתקבל!!!, אם תרצו יש לי מספר של מפקח - אחראי על ערעורים באחד מהאזורים (באישי) - אולי כדאי לערער ולראות בסרטון שאכן לא היה משהו חריג, ואחרי שלא מתקבל לדבר איתו ולהתעקש. (אצלי זה עבד בסיוע של לשכת ח"כ מקלב בזמנו)
היה לי טסט מושלם!!!! אפס הערות, לא נגע לי בהגה, בלי ברקסים, חניה מהסרטים, תוך כדי הטסט הטסטר נירדם!!! פשוט פעמיים במהלך הטסט הוא נירדם!!
וקיבלתי נכשל!!
האם ניתן לראות בתיעוד את הטסטר? שיראו שהוא ישן לי בטסט,

אשמח לקבל את המספר של זה שאחראי על העירעורים.

תודה מראש

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
היה לי טסט מושלם!!!! אפס הערות, לא נגע לי בהגה, בלי ברקסים, חניה מהסרטים, תוך כדי הטסט הטסטר נירדם!!! פשוט פעמיים במהלך הטסט הוא נירדם!!
וקיבלתי נכשל!!
האם ניתן לראות בתיעוד את הטסטר? שיראו שהוא ישן לי בטסט,

אשמח לקבל את המספר של זה שאחראי על העירעורים.

תודה מראש
אין טלפון, מגישים בקשה באתר

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
היום נבחנתי ועלה לרכב טסטר שלאחר מכן התברר שהוא מהמדקדקים ואצלו עובר רק מי שיש לו 0 טעויות. (המורה אמרה לי שהיא ראתה שהוא מגיע היא הבינה שזה לא עם סיכוי גבוה).

העניין הוא שהיו לי אפס טעויות!!
הכשיל אותי ואת הנבחנת שאיתי גם.

הטסט היה כ"כ טוב שהייתי בטוחה שעברתי.
נהגתי בביטחון והכל הלך חלק כולל חניה.

מה שמקומם יותר מהכל - במהלך הטסט של זו שנבחנה איתי הטסטר העיר לה הערה על שהיא עברה נתיב, היא אמרה לו שהיה תמרור שהנתיבים מצטמצמים ולכן היא עברה בצדק והוא השתתק!!
ואז כדי להציל את כבודו אמר: "לפחות הסתכלת במראה?"

ואצלי בטסט עמדנו בכביש דו סטרי ובנתיב שמולי עמד רכב תקוע וכולם עקפו אותו וסטו לנתיב שלי אז המתנתי מעט, הטסטר אמר לי "תכנסי לנתיב תחבורה ציבורית מימינך מעט ותמשיכי" וזה אסור על פי החוק!!
אמרתי לו שזה נתיב שאסור להיכנס אליו והוא השתתק שוב!! אבל דחק בי שאגלוש מעט רק עם 2 גלגלים ואוכל להתקדם, אז באמת עשיתי זאת אך הגלגלים בקושי עלו על הנתיב תחבורה ציבורית (מעין מפרץ כזה).
הוא התרצה והמשכתי...

פתאום אני שומעת שנכשלתי...
זה פשוט לא יאומן.

איך יודעים מה הסיבה לפסילה??
האם יש טעם לערער? או שזה מכור?
כמה זמן עד שנותנים תשובה?
הבנתי שהכל מצולם, זה יעזור לי בהוכחות?

תודה למי שיכול לעזור.
אין טעם לערער, עשיתי טסט והיתה לי טסטרית שידועה כאחת שמכשילה כתבה לי מלא דברים נגעה לי בהגה סתם והכשילה אותי , כמובן שעברתי יחד עם המורה שלי על הסרטון והוא פשוט נדהם ואמר לי שאין שום סיבה להכשלה רק שתביהו שעשיתי רק 8 שיעורים כי ידעתי טוב לנהוה אבל הוא אמר לי ש95% לא עוברים אצלה שלחנו ערעור וכמובן שלא התקבל

חסידים של ה'

משתמש פעיל
אין טעם לערער, עשיתי טסט והיתה לי טסטרית שידועה כאחת שמכשילה כתבה לי מלא דברים נגעה לי בהגה סתם והכשילה אותי , כמובן שעברתי יחד עם המורה שלי על הסרטון והוא פשוט נדהם ואמר לי שאין שום סיבה להכשלה רק שתביהו שעשיתי רק 8 שיעורים כי ידעתי טוב לנהוה אבל הוא אמר לי ש95% לא עוברים אצלה שלחנו ערעור וכמובן שלא התקבל
איזה קטע, גם אני אותו סיפור,
טסטרית שמתערבת בנהיגה בלי קשר, היא הייתה מפוחדת ומבוהלת כאילו היא אמא שלי ואני הולך לצבא,
היא פעמיים הרימה לי את הברקסים כשאני לחצתי להאטה, בכדי שאוכל לעבור נתיבים, וזאת במקום שאין סכנה.
לדברי המורה שלי היא עברה על החוק כי דבר כזה מותר רק כשצריך לפנות מהר צומת, וזה לא היה בצומת,
אני כבר שילמתי את האגרה אבל עשיתם לי תיאבון לערער, מישהו יודע האם אפשר לערער בשלב הזה?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
טסטרית שמתערבת בנהיגה בלי קשר, היא הייתה מפוחדת ומבוהלת כאילו היא אמא שלי ואני הולך לצבא,
היא פעמיים הרימה לי את הברקסים כשאני לחצתי להאטה, בכדי שאוכל לעבור נתיבים, וזאת במקום שאין סכנה.
לדברי המורה שלי היא עברה על החוק כי דבר כזה מותר רק כשצריך לפנות מהר צומת, וזה לא היה בצומת,
אני כבר שילמתי את האגרה אבל עשיתם לי תיאבון לערער, מישהו יודע האם אפשר לערער בשלב הזה?
כבר אי אפשר
אבל בכל מקרה מיותר לערער, בזבוז זמן.
ואם לצורך תיקון העולם כוונתכם - אז יש נושאים יותר בוערים.

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני יודע שפופלארי מאד הידיעה שהערורים על טסטים לא מתקבלים.
אבל באופן אישי יצא לי לראות בעיני אדם שלא עבר טסט, כי הטסטר בלם במקום שיש לדון אם היה אמור לבלום.
בהמלצת המורה הוא הגיש ערעור שהתקבל תוך שבוע, כשהטסטר כעונש הועבר לעיר אחרת.
לכן אני אומר, למרות שהאחוזים הם נמוכים יתכן וכן כדאי להגיש ערעורים ולו בשביל האופציה שאותם טסטרים מרושעים יענשו.
אני מבין את הדחף לעבור כבר את הטסט ולכן אנשים מעדיפים לנסות שוב טסט במקום לחכות לתוצאה של הערעור, אבל שוב, במקרה שאני נתקלתי בו, הערעור טופל תוך שבוע, ואותו אחד חסך את העלות של טסט נוסף, בזמן שגם הוא יכל להתייאש ולא לערער.

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
באיזה עיר אם אפשר לשאול?
זה דיי מזכיר לי את שלי

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני יודע שפופלארי מאד הידיעה שהערורים על טסטים לא מתקבלים.
אבל באופן אישי יצא לי לראות בעיני אדם שלא עבר טסט, כי הטסטר בלם במקום שיש לדון אם היה אמור לבלום.
בהמלצת המורה הוא הגיש ערעור שהתקבל תוך שבוע, כשהטסטר כעונש הועבר לעיר אחרת.
לכן אני אומר, למרות שהאחוזים הם נמוכים יתכן וכן כדאי להגיש ערעורים ולו בשביל האופציה שאותם טסטרים מרושעים יענשו.
אני מבין את הדחף לעבור כבר את הטסט ולכן אנשים מעדיפים לנסות שוב טסט במקום לחכות לתוצאה של הערעור, אבל שוב, במקרה שאני נתקלתי בו, הערעור טופל תוך שבוע, ואותו אחד חסך את העלות של טסט נוסף, בזמן שגם הוא יכל להתייאש ולא לערער.
עדיף ברור לנסות לערער זה מעכב אותך מק' בחמישה ימים

חסידים של ה'

משתמש פעיל
לענינינו,
אני מבין שכבר אין לי את האופציה לערער,
הבעיה עכשיו שהטסט הוא ביום שישי בעוד מס' שבועות 14 דקות לפני חצות, מה עושים?

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לענינינו,
בעיה קשה תשאל רב אולי בשעת הדחק
אני גם יש לי בעיה יש לי טסט ב7:15 בבוקר ואני לא יכול להספיק להתפלל קודם

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לענינינו,
זו לא במה הלכתית, אבל מותר מכמה וכמה סיבות גם אם זה יתחיל אחרי חצות, כ"ש כשמתחיל לפני (כמובן תשאל רב).
בעיה קשה תשאל רב אולי בשעת הדחק
אני גם יש לי בעיה יש לי טסט ב7:15 בבוקר ואני לא יכול להספיק להתפלל קודם
זה יותר בעייתי, כי זה להתעסק בצרכיו - בלי קשר להגדרת מלאכה.
כמובן תלוי בניסיבות וברמת ההפסד - שאלת רב (בכל מקרה לומר ברכות השחר וק"ש קודם)

חסידים של ה'

משתמש פעיל
זו לא במה הלכתית, אבל מותר מכמה וכמה סיבות גם אם זה יתחיל אחרי חצות, כ"ש כשמתחיל לפני (כמובן תשאל רב).

זה יותר בעייתי, כי זה להתעסק בצרכיו - בלי קשר להגדרת מלאכה.
כמובן תלוי בניסיבות וברמת ההפסד - שאלת רב (בכל מקרה לומר ברכות השחר וק"ש קודם)
הרב עמרם פריד שליט"א פסק שעד מנחה קטנה איני צריך לשנות את המועד.
בנוסף ביקשתי ברכה לעבור בטסט, רבי נחמן מברסלב מביא בספר המידות שלרב פוסק- יש כוח פסיקה גם בעניני דעלמא...

שמואל אליה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
גם לי היה אתמול טסט בצפון תל אביב המורה אמר לי שזה טסטר חדש לי הוא לא נגע לא בברקס ולא בהגה היה חלק ביותר חניה בדרייב לא ברוורס עשיתי מראות רק לא סיבבתי את הראש מספיק והכשיל אותי אם אנשים לא יפחדו להגיש ערעור זה יתן פחד לטסטרים שידעו לא לגזול אנשים בשביל הגוב שלהם

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
גם לי היה אתמול טסט בצפון תל אביב המורה אמר לי שזה טסטר חדש לי הוא לא נגע לא בברקס ולא בהגה היה חלק ביותר חניה בדרייב לא ברוורס עשיתי מראות רק לא סיבבתי את הראש מספיק והכשיל אותי אם אנשים לא יפחדו להגיש ערעור זה יתן פחד לטסטרים שידעו לא לגזול אנשים בשביל הגוב שלהם
הגשת עירעור?

היי
אני אשמח לדעת אם י משהו שקיבל מענה חיובי לערעור שלו??
כי עברתי טסט וקבלתי נכשל על דברים שלא היו ולא נבראו
מה אומרים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה