יש חיה כזו?????????????????????????? (תכנית)

• פותח הנושא zoom
  • פורסם בתאריך

zoom

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למען ההגינות ציינתי את נושא השאלה בכותרת :eek:
ועכשיו לגוף הענין:

האם ישנה תוכנית לבנות תיכון (חסידי שמור)
(שעדיין לא ירדה ליסודי :eek::eek::eek::eek::eek:)
משהו ברמה, שמשלב הפעלה עם מסר
ולא עולה כמו שכירות של דירת 5 חדרים במרכז ירושלים?
(בתרגום חופשי: שעולה פחות מ-2000 ש"ח או אולי קצת יותר כולל מע"מ)????????

ממני

משתמש צעיר
אין לי מושג לגבי מחיר אבל לדורית ארליך יש כמה תוכניות לתיכון.

בנוסף אני לא יודעת אם זה הכיוון אבל יש כמה סיפורים אישיים, יש אחת מגמגת (נירלי אייזנבאך או משהו כזה) ויש גם אחת עיוורת חסידה (מדברת מדהים).

יש גם אחת חוזרת בתשובה קוראים לה שושנה גולדשטיין יש לה סיפור אישי (סיפור חזרה בתשובה די רגיל) אבל היא משלבת את זה עם שירה וזה מעלף

שריתאליז

משתמש מקצוען
למגמגמת קוראים לאה אייזנבאך, היא מדברת ושרה מאד יפה, נהנינו.

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שלחתי לך באישי

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שריתאליז;2412008:
למגמגמת קוראים לאה אייזנבאך, היא מדברת ושרה מאד יפה, נהנינו.
נכתב ע"י שרהה;2412033:
לאה'לה
שרה גם בעברית?
כן
היא מרצה ושרה באידיש ובעברית בצורה יפה והומוריסטית חבל"ז

להודות להלל

משתמש פעיל
אצלנו הביא תוכנית מיוחדת בשם "כהלכה", המשלבת תוכן מרתק עם פעילות תחרותית כמו שהולך היום על המסך, בשילוב סרטים, שירים וכד'.
העלתה את זה אשה צעירה ומדהימה.
אני אברר לך פרטי התקשרות.

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
יש אחת בשם חני סייפש שעושה תוכניות בסמינרים, משהו בשיתוף הקהל היא הייתה בסמינר וולף ונהנו ממנה עד הגג.
לא ראיתי את התוכנית, יצא לי לאחרונה לברר על תוכניות ושמעתי מכמה המלצות חמות עליה ואני בתוכנית לנסות אותה.
מברור שערכתי אצלה היא לוקחת בסביבות ה2000
אם מעניין אותך טלפון שלה, אוכל לברר לך.
בהלצחה.

zoom

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אספרסו;2412570:
יש אחת בשם חני סייפש שעושה תוכניות בסמינרים, משהו בשיתוף הקהל היא הייתה בסמינר וולף ונהנו ממנה עד הגג.
לא ראיתי את התוכנית, יצא לי לאחרונה לברר על תוכניות ושמעתי מכמה המלצות חמות עליה ואני בתוכנית לנסות אותה.
מברור שערכתי אצלה היא לוקחת בסביבות ה2000
אם מעניין אותך טלפון שלה, אוכל לברר לך.
בהלצחה.

אשמח לקבל פרטים. תודה!

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
זה המספר שלה: 054-8468440
סתם טיפ שלי, לפני שאני סוגרת על תוכנית אני שואלת אם היא מעבירה במקרה את התוכנית באזור שלי ע"מ שאוכל להתרשם בעצמי (ולא רק מהמלצות..)

שירה הום

משתמש רשום
יש לאחרונה תוכנית חדשה ומדהימה של המחנכת הגברת בתיה וייס מאשדוד בשלוב קטעי צפייה עם הרבה מסר חינוכי, זה הוצג בבית המורה, הנייד שלה: 052-7182376

טיוטה

משתמש צעיר
יש תכנית גרפולוגיה על גבי מצגת מיוחדת שכל אחת בודקת את עצמה
מגישה את זה חני אלתר אנסה לברר פרטים

FlashBack

משתמש רשום
הפעלה כובשת השופכת אור על סיפורי הקהל ,
תאטרון פלייבק-0548441248

חוי לוונשטיין

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
נכתב ע"י ממני;2411875:
יש גם אחת חוזרת בתשובה קוראים לה שושנה גולדשטיין יש לה סיפור אישי (סיפור חזרה בתשובה די רגיל) אבל היא משלבת את זה עם שירה וזה מעלף
הסיפור שלה ממש לא רגיל...
תוכנית מאוד מרגשת על רמה
הבנות מתחברות מיד!!!
לקחנו אותה לסיום למחנה (אחד הסמינרים הגדולים)
היה ממש מיוחד!

ממני

משתמש צעיר
נכתב ע"י cp;2413199:
הסיפור שלה ממש לא רגיל...
תוכנית מאוד מרגשת על רמה
הבנות מתחברות מיד!!!
לקחנו אותה לסיום למחנה (אחד הסמינרים הגדולים)
היה ממש מיוחד!

אולי לא שמעתי את כל הסיפור, אני ראיתי אותה כחלק מסימפוזיון ושם היא סיפרה רק קצת קטעים מהסיפור שלה. אני חוזרת בי. סליחה

חוי לוונשטיין

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
נכתב ע"י ממני;2413233:
אולי לא שמעתי את כל הסיפור, אני ראיתי אותה כחלק מסימפוזיון ושם היא סיפרה רק קצת קטעים מהסיפור שלה. אני חוזרת בי. סליחה

זה בסדר גמור
רק הבהרתי...
יש לה תוכנית שהיא עושה לבד ולא עם כל הקבוצה
סיפור חיים מאוד מרגש!

zoom

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י להודות להלל;2412242:
אצלנו הביא תוכנית מיוחדת בשם "כהלכה", המשלבת תוכן מרתק עם פעילות תחרותית כמו שהולך היום על המסך, בשילוב סרטים, שירים וכד'.
העלתה את זה אשה צעירה ומדהימה.
אני אברר לך פרטי התקשרות.

אשמח לשמוע פרטים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה