עזרה יש דברים שמעצבנים\מתסכלים אתכם ביום-יום, והייתם רוצה לשנות אותם?

מצב
הנושא נעול.

פשוש

משתמש מקצוען
-למצוא במקרר את הקופסא של סלט החצילים משבת שעברה

-ללכת להוריד את הפח ובדרך את מגלה שהשקית מטפטפת (והטיפה הראשונה על הגרב שלך...)
למטה לגלות 3 חתולים שמקדמים אותך ומתקרבים אליך בהתרגשות

-כשאת ברחוב בדרך לאירוע ומכונית עוברת לידך ביום גשום ומשפריצה עלייך את כל המים שבכביש

חובה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
שאנשים מבקשים ממני משו בכזאת נחמדות, שאני אצא מוזרה אם אגיד לא.
אחרי שסיימתי כלים ואני אוחזת בשלב האקונומיקה, תמיד, אבל תמיד, ישימו לי באלגנטיות כוס וכפית.
האלה שמנצלים את זה שאני לא מסכימה להיכנס לי ברטוב. (תביאי לי כוס מים, תחממי לי במיקרו, וכו וכו..)
שנופל משחת שיניים בכיור וזה נהיה קשה כמו אבן!!!!! (כמובן שכשאני שוטפת ת'פה אני אכוון את הזרם לכיוון...)
אלה שעצלנים לזרוק את האריזות הריקות, אז משאירים לך בחלב 5 טיפות, ובבייגלה כמה חתיכות בתוך ים של שומשום...
תודה רבה שהייתם איתי עד פה....;)

עולם הפוך

משתמש פעיל
-למצוא במקרר את הקופסא של סלט החצילים משבת שעברה

-ללכת להוריד את הפח ובדרך את מגלה שהשקית מטפטפת (והטיפה הראשונה על הגרב שלך...)
למטה לגלות 3 חתולים שמקדמים אותך ומתקרבים אליך בהתרגשות

-כשאת ברחוב בדרך לאירוע ומכונית עוברת לידך ביום גשום ומשפריצה עלייך את כל המים שבכביש
ושהשכן מוציא את הזבל המסריח
לחדר מדרגות שהשכנים גם יזכו ליהנות

נערך לאחרונה ב:

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
דקה אחרי שהתפארת באוזני המשפחה שלך שהבייבי שלך גמול לגמרי, בלי פספוסים...
הוא מפספס ובגדול.

שעושים הזמנה בעליאקספרס, ואת מחכה לחבילה מסוימת יותר מכל ההזמנות, ובדיוק היא אבדה במהלך המשלוח, או שמה שמגיע 'חת שתיים, זה הוואזה שהתפתית לרכוש ולא הבגדים הקיציים לילדים...

שהחלטת להשקיע ולהכין משהו מיוחד לילדים, שעלה דמים וזמן מרובים, ובסוף-התפקשש ישירות לפח.

או בדיוק אחרי שהריצפה שטופה ונזהרים נורא שלא ללכלך, וכל דבר שלוקחים נופל ומלכלך, טועמים משהו והכפית נופלת.

שכל בקבוקי המים במקרר, ריקים...

שכל השכנים מנצלים את זה שאנחנו לא מקבלים בחזרה דברים שלוו עקב הקורונה, ופשוט חיים על חשבונינו :(

שתמיד אני נתקעת בתור כשלפני זקן שמעביר את כל מה שקנה ל-א-ט ל-א-ט ואני ממהרת, ואז הוא גם סופר את העודף ונזכר במבצעים, ואוסף את הפריטים לאט לאט לשקית ובא לי פשוט לעוף מפה.

שאת דואגת לביביסיטר בבוקר (בעלך) כי את צריכה לעשות העמסת סוכר וקבעת תור והכל, אבל עד שקיבלו אותך במעבדה, היה כבר מאוחר ושלחו אותך הביתה בלי הבדיקה ובנזיפה :mad:

נועה מ

משתמש מקצוען
-כשאת שוטפת ויש משהוא שמסתכל ולא עושה כלום. ואומר יש שם מים... ותגרפי פה...
-שהמפה לא סימטרית
-כשמסתכלים עליך ואתה אוכל
-כששוטפים ואז משהוא מחכה בסבלנות עד שתגמור. ואז בדיוק אחרי הניגוב האחרון הא עובר.
-כשאין מעקה לרגליים בשולחן (בעיקר לתלמידים שביננו..)

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
שבקן שאצלנו בחלון.
פתאום פרחה בציפור והשאירה ככה את הגוזל... לבד בודד,
לפחות הייתה מסבירה לו למה...
היא הסבירה... רק לא כולם שמעו..... וגם לא צריך מידיי לדאוג - היא עוד תחזור!!

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
שאת שואלת מישהו אם הוא גם בא, והוא אומר לך :לא אני פלפל"
שמישהו מזמין שוורמה ותוספות ו10 פיתות ולאפה ולקינוח מזמין קולה דיאט.

ORTAG

מיתוג שמדליק עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
-כשדורכים לך בשטיפה
-כשאת מפחדת מג'וק שנכנס הביתה וכולם נשארים אדישים
-כשאוכלים ארטיק ומגיעים לשלב של המקל... ומתחילים להצטמרר מהעץ... למה המקלות לא מפלסטיק?!

אבי2000

משתמש סופר מקצוען
-כשאוכלים ארטיק ומגיעים לשלב של המקל... ומתחילים להצטמרר מהעץ... למה המקלות לא מפלסטיק?!
שבארטיק קרח בסוף לא יודעים איזה צד כדאי לאכול קודם, שהצד השני שנשאר על המקל לא יפול...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה