טיול ירכא השנה, הייתם? מתכננים להיות? יודעים מה המצב?

ידידים

משתמש פעיל
אשמח לדעת אם יש מישהו שהיה( גם שנה שעברה ) , או מתכנן להיות .. ויודע מה המצב
גם מבחינת עומס , האם עדיין עמוס שם ?? הייתי שם לפני חמש שנים לפני שמג'יק קאס נפתח .. ואז היה מטורף
האם זה השתנה ?
אשמח לכל מידע
תודה

מתאים למי שנהנה מ "אלא לראותם בלבד".
עומס לא הגיוני בשנים האחרונות.
לא יודעת מה השנה, מאמינה שיהיה הרבה פחות עמוס גם בגלל שהרבה פחות (!) נופשים בצפון השנה
וגם ירכא עצמה צפונית, אז לא יודעת כמה בעלי אומץ:) יסעו לשם.

שרה נ.

משתמש פעיל
מלפני חמש שנים בטח יש שינוי
פתחו את המתחם השני והשטח הוכפל
שנה שעברה היינו (וגם בשנים קודמות) ואומנם היה עמוס אבל הילדים הספיקו כל מה שרצו ונהנו מאד

השנה אני מניחה שיהיה הרבה יותר ריק..
לא חשבתי שמישהו יעז להגיע לשם.. הם די קרובים לגבול, לא?

מ.י.ר.י.

משתמש רשום
אני כבר כמה שנים בירכא, מקום מדהים והתמורה שמקבלים בייחס למה שמשלמים לא דומה לשום מקום בארץ.
בשנים האחרונות ממש עמוס שם אבל למי שנןפש שם כמה ימים זה פלוס רציני שיש תפילות מתי שרוצים מניינים בכל פינה, אם אתה נמצא לבד בין דוברי ערבית פחות נחמד.
גם השנה סגרנו לכמה לילות עם אפשרות ביטול כמובן,
אני אמור להגיע לשם ביום שלישי, כרגע המצב שם הרבה יותר ריק מהשנתיים האחרונות אבל עדיין ב"ה יש אנשים בשפע
אפשר עוד למצוא פנוי לבין הזמנים הקרוב אבל לוקח זמן למצוא.

שרה נ.

משתמש פעיל
אני כבר כמה שנים בירכא, מקום מדהים והתמורה שמקבלים בייחס למה שמשלמים לא דומה לשום מקום בארץ.
בשנים האחרונות ממש עמוס שם אבל למי שנןפש שם כמה ימים זה פלוס רציני שיש תפילות מתי שרוצים מניינים בכל פינה, אם אתה נמצא לבד בין דוברי ערבית פחות נחמד.
גם השנה סגרנו לכמה לילות עם אפשרות ביטול כמובן,
אני אמור להגיע לשם ביום שלישי, כרגע המצב שם הרבה יותר ריק מהשנתיים האחרונות אבל עדיין ב"ה יש אנשים בשפע
אפשר עוד למצוא פנוי לבין הזמנים הקרוב אבל לוקח זמן למצוא.
אתם מדברים כנראה על נופש בישוב
השאלה היא על הלונה פארק שלהם..

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
ממליצה להגיע מוקדם בבוקר
היינו לפני כמה שנים והגענו ממש בשעת הפתיחה היה עדיין ריק
לקראת 12 התחיל להתמלא וב 2 כבר היה פיצוץ.

מנוי חדש

משתמש פעיל
מישהו היה שם בימים האחרונים?
נשמח לדעת האם היה עומס בחניה ובמתקנים וכן האם יש ציבור חרדי שם או בעיקר דרוזים, וכן האם הווייז פעיל עד המקום.

נערך לאחרונה ב:

יצחק טל

משתמש צעיר
אני לא הייתי, חבר סיפר, הוייז באזור יחסית פעיל בדרך יש שיבושים, צריך ללמוד אותה מראש, יש אנשים אבל רבע מכל שנה. האזור הזה כמעט לא ספג טילים בכל השנה הזאת כל אחד מאיתנו בממוצע שמע יותר מהם אזעקות, משמחת תורה היו אצלם שלוש אזעקות סה"כ.

נערך לאחרונה ב:

מנוי חדש

משתמש פעיל
אני לא הייתי, חבר סיפר, הוייז באזור יחסית פעיל בדרך יש שיבושים, צריך ללמוד אותה מראש, יש אנשים אבל רבע מכל שנה. האזור הזה כמעט לא ספג טילים בכל השנה הזאת כל אחד מאיתנו בממוצע שמע יותר מהם אזעקות, משמחת תורה היו אצלם שלוש אזעקות סה"כ.
תודה על הפירוט!

ארכיצדק

משתמש צעיר
אגב ממה ששמעתי, כשקונים מטבעות לאטרקציות באינטרט ולא בקופה הערך הוא פי שתיים
לא מנסיון אבל שווה בדיקה

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
אגב ממה ששמעתי, כשקונים מטבעות לאטרקציות באינטרט ולא בקופה הערך הוא פי שתיים
לא מנסיון אבל שווה בדיקה
ברורר!

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
היינו היום היה ממש מוצלח
מלא, אבל לא עמוס בכלל
כ20 אחוז בני תורה
יש בזול באפליקצייה של בנק פועלים וכרטיסי מועדונים למיניהם

ויש הפתעות חדשות ממש שוות

B&B

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ממליצה להגיע מוקדם בבוקר
היינו לפני כמה שנים והגענו ממש בשעת הפתיחה היה עדיין ריק
לקראת 12 התחיל להתמלא וב 2 כבר היה פיצוץ.
אנחנו היינו אתמול, הגענו ב-11 כבר היה מלא, פותחים נראה לי ב-10
מישהו היה שם בימים האחרונים?
נשמח לדעת האם היה עומס בחניה ובמתקנים וכן האם יש ציבור חרדי שם או בעיקר דרוזים, וכן האם הווייז פעיל עד המקום.
יש מלא חרדים, לפי דעתי יותר מדרוזים. הוייז לא עבד רוב הזמן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה