יש דרך להוריד כתוביות (תרגום מובנה) מסרט?

• פותח הנושא od
  • פורסם בתאריך

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני רוצה לקחת קטעים מסרט שהורדתי באימיול ויש לי אותו בשתי גרסאות, אחת עם כתוביות תרגום במשקל 676 והשניה כבדה מעט יותר וכתוב עליה עם תרגום מובנה במשקל 701. האם יש דרך להגיע לקובץ של הכיתוביות, או רק ע"י מחיקה קוסמטית?
תודה מאוד.

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
1] לגזור את אזור הכתוביות לגמרי. הכי יעיל
2] לנסות להשתמש עם כרומה קי, [קלוש]
4] אולי בAE מתאים שיהיה קומבינציה לטפל בזה?
5] יש פילטר ייעודי לזה עבור וירטואל דאב,
לא בדקתי אותו, הנה:
http://www.softpedia.com/get/Multim...O-Tools/VirtualDub-MSU-Subtitle-Remover.shtml

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני לא מבינה
אם הורדת מהאי מיול צריך להיות שם גם גרסא בלי כתוביות בכלל ואז אין בעיה

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
OD, אשמח אם תעדכן אותי, [לצרכיי] איך סעיף 5עבד, וכדו'

מירי, גם ב"קניון אמיול" לא תמיד יש הכל....

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מירי, ניסיתי, בינתיים ללא הצלחה.
לא הסתדרתי עם סעיף 5 איני חזקה דיי באנגלית.
מצפה לישועה.

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני לא מאמינה בקיצורי דרך להורדת כתוביות
פשוט לעבוד
אם חבל לך על כל השטח שיורד תוסיפי עליו איזו שכבה עם צבע שיטשטש או אולי סמלון שמתאים לתוכן הסרט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה