פארק ירושלמים- לאיפה אתם יוצאים עם המשפחה? דחוף וחשוב!!!

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני מעלה כאן את מה שכתבתי שנה שעברה.
אני הייתי היום עם המשפוחה בקרטינג בתלפיות.
חבל על הזמן איך שזה כיף!!
מחירים יחסית לא ממש יקרים, קארטינג (בקומה ארבע מינוס) ומשחקים פלוס באולינג מדהים וגדול בקומה 1, היינו שם כחמש שעות והיה קשה לנתק את הילדים מהסימולטור של הרכבת הרים שרועד ורוטט, משהו מיוחד נהנינו מאוד מאוד!!
תחבורה ציבורית קצת קשה, לקחנו (בחזור) אוטובוסים שלושה: קו 34 עד רחוב יפו, קו 1 לגשר המיתרים והאוטובוס השלישי עד העיר שלי (אינני ירושלמי)...
אבל זה שווה!!
למקום המדהים הזה קוראים קרטינג ירושלים / באולינג ירושלים וזה ברחוב האומן 17 ירשלים
נצלו את היום האחרון של חופש הבנים ותסעו, לא תתחרטו.
גם השנה הייתי שם ומאוד נהניתי....
רק עכשיו אני קולט שנחה עלי אז רוח החריזה...
השנה ה-חזור היה יותר קל כי משם נסענו לגן סאקר בקו 15 ומשם לגשר המיתרים שוב קו 15

beedebi

משתמש פעיל
אני מעלה כאן את מה שכתבתי שנה שעברה.

גם השנה הייתי שם ומאוד נהניתי....
רק עכשיו אני קולט שנחה עלי אז רוח החריזה...
השנה ה-חזור היה יותר קל כי משם נסענו לגן סאקר בקו 15 ומשם לגשר המיתרים שוב קו 15
שלום, תוכל/י לומר לי מה בדיוק יש שם, איך עובד התשלום - פר כניסה או פר מתקן. מחירים מה מידת העומס כשהייתם.

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מלמד זה בדרך כלל תוכל ולא תוכלי...
טוב, כמו שכתבתי כבר, בקומה מינוס 4 יש קארטינג, סימולטור נהיגה ועוד משחקים שכל אחד עולה חמש ש"ח, הקארטינג והסימולטור עולים כמובן יקר יותר, שם משלמים על כל מתקן.
בקומה פלוס 1, יש משחקייה ענקית, שם קונים כרטיס מטעינים אותו באיזה סכום שתרצו ומעבירים אותו בכל משחק שרוצים, בנוסף יש את הבאולינג שעולה יקר יותר, רושמים את השמות ומזמינים ואזד מודיעים לאיזה מסלול ללכת, נהנינו מאוד בבאולינג, אווירת תחרות כיפית ומשחררת.
היינו בחופש שנה שעברה ולפני שנתיים, היה די מלא אך לא נורא, בערב זה בעיקר משלנו...
מקווה שעזרתי, תהנו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה