פלייבק ישיבה בויס-אדיר פלייבק. חוות דעת.

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני עובד בס"ד על פלייבק לשיר הזה
עדיין יש המון מה לעבוד אבל אשמח לחוות דעת
ולשמוע איך הכיון
והכי חשוב לי זה הביקורת!
נ.ב
כמה נפלא שיש כזה פורום התקדמתי רבות בזכות ההערות וכו'!

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
קודם כל - הכיוון ממש טוב. ניכרת ההשקעה.

יש פה כמה טעויות באקורדים:
באקורד השלישי בפתיחה ניגנת בס C, הנכון הוא F.
Dm Bb F C - מהלך האקורדים המפורסם שמככב באין ספור שירים, ובפרט בשירי אלי גרסטנר / ישיבה בויס.
בנוסף - בבית הראשון - במילה "בכל" - האקורד הנכון הוא Bb.
בבית השני במילים "מה אדיר שמך בכל הארץ" מהלך האקורדים הוא F ואז Bb ואז Gm ואז C.

יש הרבה מה לשפר בסאונד הכלים, הייתי מתחיל בהכפלת כינורות (והוספת אוקטבה מעל) + ריוורב.

בהצלחה!

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
קודם כל - הכיוון ממש טוב. ניכרת ההשקעה.

יש פה כמה טעויות באקורדים:
באקורד השלישי בפתיחה ניגנת בס C, הנכון הוא F.
Dm Bb F C - מהלך האקורדים המפורסם שמככב באין ספור שירים, ובפרט בשירי אלי גרסטנר / ישיבה בויס.
בנוסף - בבית הראשון - במילה "בכל" - האקורד הנכון הוא Bb.
בבית השני במילים "מה אדיר שמך בכל הארץ" מהלך האקורדים הוא F ואז Bb ואז Gm ואז C.

יש הרבה מה לשפר בסאונד הכלים, הייתי מתחיל בהכפלת כינורות (והוספת אוקטבה מעל) + ריוורב.

בהצלחה!
לגבי האקורדים זה משמיעה עדיין לא ישבתי עליהם כמו שצריך. הקטע הזה הוא סתם נסיון כזה..
אשב על זה כמובן ואעשה כמו שאמרת ממש תודה רבה!
לגבי הסאונד אני בנתיים עושה הכל באורגן עד שיהיה לי כרטיס קול ואלמד את הנושא כמו שצריך בעז"ה.
לגבי הכינורות נכון צריך להכפיל באמת עדיין לא הכפלתי!
ממש תענוג שהערת ! לזה חיכיתי לביקורת!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה