יש ביטוח?

חד מן חבריא

משתמש רשום
עם גמר עריכת הספר, הלקוח כמובן רוצה לראות את העבודה, ובצדק, למה שישלם לפני שהוא רואה אותה?!

אך נפשי בשאלתי: איך אני יכול לבטח את עצמי שאח"כ אראה את התשלום ולא אאלץ לרדוף אחרי בעל כתובת דוא"ל אלמונית? (כמובן אינני מכירו משום מקום אחר.):rolleyes:

בנימין41

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
PDF עדיין לא פותר את כל הבעיה, מומלץ לסגור לJPEG...

לקוחות שאני לא סומך עליהם בכהאי גוונא, אינני מתחיל לעבוד ללא מקדמה וצ'יקים מראש!

בעריכה

משתמש חדש
הפתרון הפשוט, לא אומרים שהחומר מוכן להדפסה, שלח לו להערות, כך שההחלטה בידים שלך מתי מוכן להדפסה
אלא אם כן מדובר באיזה מאכר לא אמין שיעשה בחומר כרצונו ועל אלו לא דברה תורה.
להבא לא לתת חומר לפני שמקבלים חלק מהכסף, ועם לא אמינים עדיף לא להתחיל

חד מן חבריא

משתמש רשום
נכתב ע"י בנימין41;2090513:
PDF עדיין לא פותר את כל הבעיה, מומלץ לסגור לJPEG...
אכן כן אפשר פשוט להקליד הקלדה פשוטה של הטקסט שהרבה זמן ועבודה הושקעו בעריכתו.

נכתב ע"י בנימין41;2090513:
לקוחות שאני לא סומך עליהם בכהאי גוונא, אינני מתחיל לעבוד ללא מקדמה וצ'יקים מראש!
מקדמה היא אכן פתרון חלקי, ומה לגבי השאר?
שיקים הם אכן פתרון אידיאלי, אך בדרך הקשר שלי עם הלקוחת הוא רק דרך המייל והטלפון. (ו.. כמובן ההעברה לבנק ;)).

מנדיס

משתמש רשום
ולמה לא לשלוח חלק מהחומר ולהודיע שהשאר יגיע אחרי התשלום?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה